اقلیت متعلق به کسب و کارهای کوچک صورت شیب دار با مانع در میان coronavirus بحران نقدی

Tuan Ngo به نظر می رسید در بن بست آخر این هفته به عنوان او تلاش برای درخواست وام اضطراری برای ناخن سالن کسب و کار در ایالت واشنگتن است که پس از توقیف رمان coroanvirus همه گیر زده و اجتماعی فاصله اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش.

مانند بسیاری از کسب و کار کوچک صاحبان سراسر کشور, سازمان های غیر دولتی بود که با داشتن یک زمان سخت به مرور پیچیده فرایند نرم افزار است که رفت و زنده در اواخر هفته گذشته و بلافاصله غرق سرور و بسیاری از بانک های محلی.

“کاغذ بازی در بالای کاغذ در بالای کاغذ بازی گفت:” ABC News به تازگی. “بانک ها می گویند که آنها آماده بودند. بانک شما ارسال به [دولت] وب سایت شما را در وب سایت آنها به شما ارسال به بانک. بنابراین من نمی دانم که در آن من قصد دارم در حال حاضر من هیچ کمک کند.”

داستان خود را مشابه که از بیش از یک دوجین محلی و کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور است که ABC اخبار بررسی است در چند روز گذشته. هنوز سازمان های غیر دولتی گفت که او خوش شانس بود و نگران برای همکاران و دوستان که داشتن حتی یک زمان سخت تر.

“من می توانم همه چیز آنلاین, اما فکر می کنم برای همه صاحبان کسب و کار — فکر می کنم در مورد همه آنهایی که شما می دانید که قوی انگلیسی به عنوان زبان دوم” او گفت:. “من به کالج رفت… چگونه است که هر کس دیگری در برخورد با همه این?”

از بیش از 30 میلیون کسب و کارهای کوچک در ایالات متحده تخمین زده می شود که 11 میلیون متعلق به نژادی و اقلیت های قومی. آمار مهاجران در این کشور هستند احتمال بیشتری برای شروع و کسب و کارهای کوچک نسبت به غیر مهاجران و به احتمال زیاد به استخدام کارکنان در نرخ سریعتر نسبت به غیر مهاجران.

در عین حال بسیاری از اقلیت کارآفرینان در مواجهه با چالش های منحصر به فرد از جمله موانع فرهنگی و زبان و شکاف در تکنولوژی و عدم موجود خطوط اعتباری به عنوان آنها سعی کنید به کمک و منابع مالی آنها باید در حال حاضر به نگه داشتن درهای خود را باز و کارکنان خود را در حقوق و دستمزد. آنها همچنین با یک سیستم بانکی است که در طول تاریخ مورد علاقه سفید متقاضیان و ممکن است به طور پیش فرض به این الگو در زمان بحران طرفداران می گویند.

سازمان های غیر دولتی افتتاح شد لا بلا ناخن سالن 13 سال پیش در تاکوما با همسر و دو نفر از کارکنان. آنها در حال حاضر دو مکان و 34 کارکنان هر چند او تا به حال به کردند همه آنها را در طول این زمان دشوار است. “آنها در حال تلاش” سازمان های غیر دولتی ادامه داد. تقریبا همه کارکنان خود را در حال ویتنامی مهاجران مانند خود برخی از آنها را محدود به مهارت های زبان انگلیسی. “من کارکنان و خانواده های آنها در حال تلاش برای زنده ماندن. من یک مقدار زیادی از مادران تنها با هیچ درآمد و این واقعا سخت است برای آنها را به گرفتن کمک کند.”

مارکوس ریورا به دنبال پدر خود را قدم به قدم و صاحب خود را در آمریکای لاتین-الهام رستوران در منطقه شیکاگو لیبرتد. ریورا گفت: ABC اخبار که پدر او یک مهاجر از مکزیک که آغاز شده به عنوان یک ماشین ظرفشویی و در نهایت متعلق به چند رستوران خود را. رستوران شد و امور خانواده با همه کودکان کمک کردن.

ریورا گفت: او گذاشته 13, کارکنان, تا کنون, اما یک تیم کوچک است که مانده است به کمک برخی از takeout سفارشات در طول این دوره از اجتماعی فاصله. او گفت: روند تقاضا برای وام شده است طاقت فرسا. برای مثال او گفت که او نمی دریافت تایید بیش از آخر هفته که برنامه های خود را از طریق رفت و تا به حال نه وام و خطوط اعتباری با بانک خود را در گذشته است.

او موافقت کرد که برای صاحبان کسب و کار بدون تسلط به زبان انگلیسی مهارت های فرایند شده اند که حتی سخت تر است. برای “مادر و پاپ مکان آن است که واقعا دشوار است.. اگر شما این زبان صحبت می کنند و به اندازه کافی اگر شما زرنگ و دانا با همه چیز آن است که رفتن به بسیار متفاوت برای آنها را به انجام,” او گفت:. “آنها در حال رفتن به نیاز مردم برای کمک به آنها را از طریق آن.”

آخرین اسناد و منابع از دولت فدرال در مورد چگونگی کسب و کارهای کوچک می توانید درخواست برای وام های مختلف و کمک های مالی در دسترس در طول این بحران را تنها ارائه شده به زبان انگلیسی با برخی از محدود اسپانیایی ترجمه.

“دولت فدرال در تلاش است برای انجام بسیاری در مقدار بسیار کمی از زمان, بنابراین من نمی خواهد گسل آنها به طور کامل. آنها در حال تلاش برای استقرار پایتخت به سرعت و این بدان معناست که شما لازم نیست که زمان برای اجرای تمام مواد از طریق هر زبان اما در ایجاد یک خلاء است که ما و دیگران در حال تلاش برای پر کردن” لامار Heystek رئیس جمهور غیر انتفاعی اقلیت های کسب و کار حمایت, گروه, آسیایی, Inc. گفت: ABC News.

