MLB گام به صفحه برای مقیاس بزرگ coronavirus آنتی بادی مطالعه

لیگ اصلی بیس بال را به شرکت در یک مقیاس بزرگ COVID-19 بادي مطالعه در تلاش برای پیدا کردن چگونه بسیاری از مردم ممکن است تا به حال coronavirus.

ورزشی گزارش روز شنبه که مطالعه را شامل 10000 داوطلبان از 27 لیگ 30 تیم از جمله بازیکنان و خانواده و تیم کارکنان و ورزشگاه کارگران است. که اجازه می دهد تا طیف گسترده ای از افراد مورد آزمایش در سنین مختلف و جنس و وضعیت اجتماعی و اقتصادی در بسیاری از کشور بزرگترین مناطق شهری.

این مطالعه در نظر گرفته شده است برای پیگیری عفونت فعال و یا پیدا کردن یک واکسن بلکه به شناسایی که چگونه بسیاری از مردم شده اند در معرض COVID-19 و چگونه بسیاری از آنها ممکن است شناخته شده اند آنها آن را به حال. پیدا کردن چگونه بسیاری از مردم شده اند در معرض ویروس, مقامات بهداشت عمومی می تواند به دست آوردن بینش بهتر به نحوه بازگشایی اقتصاد کشور است.

“این خواهد بود که اولین بار ما قادر خواهد بود تا ببینید که چگونه واقعا شایع COVID-19 گسترش در سراسر ایالات متحده” دانشگاه استنفورد استاد دانشگاه پزشکی جی باتاچاریا گفته ورزشی. “و به جای آن مصرف سال به جلو و با هم مطالعه این حوزه به ویژه با اقامت در خانه, سفارشات, MLB به ما کمک کرده است آن را به نوبه خود در اطراف در چند هفته.”

شرکت کنندگان در مطالعه گزارش در حال حاضر شروع به تست خود را در خانه با استفاده از انگشت پا, خود را برای آزمایش خون. نتایج جمع آوری خواهد شد تا پایان این هفته و مطالعه می تواند منتشر شده در حدود دو هفته.

“هنگامی که MLB ارائه این فرصت را به شرکت ما بلافاصله پیوست مطالعه” یکی اوکلند رسمی گفت: سان فرانسیسکو کرونیکل. “به نظر می رسید مانند یک راه بسیار خوبی برای کمک در راه به علم است که امیدوارم برای رفتن به تواند ما را از این قرنطینه در برخی از نقطه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>