موشک آمار در نزدیکی کاروان سابق لبنان PM حریری گزارش می گوید

عربستان سعودی متعلق به تلویزیون است گزارش داد که یک موشک منفجر شده در اوایل این ماه در نزدیکی کاروان نخست وزیر سابق لبنان سعد حریری در شرق بقاع

بیروت — یک موشک منفجر شده در اوایل این ماه در نزدیکی کاروان نخست وزیر سابق لبنان سعد حریری در حالی که او در بازدید از یک منطقه کوهستانی در شرق بقاع عربستان سعودی متعلق به یک شبکه تلویزیونی در گزارش یکشنبه.

حریری در بیانیه ای گفت: بسیاری از گزارش های انجام شده توسط Al Hadath TV station بود “به طور کلی درست است.” این انفجار گزارش رخ داده است برخی از 500 متر (متری) دور از حریری کاروان موتوری در ژوئن 17.

حریری از بازگشت از سفر را به بالا و سنی روحانی در بقاع روز پس از تنش های فرقه ای و نادر درگیری در بیروت موجب لبنان را در جریان بحران اقتصادی و مالی بدترین در دهه.

حریری خود را یک مسلمان سنی بود استعفا داد و در اواخر ماه اکتبر زیر را در سراسر کشور علیه این کشور نخبگان حاکم که تظاهرکنندگان سرزنش برای چندین دهه فساد و سوء مدیریت.

Al Hadath TV گزارش داد که این انفجار رخ داده است به عنوان حریری را کاروان 30 وسایل نقلیه از بازگشت به بیروت پس از دیدار با شیخ Khalil al-Mais در شرق روستای Makseh.

این گزارش گفت: نیروهای امنیتی در منطقه جستجو کردند و باقی مانده از موشک. آن اضافه شده است که تحقیقات در جریان بود برای تعیین اینکه آیا موشک شلیک شد که از هواپیماهای بدون سرنشین و یا از زمین و همچنین برای تعیین نوع موشک است.

سه امنیتی لبنان و مقامات نظامی بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد این حادثه از آسوشیتد پرس.

حریری دفتر گفت: نخست وزیر سابق اطلاع داده شد توسط سرویس های امنیتی از یک انفجار در منطقه در همان روز. اما از آنجا که “کاروان نگرديد حمله و برای جلوگیری از هر گونه بهره برداری در نور غالب تنش” حریری تصمیم به سکوت در مورد این حادثه و صبر کنید برای بررسی به پایان رسید.

لبنان پولیس ملی در بیانیه ای گفت: اواخر روز شنبه که در طول حریری سفر به استان بقاع فرد گفت: نیروهای امنیتی آنها تا به حال شاهد سقوط یک شی به زمین و منفجر شود. پلیس باز یک سری تحقیقات به این حادثه اضافه کرد که حریری ربوده شد و نه به طور مستقیم مورد حمله قرار.

حریری به طور معمول حرکت می کند در اطراف لبنان امنیت اقدامات است. پدرش نخست وزیر سابق رفیق حریری شد و به قتل رسید در فوریه. 14 سال 2005 در یک کامیون بمب در جاده ساحلی در بیروت که به کشته شدن 21 نفر دیگر.

A U. N.-حمایت دادگاه تحت تعقیب اعضای نظامی حزب الله از پشت رفیق حریری را ترور. حزب الله با رد این اتهام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>