مودی خواستار coronavirus هشدار رواندا سیاهههای مربوط 1st مرگ: به روز رسانی زنده

  • آمریکای لاتین تلفات را در صدر 50,000 و موارد نزدیک به یک میلیون با کشورهایی مانند برزیل و شیلی و مکزیک و پرو در تلاش به ساقه جزر و مد با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

  • برزیل ثبت یک رکورد 33,274 موارد جدیدی از کروناویروسآن وزارت بهداشت گفت: بالا بردن مجموع به 498,440 در یک کشور با یکی از بدترین شیوع بیماری. در این کشور شمار کشته شدگان افزایش یافته است به 28,834 با 956 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته این وزارتخانه اضافه شده است.
  • ایتالیا اضافه شده 111 قربانیان جدید به کشور, رسمی مرگ و میر از این کروناویروس جدید و 416 عفونت های جدید آن را به عنوان آماده برای استراحت محدودیت های مسافرتی در هفته آینده. این افزایش را رسمی مرگ و میر به 33,340.

  • یک سوم از اعضای علمی مشاوره به دولت بریتانیا هشدار داده است که آن را بیش از حد به زودی برای بلند کردن COVID-19 مستند به دلیل آزمون و ردیابی سیستم هنوز به طور کامل عملیاتی است.

  • بیش از 6.06 میلیون نفر از coronavirus تایید شده است در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 369,000 مردم فوت کرده اند, از جمله بیش از 103,000 در ایالات متحده در حالی که حداقل 2.56 میلیون بازیافت در سطح جهان است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

یکشنبه, مارس 31

09:20 به وقت تهران – اندونزی گزارش 700 جدید موارد مرگ و میر بیشتر

اندونزی گزارش 700 جدید کروناویروس عفونت در نظر گرفتن شمارش در کشور جنوب شرق آسیا به 26,473 گفت: وزارت بهداشت رسمی Achmad Yurianto.

Yurianto گزارش 40 جدید و میر ناشی از COVID-19 گرفتن مجموع به 1,613 در حالی که 7,308 بهبود یافته اند.

09:09 GMT – نخستوزیر هند خواستار شهروندان به ماندن هشدار به ویروس به عنوان مستند برطرف

نخست وزیر هند نارندرا مودی هشدار داد این کشور هوشیار باشند و در برابر گسترش coronavirus به عنوان کشور آماده مرحله به مرحله re-opening فعالیت حتی به روزانه موارد افزایش به بالاترین رکورد.

هند با جهان طولانی ترین مستند مجموعه تا حد زیادی به آسانسور مهار اقدامات در ماه ژوئن به جز در مناطق در معرض خطر.

“مبارزه با کروناویروس شدید است ما نمی توانیم رها کردن ما گارد” مودی گفت: در رادیو ملی آدرس یک روز پس از دولت او تمدید مستند تا 30 ژوئن در مناطق در معرض خطر اما مجاز, رستوران ها, مراکز و ساختمان های مذهبی برای بازگشایی در جای دیگر از تاریخ 8 ژوئن.

“پوشیدن یک ماسک و دستکش و زیر اجتماعی, فاصله, قوانین ضروری است به عنوان هر کس می خواهد به زودی شروع به پله از خانه های خود” مودی گفت.

India Slowly Recovers From Coronavirus Outbreak

مسافران منتظر وسایل نقلیه به عنوان کشور آرامش خود را مستند محدودیت در 26 ماه مه در هند [Yawar Nazir/گتی ایماژ]

08:31 GMT – UK گرفتن حق گام به سهولت مستند می گوید وزیر امور خارجه

انگلیسی, وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: “مراقب باشید” کاستن از coronavirus مستند بود در حال حاضر “حق گام” را به مایکروسافت انتقاد برای حرکت بیش از حد به سرعت اجازه می دهد تا مردم بیشتر اجتماعی تماس بگیرید.