Heystek گفت: گروه شده است هولناک با تماس از سراسر کشور از مردم به دنبال کمک در مرور پورتال های آنلاین و کاغذ بازی که فقط به زبان انگلیسی. او سپاسگزار بود برخی از افراد داوطلب برای کمک به کسب و کار از طریق این فرایند اما آنها در حال کار اضافه کاری برای ترجمه, تولید و مواد در زبان های مختلف به طوری که مردم می توانید اطلاعات آنها نیاز دارند.

علاوه بر موانع زبان بسیاری از کوچکترین کسب و کار در کشور قبلا لذت می برد وام و خطوط اعتباری و یا روابط شخصی با بانک های خود را. به عنوان مثل در این لحظه بسیاری از پیدا کردن آن را دشوار است به برنامه های خود را برای وام اضطراری در اولویت قرار گیرد.

Heystek آن را به نام “باطل Catch-22” و در تماس با خبرنگاران سهشنبه, اعضای کنگره, سیاه, کنگره آمریکا نیز با ابراز نگرانی از این موضوع است.

CBC با اشاره به “تاریخ و میراث” از نابرابری نژادی در بانکی و اعتباری سیستم که آنها صدمه زدن به اقلیت صاحبان کسب و کارهای در این مورد. در کوتاه سفید صاحبان کسب و کار شده اند بیشتر احتمال دارد برای دریافت اعتبار در گذشته و در حال حاضر در یک لحظه از بحران, به عنوان بانک ها به طور پیش فرض برای اعطای وام به آنها آشنا مشتریان اقلیت متعلق به کسب و کارهای کوچک می تواند یک بار دیگر توان انکار کرد و از مطالعه حذف در نامتناسب نرخ.

“وجود دارد ساخته شده است در معایب” کنگره Ayanna Pressley, D – Mass., گفت: در تماس است. او استدلال وام تنظیمات از بانک ها و گام به گام است که برخی از شرکت های بزرگتر تا به حال در روند صدمه زدن به کسب و کار است که “بیش از حد کوچک به شکست” مانند باربر مغازه ها و پاک کننده ها و خشک.

“ملت ما پاسخ موثر بود اگر شما چند میلیون دلار کسب و کار اگر شما در حال بوئینگ یا هواپیمایی متحده. ما نگران این مزایا نیست trickling پایین به جوامع ما” کنگره کارن باس, D-کالیفرنیا گفت. “ما نیاز به رفع آن در آینده لایحه است.”

وزارت خزانه داری نشانه شنبه که در آن مشغول به کار بود به گسترش مقدار بودجه در دسترس برای کسب و کارهای کوچک از طریق برخی از اورژانس برنامه های وام دهی. هنوز هم چنین طیف گسترده ای از کسب و کارهای کوچک برای رقابت در این اورژانس سرمایه وجود دارد اضطراب در میان صاحبان کسب و کارهای کوچک بسیار است که آنها ممکن است نادیده گرفته شده است.

در حال حاضر کسب و کار با کمتر از 500 کارکنان اعمال می شود برای حفاظت از حقوق و دستمزد برنامه بودجه به عنوان مثال به rehire و یا نگه داشتن کارکنان پردازنده در این بیماری همه گیر. این شرکت ها در پایان بزرگتر از آن 500 کارمند در مقیاس بسیار بیشتر احتمال دارد به حسابداران و وکلا و نرم افزار پیچیده به درخواست برای کمک های مالی.

“آنها احساس خیانت… که وجود دارد این است که دیگر امکان رویای آمریکایی” الیزابت Chung, مدیر اجرایی, آسیایی, آمریکایی, مرکز فردریک مریلند گفت: ABC News. او غیر انتفاعی کمک می کند تا پشتیبانی و حمایت از کسب و کارهای کوچک و جوامع مهاجر. “این مردم هستند که از پرداخت مالیات که مطیع قانون شهروندان و در حال حاضر همه از ناگهانی هستند گفت: “من چی؟”

“این کسب و کار کوچک هستند و پود جوامع ما. من اصلا بوئینگ در اینجا. من محله من, فروشگاه,” او اضافه شده است. چانگ گفت که او نگران در مورد مشتریان و یا او و اعضای جامعه محلی که اجرا نقدی-تنها کسب و کار و یا خانواده اجرا شرکت های کوچک که محدود حسابداری.

چانگ خودش تلاش کرده است با موفقیت به درخواست PPP وام و گفت که او تکذیب شد زمانی که او تلاش کرده است. او نگه داشته است کارکنان خود را در حقوق و دستمزد, اما گفت که او نمی تواند انجام دهد که بسیار طولانی تر است. “من شده است در این کشور برای 50 سال و من فکر می کنم این اولین بار است که احساس کردم که خیلی ناامیدی.”

“ما صحبت در مورد حقوق صاحبان سهام. این است و نه عادلانه” او رفت. “فقط به خاطر اینکه شما کوچکتر و یا شما لازم نیست که نفوذ شما نمی دانید که به کجا بروید شما باید پشت سر نمی شود در این. این است برای رفتن به فقرا صدمه دیده و حتی بیشتر و که همه لطمه می زند. اقتصاد ساخته شده از پایین به بالا.”

“این است که در آن لاستیک با جاده” Heystek گفت: انعکاس این نقطه است. “ما نیاز به این کسب و کار برای ادامه وجود داشته باشد. کسانی که کسب و کارهای کوچک استخدام افرادی که صرف پول محلی… اگر ما به کمک این کسب و کار برای زنده ماندن که استخدام ما و همسایگان ما در حال صدمه زدن به خودمان را در پایان.”

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>