می سی سی پی, رای به حذف مؤتلفه نشان از پرچم دولت

می سی سی پی است رای به تغییر پرچم دولت که شامل یک مؤتلفه نبرد نشان شده است که به طور گسترده ای محکوم به عنوان نژادپرست است.

می سی سی پی شد آخرین خارجه آمریکا با پرچم نمایش مؤتلفه تصویر – یک زمینه قرمز صدر توسط یک آبی “X” با 13 ستاره سفید – پس از گرجستان رای به حذف این نماد از پرچم خود را در سال 2003.

این لایحه به حذف نماد گذشت هر دو بالا و پایین خانه در آخر هفته با قانونگذاران پشتوانه یک پانل برای طراحی یک پرچم جدید.

فرماندار می سی سی پی است گفت که امضای این لایحه به قانون اگر آن را پاک قوه مقننه است.

“ما امروز بهتر از ما بودند دیروز” می سی سی پی, مجلس فیلیپ کان که نویسنده این لایحه گفت: غیر انتفاعی, اخبار گروه می سی سی پی امروز. “امروز آینده ریشه گرفته است در حال حاضر. امروز ما و بقیه ملت می تواند در کشور ما با چشم های جدید با غرور و امید است.”

این مؤتلفه نبرد آرم استفاده شده در جنوب سربازان در طول 1861-1865 جنگ های داخلی آمریکا و برای بسیاری از باقی می ماند یک نماد کشور را به میراث برده داری.

سفید supremacists در می سی سی پی مقننه در تصمیم دولت پرچم طراحی و در سال 1894 در یک واکنش شدید به قدرت سیاسی است که آمریکایی های آفریقایی تبار را به دست آورد و پس از جنگ داخلی.

200621125602536

دولت پرچم شده است تفرقه برای نسل; هیچ یک از دولت های عمومی دانشگاه های آن را نمایش می دهد در حالی که تعداد فزاینده ای از شهرها و استان ها را نیز متوقف پرواز پرچم دولت.

هواداران باید در برابر تلاش ها برای تغییر طراحی برای دهه ها گفت: بخش قابل توجهی از جنوب به ما تاریخ و فرهنگ. در سال 2001 دولت ساکنان اکثریت رای به نگه داشتن زمان طراحی.

جزر و مد تغییر کرده در سال های پس از تسریع در هفته های اخیر به عنوان اعتراض به نژادی و بی عدالتی در سراسر آمریکا از جمله, می سی سی پی پس از مرگ جورج فلوید در مینه سوتا در اواخر ماه مه.

رهبران کسب و کار, دین, آموزش و پرورش و ورزش سخن گفته اند با زور و اجبار در برابر پرچم دولت اصرار قانونگذاران به خندق 126 ساله بنر برای یکی که بهتر منعکس کننده تنوع از یک دولت با 38 درصد جمعیت سیاه.

آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

جمهوری خواه فرماندار تیت ریوز گفت: برای اولین بار در روز شنبه که برای او ثبت خواهد لایحه ای برای تغییر پرچم اگر جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری می فرستد و او را به یکی.

“این استدلال بیش از سال 1894 پرچم تبدیل شده است که تفرقه به عنوان پرچم خود را و از آن زمان برای پایان دادن به آن. اگر آنها به من ارسال یک لایحه در این آخر هفته من آن را نشانه” او گفت:.

پس از تصویب کمیسیون خواهد طراحی یک پرچم جدید که نمی تواند شامل مؤتلفه نماد است و باید عبارت “به خدا ایمان داریم” با توجه به این لایحه.

طراحی جدید قرار داده خواهد شد در رای گیری در انتخابات در تاریخ 3 نوامبر. تنها یک انتخاب طراحی ارائه خواهد شد. اگر اکثریت رای دهندگان جدید را قبول طراحی آن را تبدیل به پرچم. اگر اکثریت آن را رد کمیسیون طراحی پرچم جدید با استفاده از همان دستورالعمل.

نژادی حساب

این حرکت به عنوان حوزه های قضایی, موسسات و شرکت های بزرگ در آمریکا شده اند حساب با سابقه خود را با از بین بردن بسیاری از مؤتلفه آثار نواخته مملو از تصاویر و یا نژادپرستانه namesakes.

دانشگاه پرینستون در روز شنبه اعلام داشت که از بین بردن نام رئیس جمهور وودرو ویلسون از مدرسه خود را از سیاست های عمومی و مسکونی کالج, گفت آمریکا رهبر یک نژادپرست است.

ویلسون در خدمت دو دوره به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده از سال 1913 تا 1921. او بنیانگذار لیگ کشورهای پیشرو از سازمان ملل متحد و تجسم پایان آمریکا انزوا.

اما ایالات متحده 28 جمهور همچنین پشتیبانی از سیاست های نژادپرستانه به ویژه اجازه دادن به تبعیض نژادی در سازمان های فدرال و حتی پس از آنکه نژادی یکپارچه برای چند دهه.

“او نه تنها acquiesced اما اضافه مداوم تمرین نژادپرستی در این کشور یک عمل است که در ادامه به انجام آسیب امروز” رئيس دانشگاه کریستوفر Eisgruber در بیانیه ای گفت.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>