“ما با اعتماد به نفس که این است راه راست گام به مصرف در این لحظه در زمان” Raab گفت اخبار آسمان. “ما در حال بدست گرفتن این مراحل بسیار با دقت و بر اساس علم بلکه بر اساس توانایی ما در حال حاضر به نظارت بر virus.”

07:57 GMT – قربانیان می گوید: مستند کاهش باید بسیار محتاط

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت: او موافقت کرد و با دانشمندان که هر گونه کاهش از coronavirus مستند باید بسیار محتاط پس از برخی از کسانی که در مشاوره به دولت گفت: انگلیس در حال حرکت بود بیش از حد به سرعت.

پرسید که آیا او فکر می کردم که سیاستمداران بودند دیگر زیر علمی مشاوره ماهیان خاویاری گفت: اسکای نیوز: “من موافق با این نظر است که بیان شده است بیش از آخر هفته که ما باید بسیار با احتیاط. این ویروس نشده دور وجود دارد هنوز هم یک خطر مهم است که آن را می تواند اجرا از کنترل دوباره.”

07:37 GMT – روسیه می گوید coronavirus عفونت تصویب 400,000

روسیه گزارش 9,268 جدید کروناویروس, موارد بالا بردن ملی شمارش به 405,843.

مقامات گفت: 138 نفر مرده بود از COVID-19 در 24 ساعت گذشته فشار به سراسر کشور تلفن به 4,693.

Emergencies Ministry members sanitize a railway station amid the outbreak of the coronavirus disease in Moscow

روسیه وزارت شرایط اضطراری اعضای پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) اسپری ضد عفونی کننده در حالی که مطابق با اصول بهداشتی Kievsky ایستگاه راه آهن در مسکو [Sofya Sandurskaya/رویترز]

07:35 GMT – چین می گوید 2 جدید موارد بدون علامت مورد در منشور

چین اعلام کرد دو جدید تایید coronavirus موارد و چهار جدید بدون علامت موارد از جمله یک فرد بدون علائم COVID-19 در یک پرواز چارتر از آلمان است.

دو موارد تایید شده در استان شاندونگ در روز شنبه در مقایسه با چهار مورد روز قبل از, اطلاعات از کشور اقتدار بهداشت نشان داد.

ملی کمیسیون بهداشت (NHC) تایید سه موارد بدون علامت در روز شنبه.

روز یکشنبه چینی در شهر تیانجین تایید یکی بدون علامت شخص مسافر ورود از فرانکفورت در اجاره لوفت هانزا پرواز LH342 به تیانجین. این پرونده کشف شد بین نیمه شب تا 6 صبح به وقت محلی روز یکشنبه در این شهر روزانه اظهارات نشان می دهد.

07:31 GMT – سنگاپور گزارش 518 موارد جدید

سنگاپور تایید کرده 518 بیشتر coronavirus عفونت وزارت بهداشت گفت: مصرف آن شمارش به 34,884.

کارگران مهاجر زندگی در خوابگاه را تشکیل می دهند که اکثریت قریب به اتفاق موارد جدید این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

06:37 GMT – سریلانکا اطفال برای شروع آموزش در روز دوشنبه

یک گروه را انتخاب کنید از سریلانکا اطفال عمدتا پرتاب خواهد شد بازگشت به آموزش روز دوشنبه در بحبوحه تلاش ها برای راه اندازی مجدد بازی پس از coronavirus خاموش کریکت هیئت مدیره گفت.

حرفه ای کریکت متوقف شده است و از ماه مارس به دلیل همه گیر با سریلانکا خانه سری در برابر انگلستان و آفریقای جنوبی در میان خود شدند.

سیزده بازیکنان را بررسی خواهد کرد به یک هتل برای 12 روز کمپ مسکونی در کلمبو باشگاه کریکت سریلانکا در کریکت (SLC) در بیانیه ای گفت.

“بازیکنان در نظر گرفتن بخشی در اردوگاه نمایندگی از کل تیم ملی انتخاب شده از تمام فرمت های و در درجه اول شامل پرتاب به عنوان آنها نیاز به زمان بیشتری برای تهویه قبل از رفتن به فعال رقابت” آن را گفت.

