MLK دختر سهام پیام با خانواده مرد کشته شده توسط پلیس

دوستان و خانواده-برخی از پوشیدن سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, ماسک صورت — جمع آوری شده در یک روز ابری در آتلانتا برای تشییع جنازه Rayshard بروکس, یک مرد سیاه و سفید که شد کشته در یک وندی پارکینگ توسط یک افسر پلیس است.

بروکس, 27 ساله, شوهر, سکس پدر و ناپدری شد در حال اجرا به دور از دو آتلانتا افسران در شب 12 ژوئن هنگامی که او درگذشت و از دو گلوله به پشت.

بروکس’ دوست و همکار سابق, Ambrea Mikolajczyk به نام او “یک بار در طول عمر فرد است.”

“ری سوار یک دوچرخه به محل کار در باران,” او گفت: در روز سه شنبه سرویس. “در روزهای داغ تابستان در شرایط سخت جاده و همیشه برای اولین بار به می رسند.”

“او هرگز تا به حال یک روز بد” او گفت:. “او تابش این نور است که بدون در نظر گرفتن بزدلانه عمل می کنند که در زمان خود زندگی خود را نور هرگز کاهش نیافته است.”

بروکس’ مراسم تشییع جنازه بود که در آتلانتا تاریخی Ebenezer کلیسای باپتیست که در آن کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور تحویل او خطبه اول شد و بعد eulogized پس از ترور او در سال 1968.

Tyler Perry ارائه شده به پرداخت هزینه برای این خدمات با توجه به بروکس, وکیل خانواده.

یک گروه کر خواند عملا به ترویج اجتماعی فاصله.

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف و همچنین استیسی آبرامز سابق گرجستان فرمانداری نامزد و عضو سابق گرجستان مجلس نمایندگان در میان کسانی که در جلسه حضور داشتند. گرجستان کنگره و حقوق مدنی آیکون, John Lewis, با ارسال نامه ای به بروکس ،

این کشیش دکتر برنیس A. King, دختر, مارتین لوتر کینگ جونیور صحبت در این سرویس اذعان چگونه او را از طریق رفت چه بروکس’ کودکان در حال تجربه.

“اگر چه من باید یک فرصت برای دیدار با Rayshard من اینجا ایستاده با شما در آنچه احساس می کند مانند همه بیش از حد آشنا لحظه ای. داشتن یک پدر کشته شدند در زمانی که من فقط 5 سال سن قلب من عمیقا ناراحت برای [او] رویای حافظه برکت و [خوانده] Mekai” شاه گفت. “من می دانم که این درد رو به رشد بدون پدر و توجه مداوم در اطراف خود را در غم از دست دادن. من ادامه خواهد داد و به دعا برای هر یک از شما.”

بروکس’ دختر, برکت, جشن بود او تولد 8 در همان روز درگذشت پدر گفت: برگرد. Raphael G. وارناک کشیش ارشد در Ebenezer کلیسای باپتیست.

“این نیست که اتفاق می افتد به Rayshard” شاه گفت.

“Rayshard بروکس’ زندگی مهم است. و او باید شده است قادر به زندگی می کنند برای لذت بردن از خود و خانواده سازمان دیده بان بچه های خود را رشد می کنند تا به بزرگسالی” پادشاه گفت: “باعث تشویق از عزاداران است.

“افسران باید به خانه رفته که شب بدون خون در دست خود را” پادشاه گفت:. “این تراژدی بزرگ در کشور ما است که باید متوقف شود.”

بروکس بود به ضرب گلوله پس از افسران به نام به پارکینگ برای گزارش از خواب در ماشین خود را. پلیس به بروکس Breathalyzer آزمون که ثبت نام سطح الکل خون از .108% بالاتر از حد قانونی .08%.

وقتی ماموران تلاش برای قرار دادن او را در دستبند, Brooks, تلاش, کشتی با هر دو افسران بر روی زمین و پس از آن برداشت یک افسر تفنگ بی حس کردن.

نظارت تصویری نشان داد بروکس در حال اجرا از طریق پارکینگ با افسران پشت سر او. در یک نقطه بروکس تبدیل شده و گفته شات تفنگ بی حس کردن در یکی از افسران گرت Rolfe که خود را کشید سلاح و آتش گشودند.

هنگامی که بروکس به ضرب گلوله کشته شد توسط Rolfe او “را در برخواهد داشت خطر فوری مرگ یا جراحات جدی گفت: Fulton County, دادستان منطقه Howard, Paul Jr.

“ری نگاه کرد برای همه” Mikolajczyk گفت: در روز سه شنبه مراسم تشییع جنازه و اضافه کرد که زمانی که یک مادر تنها که درب بعدی زندگی می کردند که مورد سوءاستفاده او ایستاده بود تا برای او.

Mikolajczyk گفت که او معتقد است که مرگ او را “هوشمند-as-a-شلاق” دوست کمک خواهد کرد که منجر به پلیس اصلاحات و “سخت مکالمات” در مورد مسابقه.

“از طریق اشعه مرگ ما در زندگی در یک جهان که در آن ما دیگر ترس از پلیس … ما دختران و پسران زندگی می کند در امان خواهد بود,” او گفت:. “زندگی خود را نمی خواهد بیهوده است.”

در Rev. وارناک را در مدح او به عنوان مورد نیاز برای پلیس اصلاحات او به نام نژادپرستی نظاممند “چارچوب” و جرم حبس “هیولایی”.

“حفظ راهپیمایی نگه داشتن اعتراض در حفظ و بالا بردن صدای خود را در حفظ و بالا بردن موضوع” وارناک گفت و از او خواست بروکس ” دوستان و خانواده برای رای دادن در ماه نوامبر.

Rolfe اخراج شده است و در معرض اتهاماتی از جمله قتل جنایت و تشدید حمله. اگر به جرم جنایت قتل Rolfe می تواند با مجازات مرگ روبرو دادستان گفت.

دومین افسر در صحنه Devin برازنان بود به اتهام نقض سوگند و تشدید حمله به اتهام ایستاده در بروکس’ شانه پس از او به ضرب گلوله کشته شد.

وکلای مدافع می گویند Rolfe اقدامات توجیه شده بودند تحت قانون و برازنان هرگز از جیبش تفنگ خود را و تلاش برای ایجاد ثبات بروکس.

ABC News’ بیل هاچینسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>