گم شده راز در دیده نظارت در حال بازی در حیاط هفته قبل از ناپدید شدن

بچه ها مادر لری Vallow دستگیر شد در هاوایی در روز پنج شنبه.

صفحه اصلی فیلم های نظارت نشان می دهد از دست رفته 7 سال جاشوا “JJ” Vallow روز قبل او 17 ساله, خواهر, Tylee رایان ناپدید شد.

این ویدئو به دست آمده توسط شرق, آیداهو, اخبار, نشان می دهد جی جی در حال بازی در حیاط جلویی خانه اش را با دوستان و کشته شد در سپتامبر. 17 نه روز پس از او و Tylee دیده می شد در پارک ملی یلوستون در سپتامبر. 8 با مادر خود, لری Daybell.

این فیلم آخرین تصویر از JJ قبل از ناپدید شدن او و در حال استفاده توسط پلیس به قطعه با هم یک جدول زمانی از کودکان آخرین محل شناخته شده.

جی جی که اوتیسم دارد و به تصویب رسید Vallow گذشته دیده می شود زنده در سپتامبر. 23 در کندی مدرسه ابتدایی در آیداهو بر اساس یک علت احتمالی استشهاد برای لری Vallow بازداشت به دست آمده توسط ABC News. بعد Vallow به نام مدرسه و به آنها اطلاع داد که JJ دیگر نمی خواهد حضور و که او را homeschool او را از رفتن به جلو, اما درخواست برای JJ رونوشت هرگز ساخته شد.

هیچ شاهدان دیده اند JJ از سپتامبر. 24, پلیس گفت:. Tylee نیز بوده است از دست رفته در ماه سپتامبر بود.

کودکان ایمنی آمد به سوال در ماه نوامبر پس از کی Woodcock بیولوژیکی مادر بزرگ از JJ به نام رکسبرگ پلیس و درخواست رفاه بررسی استشهاد متحده است.

هنگامی که پلیس وارد Vallow خانه در Nov. 26 آنها ملاقات کرد Vallow برادر الکس کاکس و چهارم, شوهر, چاد Daybell که او ازدواج کرده بود حدود چهار هفته پیش از آن. زمانی که پلیس Vallow بعد از آن روز او ادعا کرد JJ اقامت داشت با یک دوست در گیلبرت آریزونا.

که دوستان بعد از محققان گفت که Vallow و Daybell بهداری به طور جداگانه با درخواست به دروغ بگویید پلیس JJ شد با توجه به استشهاد.

Vallow و Daybell رفته بودند زمانی که پلیس به خانه روز بعد.

Vallow بازداشت شده بود روز پنج شنبه در هاوایی که در آن او و Daybell شده اند زندگی به اتهام جنایت بی وفایی و nonsupport در فرزندان هفته پس از او موفق به تطابق با حکم دادگاه به تولید آنها در Madison County, Idaho, on Jan. 30.

او وثیقه تعیین شد در $5 میلیون. او برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه در مارس 2, زمانی که او می رود به بیش از تبدیل به آیداهو مقامات.

ABC News’ الا تورس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>