از دست رفته واشنگتن نوجوانان’ بدن اعتقاد بر این پیدا شده است: کلانتر,

وجود دارد “هیچ نشانه ای از ناپاک بازی” مقامات گفت.

اجساد دو نوجوان گم شده در ایالت واشنگتن پس از آخر هفته گذشته اعتقاد بر این داشته اند که پادشاه شهرستان کلانتر دفتر را تایید کرده اند.

مقامات بر این باورند که بدن از دست رفته بچه Austin Grote, 18 و خود را دختر 17 ساله Alicia McCaskill اگر چه محققین پزشکی هنوز به طور رسمی شناسایی متوفی.

گروهبان Jason استنلی زبان به Q13 اخبار گفت که توصیف از دست رفته زن و شوهر را لباس مشابه به کسانی که بر روی بدن.

پادشاه شهرستان کلانتر دفتر و پادشاه شهرستان تیم جستجو و نجات تا به حال شده است به جستجو برای Grote و McCaskill از روز یکشنبه. این زن و شوهر از گذشته دیده می شود روز قبل در یک Safeway در ایالت واشینگتن, واشنگتن, اما هرگز به خانه بازگشت.

Grote ماشین واقع در نزدیکی گل کوه سد در این منطقه رودخانه بیش از شش مایل از Safeway فروشگاه. جستجوگران ترکیب مناطق اطراف آن در شمال پارک ملی کوه رینیر, کشف یک متوفی نو جوان نر و مرحوم نوجوان زن صبح دیروز.

هر چند علت مرگ هنوز رتبهدهی نشده است تایید پادشاه شهرستان کلانتر دفتر گفت: در یک صدای جیر جیر که “هیچ نشانه ای از بازی ناپاک است.”

نقش انجماد آب و هوا و جاری شدن سیل در حال حاضر در نظر گرفته و پادشاه شهرستان کلانتر دفتر مشغول به کار هستند با سپاه مهندسان ارتش به تعیین یک جدول زمانی از جاری شدن سیل در این منطقه طی چند روز گذشته Q13 اخبار گزارش.

“او همیشه کودک من” آلیشیا پدر فرانک Buresci گفت Q13 اخبار. “او همه نوع از مسائل در جامعه برای بچه های کوچک”.

این انامک مدرسه منطقه ارسال یک ایمیل به دانش آموزان و خانواده های مشاوره است که خود را “EHS مشاوران شده است دیدار با دانشجویان و کارکنان به ارائه پشتیبانی در طول این زمان دشوار از دست دادن” پیک هرالد. “با تشکر از شما برای همکاری با یکدیگر برای حمایت از هر یک از دیگر در طول این زمان دشوار است.”

تحقیقات به طور رسمی شناسایی اجساد و تعیین علت مرگ ادامه دارد.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>