06:27 GMT – رواندا گزارش اول خود را coronavirus مرگ

رواندا وزارت بهداشت گزارش شرق کشور آفریقایی اولین مرگ ناشی از کوروناویروس.

قربانی 65-ساله راننده ای که تصمیم به بازگشت به خانه از یک کشور همسایه که در آن او اقامت پس از سقوط به شدت بیمار این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

او گذشت از عوارض تنفسی شدید در حالی که از دریافت درمان تخصصی COVID-19 مرکز درمان.

06:04 GMT – بیت المقدس Al-Alqsa مسجد بازگشایی پس از دو ماه

بیت المقدس مسجد الاقصی ترکیب – سوم جنش سایت در اسلام پس از مکه و مدینه در عربستان سعودی – بازگشایی پس از بسته شدن برای بیش از دو ماه به دلیل coronavirus.

ده ها تن از نمازگزاران در ماسک محافظ بودند اجازه به ترکیب قبل از اولین نماز روز برگزار شد در یک بازی سرد و باد می وزد شب.

شعار “خدا بزرگترین است ما را محافظت الاقصی با روح ما و خون” این گروه با تجمع در مقابل بزرگ درب های چوبی شد و مورد استقبال مدیر مسجد Omar al-Kiswani که از آنها تشکر برای صبر و شکیبایی خود را.

سلام این فرح نجار مصرف بیش از همکار Ted Regencia.

05:20 GMT – آلمان تایید coronavirus موارد افزایش 286 به 181,482

تعداد تایید coronavirus موارد در آلمان افزایش یافته است و 286 به 181,482 با توجه به داده ها از موسسه کخ رابرت (RKI) برای بیماری های عفونی. گزارش مرگ و میر افزایش 11 8,500 داده ها نشان داد.

05:10 GMT – تایلند گزارش چهار coronavirus موارد جدید مرگ و میر

تایلند گزارش داد چهار coronavirus موارد جدید مرگ و میر در نظر گرفتن تعداد کل عفونت به 3,081 با 57 مرگ و میر ناشی از ژانویه با توجه به آژانس خبری رویترز.

بيماران وارد شده بود در تایلند از امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) و ترکیه و عربستان سعودی شده اند و در حالت قرنطینه.

عفونت های محلی باید آهسته و در طول دو هفته گذشته حدود 80 درصد از موارد جدید شدند تایلند که در حال بازگشت از خارج از کشور. تایلند را در روز دوشنبه آغاز بازگشایی بیشتر کسب و کار طبقه بندی شده به عنوان متوسط به بالا خطرات از جمله سینماها و سالن های ورزشی.

Thailand

تایلند 3,081 تعداد کل عفونت با 57 مرگ و میر ناشی از ژانویه [Sarayuth Jojaiharn/AP]

05:00 به وقت تهران روسیه – سوابق 9,000 جدید کروناویروس موارد

روسیه به ثبت حدود 9,000 موارد جدیدی از کروناویروس تقریبا مطابق با افزایش گزارش شده بیش از دو هفته گذشته.

ملی coronavirus گروه ضربت گفت: 4,555 روس ها به درگذشت COVID-19 و 396,575 عفونت تایید شده است به طور کلی.

اگر همه دسته بندی ها در شمارش به عنوان COVID-19 مرگ و میر کشور مجموع تلفات در آوریل خواهد ایستاده در 2,713 یا نزدیک به 60 درصد بیشتر از قبلا اعلام شماره.

04:06 GMT – ایتالیا هشدار اتحادیه اروپا ‘سقوط’ بیش از coronavirus “لیست سیاه”

ایتالیا با وزیر امور خارجه هشدار داده است که اتحادیه اروپا خواهد شد “سقوط” اگر دولت های درمان ایتالیایی ها مانند lepers بیش از coronavirus و “لیست سیاه” در اروپا یک ویروس در زمان کانون در طول فصل گردشگری تابستانی.

