میلواکی شهردار: چند نفر مرده در Molson Coors تیراندازی

چندین نفر کشته در تیراندازی در محوطه یک دم شرکت در Milwaukee, ویسکانسین, شهردار این شهرستان گفت: در روز چهارشنبه.

میلواکی شهردار تام برت نمی دهد تعداد دقیق افراد کشته شده در تیراندازی در Molson Coors دم شرکت پردیس.

“این وحشتناک روز برای کارکنان در اینجا” بارت به خبرنگاران گفت:.

“بسیار خشن بعد برای هر کسی که به این وضعیت” او اضافه شده است.

رسانه های محلی گزارش داد که مسلح بود و همچنین بنا به گزارش ها مرده است. الجزیره بود قادر به بلافاصله تایید گزارش.

بیشتر:

میلواکی پلیس گفت روز چهارشنبه که آنها در پاسخ به یک “بحرانی حادثه” در پردیس در میان گزارش های امکان عکسبرداری است. آنها توییتی بعد که “هیچ فعال تهدید; اما این صحنه است که هنوز [فعال صحنه].”

وجود دارد حضور پلیس در این منطقه همراه با کامیون های آتش نشانی و آمبولانس.

تصویری زنده نشان داد یک افسر در بدن زره گرفتن تفنگ حمله از یک ماشین. خدمه اورژانس شد و در ادامه به ورود در صحنه تقریبا دو ساعت پس از تماس اولیه به پلیس.

اف بی آی و اداره فدرال از الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره بودند در میان سازمان های پاسخ. میلواکی شهردار تام برت نیز وارد صحنه شدند.

این حادثه رخ داده است و در وسیع و پیچیده ای است که شامل ترکیبی از دفاتر شرکت های بزرگ و دم امکانات.

Milwaukee shooting

اضطراری وسایل نقلیه پارک شده در نزدیکی در ورودی به Molson Coors ستاد در میلواکی ویسکانسین [ریک چوب/Milwaukee Journal Sentinel/ایالات متحده آمریکا امروز شبکه/رویترز]

حداقل 600 نفر در این مجموعه است که به طور گسترده ای شناخته شده در منطقه میلواکی به عنوان “میلر دره” اشاره به میلر دم شرکت که در حال حاضر بخشی از Molson Coors.

میلواکی پلیس خواسته است که مردم روشن ماندن منطقه و که هیچ هلیکوپتر و یا هواپیماهای بدون سرنشین پرواز بر روی سایت برای “افسر ایمنی اهداف”.

جیمز Boyles گفت: Milwaukee Journal Sentinel که همسرش Lasonya Ragdales این نسخهها کار میکند در Molson Coors در ادعای گروه. او ارسال پیامک از داخل ساختمان قبلی در روز چهارشنبه و گفت شوهرش که یک تیرانداز فعال بود و او در یک اتاق قفل شده با یک دسته از همکاران مجله نگهبان گزارش شده است.

“میلر دره” ویژگی های یک 160 سال آبجوسازی با بسته بندی مرکز که پر هزار قوطی و بطری در هر دقیقه و یک مرکز توزیع اندازه پنج زمین فوتبال.

این تاسیسات نیز در خانه به, شرکت خدمات مالی و منابع انسانی و مهندسی. تورهای مردم را به غارهای زیرزمینی که در آن آبجو بود یک بار ذخیره شده در یک سالن با پیچیده چوب یک استین سالن با پنجره های شیشه ای رنگی یک شامپاین اتاق جلسه سالن با شیشه سربی, ویندوز, و, هوای آزاد, باغ آبجو است که می تواند نگه دارید و 300 نفر است.

میلواکی واقع شده است و حدود 80 مایل (129km) در خارج از مدیسون پایتخت میانه ایالت ویسکانسین.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>