وزش دموکرات ekes از پیروزی در کنتاکی مجلس سنا اولیه

بسیار به ترس از مترقی جناح از حزب دموکرات در ایالات متحده سابق دریایی خلبان امی مک گراث در روز سه شنبه غلبه bumpier-از-انتظار کنتاکی اولیه به نفع نامزدی حزب دموکرات را برای اجرا در برابر جمهوری خواه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل.

رای گیری به پایان رسید ژوئن 23, اما آن را در زمان یک هفته تا McGrath می تواند برنده اعلام شده با توجه به این نژاد را در حاشیه و سیل از پست الکترونیکی-در برگه های رای. نتیجه به نظر می رسید به یقین در اوایل مبارزات انتخاباتی شد اما شکننده به عنوان رقیب چارلز بوکر مشخصات رسید که سیاه دولت قانونگذار پذیرفته شد, آیکون, از حزب مترقی بال مانند برنی ساندرز و الیزابت وارن.

آن را یک پیروزی باریک برای McGrath. با 99 درصد از حوزه گزارش روز سه شنبه بعد از ظهر او تا به حال یک 11,832 رای استفاده بیش از بوکر را از نزدیک 531,000 آرا. مک کانل کلیدی متحد به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر breezed به پیروزی در انتخابات اولیه حزب جمهوری خواه در پیشنهاد خود را برای یک هفتم ترم.

کنتاکی به روشن گسترده در رای گیری غایب در میان coronavirus همه گیر و انتخابات نیاز روز به تعداد برگه های رای. در Lexington, دولت دومین شهر حدود 6000 رای غیابی انداخته بودند در هيچ اعم از بدون علامت پاکت نامه برای جدا امنیتی فلپ گفت: Fayette County Clerk همین Blevins.

سال گذشته مک کانل و McGrath نگاه گذشته خود مقدماتی به زد و خورد با یکدیگر و در حال حاضر آن دسته از حملات را تشدید خواهد کرد و به عنوان مبارزات انتخاباتی.

اعلام پیروزی McGrath رسیده به بوکر حامیان به تلاش برای متحد کردن حزب برای چالش های پیش رو در برابر مجلس نمایندگان آمریکا که تحت سلطه کنتاکی را در چشم انداز سیاسی برای چند دهه.

“وجود دارد بیش از حد در خطر است” McGrath در بیانیه ای گفت. “تفاوت که جداگانه دموکرات هستند و هیچ چیز در مقایسه با شکاف وجود دارد که بین ما و سیاست و اقدامات میچ مک کانل. او نابود شده ما موسسات برای بیش از حد طولانی است.”

McConnell

مک کانل با پوشیدن یک ماسک محافظ به عنوان او می رسد در دفتر خود در داخل ایران چهره یک کبودی مبارزه با رقیب امی مک گراث [فایل: Leah میلیس/رویترز]

کمپین مک کانل سخنگوی کیت Cooksey گفت McGrath باریک پیروزی اثبات شد که مبارزات انتخاباتی او آسیب دیده است به عنوان کلی انتخابات است. Cooksey به تصویر کشیده McGrath به عنوان یک “ابزار” ملی دموکراتیک استقرار و گفت: چلنجر با کنتاکی با حمایت از حق سقط جنین و “دولت-اجرای بهداشت و درمان”.

McGrath مطرح شده شگرف مقدار از کمپین, پول نقد, capitalising در خشم ملی دموکرات ها برای مک کانل. این مکان در یک موقعیت برای رفتن پا به پا با همیشه-خوب-بودجه مک کانل.

با وجود مزایای McGrath, عرق کردن پیروزی برابر سخت-شارژ بوکر.

بوکر طولانی-شات پیشنهاد رسید در میان ملی فوران اعتراضات علیه خشونت پلیس. او پیوست تظاهرات در زادگاه خود از لوئیزویل به تقاضای عدالت برای Breonna تیلور بود که به ضرب گلوله توسط لویی پلیس در خانه خود. بوکر را به دست آورد حمایت از تولید ملی ترقی خواهان او به عنوان پشتیبانی جهانی درآمد اولیه و مدیکر برای همه – ایده هایی که McGrath مقاومت است.

McGrath جدولها متوسط بیش البته داخل دموکراتیک سیاست است. او با پشتیبانی از اضافه کردن بیمه بهداشت عمومی گزینه به عنوان بخشی از اوباما-عصر قانون مراقبت مقرون به صرفه و پشتیبانی از گسترش دسترسی به مدیکر برای افراد 55 ساله و مسن تر.

او به تصویر کشیده مک کانل به عنوان یک بیش از حد حزبی واشنگتن خودی که نمونه ای چه چیزی اشتباه است با سیاست های ملی. او متهم مک کانل از تضعیف اتحادیه های کارگری اعطای کاهش مالیات برای ثروتمندان و cosying به شرکت های داروسازی در حالی که مردم در تلاش برای پرداخت هزینه داروهای تجویزی.

مک کانل متهم او را از بودن بیش از حد لیبرال برای کنتاکی در مورد مسائل مختلف از سقط جنین به امنیت مرزی. او ترویج کار خود را با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن – که باقی می ماند محبوب در کنتاکی – انتصاب محافظه کاران برای پر کردن دادگاه فدرال صندلی. مک کانل همچنین تا خود رهبری مجلس سنا نقش و توانایی خود را برای هدایت فدرال پول به بلوگرس دولت است.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>