میلواکی جرم تیراندازی برگ شش نفر از جمله فرد مسلح

یک کارمند باز آتش در روز چهارشنبه در یک کارخانه آبجو پیچیده در ایالت ویسکانسین کشته شدن پنج همکار کارگران قبل از مصرف زندگی خود را, پلیس گفت:.

مسلح از شهر میلواکی شناسایی شد که 51 سال از درگذشت مردی که از خود وارد زخم گلوله کشته شده است.

“پنج وجود دارد افرادی که به کار می رفت امروز درست مثل همه به کار می رود و آنها فکر می کردند که برای رفتن به کار خود را به پایان برساند و بعد از بازگشت به خانواده خود را. آنها نمی – و غم انگیز آنها هرگز” میلواکی شهردار تام برت گفت.

“این وحشتناک روز برای کارکنان در اینجا” بارت به خبرنگاران گفت:.

“بسیار خشن بعد برای هر کسی که به این وضعیت” او اضافه شده است.

بیشتر:

پلیس توییتی بود که دیگر فعال کنید. مقامات بلافاصله انتشار جزئیات بیشتر در مورد تیرانداز و یا چگونه عکسبرداری آشکار شد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به تیراندازی قبل از سخنرانی خود در کاخ سفید با خبرنگاران در مورد گام های دولت برای مبارزه با coronavirus.

“قلب ما برای شکستن آنها و عزیزان خود را” رئیس جمهور گفت:. “ما ارسال ما تسلیت. ما خواهید بود با آنها, و آن را یک چیز وحشتناک یک چیز وحشتناک.”

این حمله رخ داده است و در وسیع و پیچیده ای است که شامل ترکیبی از دفاتر شرکت های بزرگ و دم امکانات. حداقل 600 نفر در این مجموعه است که به طور گسترده ای شناخته شده در منطقه میلواکی به عنوان “میلر دره” اشاره به میلر دم شرکت که در حال حاضر بخشی از Molson Coors.

Molson Coors مدیر عامل گاوین tony walsh به نام تیرانداز “فعال آبجوسازی کارمند”.

“متاسفانه من را ویران کرد برای به اشتراک گذاشتن که ما از دست داده و پنج نفر دیگر از اعضای خانواده ما در این حادثه غم انگیز” او در بیانیه ای گفت.

“وجود دارد هیچ کلمه ای برای بیان غم و اندوه عمیق, بسیاری از ما احساس حال حاضر.”

Milwaukee shooting

اضطراری وسایل نقلیه پارک شده در نزدیکی در ورودی به Molson Coors ستاد در میلواکی ویسکانسین [ریک چوب/Milwaukee Journal Sentinel/ایالات متحده آمریکا امروز شبکه/رویترز]

او گفت: این دفتر خواهد بود بسته برای بقیه هفته و آبجوسازی توقیف “برای هم بودن” به مردم زمان به مقابله.

جیمز Boyles گفت: Milwaukee Journal Sentinel که همسرش Lasonya Ragdales این نسخهها کار میکند در Molson Coors در ادعای گروه.

او ارسال پیامک از داخل ساختمان قبلی در روز چهارشنبه و گفت شوهرش که یک تیرانداز فعال بود و او در یک اتاق قفل شده با یک دسته از همکاران مجله نگهبان گزارش شده است.

قبل از چهارشنبه تیراندازی شده سه کشتار جمعی در ایالات متحده در سال 2020 با 12 مجموع قربانیان. همه بودند رفتند. در سال 2019 بودند 44 کشتار جمعی با 224 مجموع قربانیان.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>