مینه سوتا در اعتراض به روز رسانی: ‘عاقلانه’ به واحدهای ارتش آماده اعزام به مینه سوتا

بیش از 1000 اضافی سرباز گارد ملی در حال فعال روز شنبه.

مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که دیده دوخته در یک فیلم با یک افسر پلیس و بعد از درگذشت باعث شده است که خشم در شهر مینیاپولیس و در سراسر ایالات متحده است. چه آغاز شده به عنوان اغلب تظاهرات مسالمت آمیز در آغاز هفته تبدیل به هرج و مرج.

رهبران شهر باید التماس کرد با جوامع به صدای خشم و انزجار خود را در شیوه ای قانونی, اما گسترده تشدید اعتراضات ادامه داد: شب جمعه به شنبه.

قتل و طرح اتهامات واصل شده اند در برابر درک چوین یکی از چهار افسر در صحنه بودند که همه از کار اخراج شدند. وزارت دادگستری گفت: یک تحقیق کامل این حادثه را یک “اولویت است.”

دادستان گفت: چوین بود که افسر دیده می شود در فیلم فشار دادن زانو خود را در برابر فلوید را گردن او زانو در Floyd گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه است. فلوید بی توجه بود به مدت دو دقیقه و 53 ثانیه از برخورد.

این داستان به روز خواهد شد به عنوان ادامه اعتراضات در سراسر کشور است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی. تمامی زمان ها شرق.

5:43 صبح: 1 مرده در دیترویت پس از فرد باز آتش بر معترضان از خودرو

یک نفر مرده است در دیترویت پس از یک وسیله نقلیه سوار بر مردم در اعتراض به مرگ فلوید و باز آتش, به گفته مقامات.

خاکستری دوج دورانگو کشیده و شلیک به جمعیت هدف قرار دادن یک جوان 19 ساله که بعد از درگذشت در بیمارستان دیترویت اداره پلیس گفته سخنگوی وابسته به ABC, WXYZ.

دیترویت رئیس پلیس جیمز کریگ گفت: خشونت و تخریب یک شبه نیست چه شهر دیترویت است.

“این نشان نمی وسیع عمده از Detroiters که در اینجا به یک بیانیه” کریگ در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت شب جمعه. “ما از پیام, اما اجازه دهید آن را مسالمت آمیز است.”

او گفت: بسیاری از مردم متلک افسران پلیس و تلاش برای تحریک خشونت را از خارج از شهرستان برای ایجاد هرج و مرج است.

“ما می دانیم که این افراد از خارج از شهر دیترویت که همگرا در اعتراض محل نمی نماینده این شهرستان است. آنها از این شهر” کریگ گفت. “بیایید مسالمت آمیز اعتراض اما خارج از آن ما در حال رفتن به آن را تحمل کند. ما در حال رفتن به تحمل اعمال مجرمانه.”

4:26 صبح: ‘عاقلانه’ به واحدهای ارتش آماده اعزام به مینه سوتا فرماندار می گوید

به عنوان آتش خروشان و اعتراضات تشدید و حتی بیشتر طول مینیاپولیس صبح روز شنبه محلی و مقامات دولتی گفت: گرفتن هرج و مرج تحت کنترل را به پاسخ قبل از هرگز دیده می شود در این حالت به دلیل “وجود دارد به سادگی بیش از آنها از ما.”

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفت: حداقل 1000 اضافی مینه سوتا سرباز گارد ملی خواهد بود activated شنبه و حتی پس از آن که ممکن است به اندازه کافی. او گفت که چرا دولت است با توجه به استفاده از فعال وظیفه یگان های از ارتش که در حال بازگردانده شدن قرار داده و در حالت آماده باش برای اعزام به مینیاپولیس با توجه به اواخر شب گزارش از آسوشیتد پرس.

“شما ممکن است را دیده اند و یا شنیده ام که این شب رئیس جمهور به کارگردانی پنتاگون برای قرار دادن واحدهای از ارتش ایالات متحده آمریکا در هشدار به امکان عملیات در مینیاپولیس” مسلح ، جنرال جان Jensen یاور کلی از مینه سوتا گارد ملی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه. “در حالی که ما نه مشورت با عنوان مربوط به آن است که من معتقدم این یک محتاطانه حرکت می کند به ارائه گزینه های دیگر در دسترس برای فرماندار اگر فرماندار برگزیدگان به استفاده از این منابع است.”

Walz گفت: آن را پیچیده تر از فقط گفت: بله و استقرار آنها در حال حاضر به دلیل حرکت به فدرال نیروهای گشت زنی در مینیاپولیس خواهد بود چیزی است که قبل از هرگز دیده می شود در دولت است.

“صحبت من با رئیس جمهور تهمت شب دیگر من فکر می کنم آن است که محتاطانه به آنها را آماده برای ما به اگزوز تمام منابع است که ما نیاز به” Walz گفت شنبه.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری و Walz در زمان عصبانیت به تریبون صبح روز شنبه به درخواست کسانی که در محیط آتش سوزی, حمله به افسران و غارت کسب و کار متوقف شود.

“ما به عنوان یک شهر می تواند خیلی بهتر از این” فری گفت: در کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه. “وجود دارد هیچ افتخار در به آتش کشیدن شهر خود را. وجود غرور در غارت کسب و کارهای محلی تبدیل شده اند که نهادهای محله ای.”

او گفت: مردم به خصوص در طول یک بیماری همه گیر در حال شمارش در فروشگاه های مواد غذایی باز بودن به دریافت مواد غذایی, داروخانه برای گرفتن دارو مورد نیاز و بانک ها به پول دریافت کنید.

“اگر شما در مورد مراقبت از جامعه خود را, شما باید برای قرار دادن این کار به پایان برسد; آن نیاز به توقف” فری گفت.

Walz گفت: تراژدی فلوید را مرگ بدل به “بی سابقه تهدید برای کشور ما” که در آن کسانی که باعث تخریب باید بدون توجه به اموال و یا زندگی.

ده ها تن از بازداشت ساخته شد اما یک مقام رسمی کل منتشر نشده برای شهرستان. در یک مورد آتشباری مأموران اجرای قانون یک شبه.

ABC News’ احمد همینگوی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>