Luigi Di Maio ارسال شده یک تاول Facebook پیام در روز شنبه پس از یونان حذف ایتالیایی ها – و همچنین اتباع از کشور اسپانیا, انگلستان و سایر کشورها با میزان عفونت – از لیست گردشگران خارجی از آن استقبال خواهد شد در این تابستان.

Di Maio گفت: رقابت برای گردشگری یک چیز است اما او اصرار داشت که آن را سالم و عادلانه در اروپا خواستار پاسخ به بازگشایی مرزهای اتحادیه اروپا پس از ویروس مستندات. او هشدار داد: “اگر شما عمل می کنند متفاوت و اقبال اتحادیه اروپا روح از دست خواهد رفت. و اروپا سقوط خواهد کرد.”

Far-right - Italy

راست تظاهرکنندگان برگزاری تظاهرات ضد دولتی در پایتخت ایتالیا, رم, روز شنبه پس از بحران اقتصادی با توجه به همه گیر [سیسیلیا Fabiano/LaPresse از طریق AP]

03:48 به وقت تهران – شمال مقدونیه گسترش وضعیت اضطراری

شمال مقدونیه یافته وضعیت اضطراری برای دو هفته دیگر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس نشان می دهد هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت.

رئیس جمهور Stevo Pendarovski اعلام کرد گسترش روز شنبه پس از جلسه شورای امنیت ملی.

این کشور مقامات بهداشتی گزارش شده پنج کشته و 35 عفونت های قبلی در 24 ساعت روز پس از به دولت اجازه داده کافه ها و رستوران ها به بازگشایی شده است. شمال مقدونیه گزارش شده بود در مجموع 2,146 تایید ویروس موارد از شنبه, از جمله 131 مرگ و میر.

03:03 GMT – رومانیایی PM جریمه برای نقض اجتماعی فاصله قوانین

رومانی نخست وزیر پرداخت جریمه در مجموع حدود 600 دلار برای کشیدن سیگار در داخل خانه و برگزاری یک جلسه در یک ساختمان دولتی که در آن چندین وزرای کابینه و دیگر شرکت کنندگان را دنبال نمی کند, اجتماعی, فاصله, قوانین مربوط به مطبوعات خبر داد.

در عکس منتشر شده در رومانیایی رسانه ای نخست وزیر لودویک اوربن و دیگران دیده می شود سیگار کشیدن با مواد غذایی و بطری الکل در یک جدول. هیچ کس در عکس عینک ماسک و یا حفظ فاصله مورد نیاز.

اوربان گفت: Mediafax اخبار آژانس که تصویر گرفته شده در مارس 25, تاریخ تولد خود را. وزیر خارجه و وزیر اقتصاد رومانی در میان آنان حضور می یابند.

رومانی ثبت شده 19,133 تایید coronavirus موارد و 1,259 مرگ و میر.

02:34 GMT – چین گزارش جدید کروناویروس موارد برای مه 30

چین ثبت کرده است دو جدید تایید موارد coronavirus را از چهار شنبه گزارش رویترز روز یکشنبه به نقل از داده ها از کشور اقتدار بهداشت.

هر دو مورد وارد شد در استان شاندونگ ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را. این NHC همچنین تایید کرد سه جدید بدون علامت موارد در مقایسه با چهار روز قبل از.

با جدید مرگ و میر گزارش شده مرگ و میر باقی مانده در 4,634. تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی به عنوان از آوریل 30 بود در 83,001 اطلاعات فرم NHC نشان داد.

02:15 GMT – کره جنوبی گزارش 27 جدید کروناویروس موارد

کره جنوبی گزارش کرده است 27 موارد جدیدی از کروناویروس که پایین ترین سطح از یک خوشه عفونت مرتبط با تدارکات مرکز در نزدیکی سئول را شکست هفته گذشته Yonhap news agency گزارش به نقل از مقامات بهداشت.

این موارد جدید مطرح شده از کره جنوبی در مجموع coronavirus caseload به 11,468.

