میلیون ها نفر بریس به عنوان طوفان Amphan batters و هند و بنگلادش و سواحل

طوفان Amphan یکی از قدرتمند ترین در دهه گذشته شروع به ریزش زمین در امتداد خط ساحلی از هند و بنگلادش که در آن بیش از 2.6 میلیون نفر فرار به پناهگاه در یک کوره تخلیه ساخته شده از همه بیشتر به چالش کشیدن با بیماری همه گیر کوروناویروس.

“گردباد ساخته شده است که ریزش زمین. چشم بر ساغر جزیره” Sanjib بانرجی مدیر منطقه ای هواشناسی در کلکته گفت: AFP news agency روز چهارشنبه با اشاره به هند سواحل شرق.

بیشتر:

آب و هوا مقامات می گویند طوفان – بسته بندی بادها تا 190kph (120 مایل در ساعت) – می تواند ویران در هند و بنگلادش و میلیون ها نفر از ساکنان ساحلی را تخلیه یا battened پایین جلوتر از طوفان رویکرد است.

مقامات هشدار داده آن می تواند باعث آسیب گسترده به خانه های شل و ول و طوفان در خروش می تواند فشار آب دریا 25کیلومتر (15 مایل) داخلی, جاری شدن سیل در شهرستانها از جمله کلکته.

درختان نارگیل تحت تأثیر شدید برقی قطب وضع پراکنده در جاده ها از کلکته باران زد روستاهای ماهیگیری و رودخانه رسید به عنوان طوفان کتک ساحل.

’24 ساعت آینده بسیار مهم’

“24 ساعت آینده بسیار مهم است. این یک مسافت طولانی” گفت: M Mohapatra هند هواشناسی رئیس.

منطقه با 58 میلیون نفر در این دو مرز کشورها دارای برخی از آسیب پذیرترین جوامع در جنوب آسیا: ماهیگیری فقیر جوامع در Sunderbans و بیش از یک میلیون Rohingya پناهندگان در اردوگاه شلوغ در کخس بازار در بنگلادش است.

الجزیره Tanvir Chowdhury, گزارش از داکا گفت: 1.4 میلیون نفر شده اند تخلیه قرار داده و به پناهگاه اما حداقل 46,000 مردم باقی مانده در خط روشن از خطر در برخی از جزایر در مناطق ساحلی.

“وجود دارد که محل اقامت برای حداقل پنج میلیون نفر است و تیم پزشکی عملیات امداد و نجات تیم coastguard و نیروی دریایی قرار داده شده است در هشدار و آماده به کار در مناطق ساحلی” او گفت:.

“این خواهد بود یکی از بزرگترین طوفان به طوری که آنها در حال بدست گرفتن آن بسیار جدی است.”

هند وزارت آب و هوا پیش بینی طوفان افزایش 10 تا 16 فوت (3-4 متر) و امواج – به عنوان بالا به عنوان یک خانه دو طبقه – که می تواند باتلاق گل خانه ها در امتداد ساحل ریشه کن کردن ارتباطی برج و سیل زده جاده ها و خطوط راه آهن.

وجود خواهد داشت و آسیب های گسترده ای به جایگاه محصولات کشاورزی و مزارع در ایالت بنگال غربی و اوریسا آب و خدمات گفت: در یک بولتن اواخر روز سه شنبه.

مقامات عجله repurposing امکانات قرنطینه برای بلندی طوفان به زودی پس از کاستن از بزرگترین مستند در برابر coronavirus. هند گزارش کرده است بیش از 100 ، 000 موارد با 3,163 مرگ و میر.

حدود 300000 نفر منتقل شده به پناهگاه طوفان, West Bengal وزیر Mamata بانرجی گفت. دولت سرمایه کلکته نهفته در نزدیکی cyclone مسیر و وجود نگرانی در مورد زندگی مردم در مورد 1500 قدیمی, ساختمان های مخروبه.

کلکته بود و توفان سنگین باران و گل آلود Hooghly رودخانه در حال افزایش بود و در زیر آسمان های تاریک در حالی که در تفریحگاه ساحلی از Digha زیادی امواج بودند تپش ساحل.

Khulna, Bangladesh

طوفان آمادگی برنامه (CPP) داوطلب با استفاده از یک بلند گو حرف زدن به اصرار ساکنان به تخلیه به پناهگاه جلوتر از انتظار ریزش زمین از طوفان Amphan در خولنا بنگلادش روز سه شنبه [Kazi Shanto/ خبرگزاری فرانسه]

Rohingya پناهندگان آسیب پذیر

در کشور همسایه بنگلادش گفته است که این طوفان می تواند مجموعه ای خاموش جزر و مد امواج سنگین و بارش باران, رها کردن سیل.

گردباد است که انتظار می رود آمار مناطق چیتاگونگ و خولنا فقط 150 متر (93 مایل) از اردوگاه های پناهندگان مسکن بیش از یک میلیون Rohingya در شل و ول پناهگاه است.

سازمان ملل متحد گفت: مواد غذایی برزنت و تصفیه آب قرص شده بود انبار در حالی که مقامات گفت: پناهندگان خواهد بود نقل مکان کرد به داشتن مقاومت ساختمان ها در صورت نیاز.

“ما به طور کامل آماده شده است. اما در حال حاضر وجود دارد این است که بدون نیاز به آنها را به پناهگاه طوفان” گفت: Mahbub علم Talukder بنگلادش پناهندگان کمیساریای.

مقامات بنگلادش نیز نقل مکان کرد و صدها نفر از Rohingya پناهندگان زندگی در سیل مستعد جزیره در خلیج بنگال به پناهگاه طوفان به عنوان سوپر گردباد بشکه پایین.

لبه شرقی طوفان رهبری برای بنگلادش و همسایه هند است و انتظار می رود به خمیر Bhasan کاراکتر جزیره 306 Rohingya اعضای یک مورد آزار و اذیت اقلیت از میانمار ارسال شد در این ماه پس از نجات از قایق.

“هر بلوک دارای یک گردباد مرکز و آنها منتقل شده به این مرکز گفت: Bimal Chakma, یک مقام ارشد پناهندگان امداد و عودت کننده گان کمیسیون.

سازمان ملل متحد به نام برای پناهندگان به نقل مکان به سرزمین اصلی برای پیوستن به بیش از یک میلیون نفر زندگی می کنند که در وسیع اردوگاه در خارج از شهر کخس بازار.

بنگلادش کم دروغ گفتن در ساحل, صفحه اصلی به 30 میلیون نفر و در هند و شرق به طور منظم بروز طوفان که جان صدها هزار نفر از مردم در دهه های اخیر.

شرقی هند در ایالت اوریسا بود ضربه توسط super cyclone که در سمت چپ نزدیک به 10 ، 000 تن در سال 1999 و هشت سال پس از یک گردباد تورنادو و جاری شدن سیل کشته 139,000 در بنگلادش است. در سال 1970 Cyclone بهلا به کشته شدن یک و نیم میلیون نفر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>