میلان-بر اساس سابق منچستر یونایتد ستاره ستایش برای دادن ‘واضح تر coronavirus مشاوره’ از رهبران سیاسی

سابق منچستر یونایتد, بازیکن فوتبال, اشلی یانگ ستایش شده است برای دادن واضح تر مشاوره بیش از coronavirus از انگلستان و ایالات متحده رهبران سیاسی.

انگلستان بین المللی که در حال حاضر نقش برای اینتر میلان هشدار داد که سوپر مارکت ها مطرح شده بزرگترین خطر برای گسترش و ابتلا به ویروس, دادن خریداران قوی مشاوره در مورد چگونه برای ایمن ماندن.

ایتالیا بوده و در lockdown برای بیش از دو هفته در حالی که نخست وزیر بوریس جانسون تحریک خود را مستند در روز دوشنبه و در اکثر ايالات متحده را به اعمال اقدامات محدود کننده.

تلویزیون میزبان James Corden بود در میان کسانی که ستایش جوان گفت: “در اینجا این است که اشلی یانگ دادن مشاوره واضح تر از هر دولت وزیر یا عضو کنگره است.”

جوان یادآوری استرالیایی که “مستند مستند به معنی” پس از صحبت با خانواده و دوستان است که به او گفت برای گرفتن مواد غذایی در انگلستان بود “فقط دیوانه است.” برخی از سوپر مارکت ها در انگلستان معرفی اولیه خرید ساعت برای افراد مسن و ملی بهداشت کارگران خدمات پس از وحشت خرید و انباشت است و اغلب در سمت چپ قفسه های لخت. فروشندگان مواد غذایی شده اند بسته بندی شده در روزهای اخیر به عنوان جانسون ramped تا اقدامات لازم برای جلوگیری از این ویروس در حال گسترش است. خرید اقلام ضروری از جمله مواد غذایی است که یکی از تنها چهار دلیل مردم می توانند خانه را ترک.

بخوانید: “همه آنها در مورد مراقبت است به ساختن پول.’ می توانید سوپر مارکت من مدیر من را مجبور به پاک کردن ماسک صورت در کار است ؟

“صف برای رفتن به سوپر مارکت ها استاندارد است و نه به دلیل آن را برای انباشت و یا حرص و طمع است. سوپر مارکت ها را محدود به تعداد زیادی از مردم از ورود در هر زمان پس از آن هرگز به سر می برند. پس صبر کنید و صبور باشید” جوان گفت: در توییتر.

“اگر شما به در آسانسور [آسانسور] فقط با 1 نفر 2 نفر در هر آسانسور در یک زمان. و ایستاده در طرف مقابل آسانسور و دیوار — آیا نفس بکشم بیرون که نسبت به غریبه,” او اضافه شده است.

همچنین نگاه کنید به: ‘پاستا شروع به پرواز کردن قفسه های سوپر مارکت ها در میلان’

سابق منچستر یونایتد کاپیتان خواست مردم به پوشیدن دستکش در حالی که خرید — برای جلوگیری از گسترش coronavirus از طریق چرخ دستی — و استفاده از ماسک یا روسری. او توصیه خریداران برای حفظ سبد خرید خود را پشت آنها را در حالی که باز کردن بسته بندی برای جلوگیری از دیگران از آمدن بیش از حد نزدیک است.

“این ممکن است سخت به نظر برسد اما درمان هر کسی که در خانواده خود را اگر آنها را به عنوان ویروس شما فقط نمی دانم!!!” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>