این کشور گزارش داد یکی اضافی مرگ آوردن مجموع مرگ و میر در 270. که میزان مرگ و میر 2.35 درصد است. تعداد کل افراد آزاد شده از قرنطینه پس از بهبود در ایستاده بود 10,405 تا 7 از روز گذشته با 793 نفر در حال حاضر تحت درمان است.

01:48 GMT – مکزیک شمارش 9,779 coronavirus مرگ و میر 87,512 موارد

مکزیک گزارش شده 2,885 موارد جدیدی از کروناویروس و 364 بیشتر مرگ و میر آوردن مجموع اعداد به 87,512 موارد و 9,779 مرگ و میر با توجه به داده ها از مقامات بهداشتی.

Mexico - coronavirus

گروه کوچکی از معترضان در تظاهرات روز شنبه علیه رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador و دست زدن به او از این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید [ربکا بلکول/AP]

01:18 GMT – کلمبیا را تعطیل بوگوتا محله

شهردار کلمبیا پایتخت در حال برنامه ریزی برای تعطیل کردن یکی از شهر بزرگترین محلات به عنوان موارد وجود دارد ادامه خواهد داد به افزایش است.

شهردار لوپز کلودیا گفت: با شروع ماه ژوئن 1, working-class کندی منطقه – خانه حدود 1.5 میلیون نفر – را تحت سخت شده است.

پلیس و نظامی را اجرا درآوردن مستند و هیچ کس اجازه خواهد داشت از جز به دنبال غذا یا مراقبت های پزشکی و یا در مواقع اضطراری است.

کسب و کار مانند تولید شده است که مجاز به کار خواهد بود دستور داد بسته شده است. لوپز گفت: آزمایش این ویروس دو برابر خواهد شد. این منطقه تا به امروز تقریبا 2500 بیشتر موارد و بیمارستان ها وجود دارد در حال رسیدن به حداکثر ظرفیت.

00:10 GMT – یونان بازگشایی درها به مسافران منوط به تست امکان قرنطینه

یونانی ها گفته اند این کشور را محدود نمی گردشگران ورودی به آن را از یک لیست از 29 سازمان ملل, اما مسافران از کشورهایی که در لیست خواهد بود موضوع را به تست اجباری در ورود و یک دوره قرنطینه توجه به نتایج آزمون.

سیاست تنها اعمال می شود در طول دو هفته آخر ماه ژوئن اگر چه مقامات یونانی به سمت چپ باز چشم انداز محدودیت های اضافی پس از آن تاریخ است.

ورود از 29 کشور ذکر شده تست خواهد شد به طور تصادفی. لیست کشیده شد تا بر اساس یک سند از اتحادیه اروپا حمل و نقل هوایی آژانس ایمنی.

00:01 GMT – ترکیه آماده برای بازگشایی, از سرگیری پروازهای داخلی

ضد عفونی تیم را جاروب استانبول بازار بزرگ و از سرگیری پروازهای داخلی را اعلام کرد که ترکیه آماده برای بلند کردن بسیاری از باقی مانده coronavirus محدودیت.

تیم scrubbed طبقه از قرن 15 بازار که بسته شده پس مارس 23 قبل از روز دوشنبه بازگشت به کسب و کار. حمل و نقل وزیر گفت: اولین راه هوایی میان استانبول, آنکارا, ازمیر, آنتالیا و ترابزون خواهد راه اندازی مجدد در روز دوشنبه با دیگران زیر به تدریج.

روز چهار شنبه وزیر بهداشت Fahrettin Koca اعلام کرد 983 موارد جدیدی از کروناویروس در طول قبلی 24 ساعت مصرف ترکیه تعداد کل موارد به 163,103. در یک توییت گفت: وجود داشته است 26 و میر ناشی از این ویروس بیش از مدت مشابه در آوردن کلی مرگ و میر به 4,515.

____________________________________________________________________

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من تد Regencia در کوالا لامپور, مالزی.

شما می توانید تمام به روز رسانی از دیروز, مارس 30 در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>