Mnuchin به صورت کباب کردن در مورد کسب و کار کوچک وام تلاش

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به احتمال زیاد تحت سخت بازجویی از سناتوران روز سه شنبه در مورد یک کسب و کار کوچک وام برنامه شامل در دولت 2 تریلیون دلار بسته امداد

واشنگتن — وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به احتمال زیاد تحت سخت بازجویی از سناتوران روز سه شنبه در مورد یک کسب و کار کوچک وام برنامه شامل در دولت 2 تریلیون دلار بسته امداد.

قانونگذاران از هر دو طرف انتقاد کرده اند و دستمزد حفاظت از برنامه که در ابتدا ارائه شده $349 میلیارد دلار در بخشایش وام به شرکت های کوچک اما گرفتار شده است توسط یک میزبان از مشکلات است. بسیاری از کسب و کار قادر به دریافت وام قبل از اولیه بودجه خسته بود. دور دوم وام مواجه کامپیوتر پردازش تاخیر و تعدادی از داد و ستد عمومی شرکت به پایان رسید تا دریافت پول است که Mnuchin خواستار پرداخت می شود به دولت است.

Mnuchin و فدرال رزرو صندلی جروم پاول شهادت خواهد داد روز سه شنبه در ساعت 10 صبح قبل از سنا بانکداری مسکن و امور شهری کمیته. جلسه اول نظارت و بررسی از امداد قوانین مصوب در اوایل ماه مارس.

Mnuchin گفت: در آماده شهادت است که تا کنون چک برنامه پردازش بیش از 4.2 میلیون وام برای بیش از $530 میلیارد “را به نگه داشتن ده ها میلیون نفر از زحمتکش آمریکایی ها در حقوق و دستمزد.” وام لازم نیست که پرداخت می شود به عنوان طولانی به عنوان قرض گرفتن کسب و کار با استفاده از 75 درصد از پول برای پوشش حقوق کارگران.

اما بسیاری از شرکت های کوچک می گویند که شرایط بیش از حد طاقت فرسا. برای دریافت وام ببخشند و آنها را به rehire تمام کارکنان خود را در عرض هشت هفته از دریافت وجوه حتی اگر آنها کسب و کار کوچک و یا کار برای آنها را به انجام. این شرکت استدلال می کنند آنها ممکن است به سادگی باید به وضع کارگران خود را دوباره در پایان هشت هفته و پول کمی به سمت چپ برای کمک به آنها را به سطح شیب دار تا زمانی که کسب و کار بازگشت.

Mnuchin همچنین گفت که $1,200 محرک چک از بسته امداد اضافه شده اند تا به $240 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها با یک خانواده معمولی چهار دریافت $3,400. در اواخر روز دوشنبه وزارت خزانه داری گفت که این هفته آن است که از ارسال نزدیک به چهار میلیون پرداخت کارت اعتباری بدهی. پرداخت تایید شد در اواخر ماه مارس هر چند خزانه داری آمریکا هشدار داده است که این زمان را به موضوع کمک های مالی به کسانی که بدون حساب بانکی.

روز دوشنبه جداگانه کنگره نظارت پنل گفت که فدرال رزرو و خزانه داری صرف کرده اند بسیار کمی از 500 میلیارد دلار است که کنگره اختصاص داده شده برای حمایت از کسب و کار است توسط شیوع کروناویروس. نظارت پنل نیز پرسید: چگونه این دو سازمان را ارزیابی موفقیت برنامه های خود را.

برای تغذیه صندلی پاول متعهد به فاش کردن نام و جزئیات دیگر از این اشخاص که قرض گرفتن از اورژانس برنامه های بانک مرکزی تعیین کرده است تا برای جبران اقتصادی آمار از شیوع ویروسی.

خود را آماده شهادت پاول گفت: بانک مرکزی فاش خواهد شد مقدار قرض گرفته شده و نرخ بهره آن عوارض زیر آن به ارائه برنامه های اعتباری برای شرکت های بزرگ دولتی و دولت های محلی و متوسط کسب و کار.

“ما عمیقا متعهد به شفافیت و تشخیص دهد که نیاز به شفافیت افزایش است زمانی که ما به نام بر استفاده از ما اورژانس قدرت” شهادت او می گوید.

فدرال رزرو در حال حاضر متعهد به انتشار اسامی وام گیرندگان خود را از آن خیابان اصلی برنامه اعطای وام و برخی دیگر آن وام تلاش. خیابان اصلی برنامه است که هنوز راه اندازی شده است در حال حاضر جذب موشکافی از گروه های زیست محیطی که اتهام که نفت و گاز حفاری بیشتر در حال حاضر به شدت مدیون خواهد شد استفاده از آن به عنوان یک راه نجات است.

در سال 2008 بحران مالی فدرال رزرو در مواجهه گسترده انتقاد مات طبیعت از برنامه های وام دهی آن را راه اندازی. آن را زنده کرده است بسیاری از این برنامه ها برای صاف کردن جریان های اعتباری در زمان بحران است.

پاول گفت: تغذیه نیز نام این شرکت است که بهره مندی از آن دو از امکانات است که شروع کرده اند به خرید بدهی های شرکت های بزرگ و همچنین به عنوان برنامه های خود را به خرید اوراق قرضه شهرداری ها و تسهیلات است که خرید اوراق بهادار با پشتوانه خودکار دانشجویی و وام های کارت اعتباری.

فدرال رزرو صندلی همچنین تصریح کرد که بانک مرکزی استفاده خواهد کرد “ما طیف گسترده ای از ابزار برای حمایت از اقتصاد در این زمان به چالش کشیدن.” در “60 دقیقه” مصاحبه یکشنبه شب پاول گفت که بانک مرکزی توانایی برای حمایت از بازارهای مالی و اقتصاد اساسا نامحدود کمک به جرقه بازار سهام رالی دوشنبه.

در “60 دقیقه” مصاحبه پاول نیز تکرار شده که کنگره و تغذیه باید آماده برای ارائه حمایت های مالی اضافی برای جلوگیری از آسیب دراز مدت به اقتصاد از ورشکستگی گسترده در میان کسب و کارهای کوچک و بیکاری طولانی مدت. کنگره در حال حاضر تایید شده حدود 3 تریلیون دلار در کمک های نجات برای افراد و کسب و کار. اما متحده و محلات می گویند که آنها نیاز به پول فدرال برای اجتناب از نیاز به کاهش مشاغل و خدمات و قوانین را ارائه می کند که پول باقی مانده در بن بست در کنگره است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>