مایک بلومبرگ گفت: او را رها کارمندان سابق از NDAs. در اینجا به همین دلیل شما باید فکر می کنم دو بار قبل از امضای یک

سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ قول داد جمعه به آزادی زن سابق کارکنان از عدم اطلاع توافق روز پس از آن. الیزابت وارن از ماساچوست با چکش او را در hush موافقت نامه در دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در لاس وگاس.

میلیاردر در بیانیه ای گفت که او اسم شرکت تا به حال شناسایی سه NDAs امضا با زنان در طول بیش از سه دهه “برای رسیدگی به شکایات در مورد نظرات آنها گفت: من تا به حال ساخته شده است.” آن دسته از زنان خواهد بود منتشر شده از محرمانه بودن توافق نامه اگر آنها تماس شرکت, او گفت:.

“من انجام داده ام بسیاری از تأمل در این موضوع طی چند روز گذشته و من تصمیم گرفتم که تا زمانی که من در حال اجرا شرکت ما موفق به ارائه موافقت نامه های محرمانه برای حل و فصل ادعای آزار و اذیت جنسی یا سوء رفتن به جلو” بلومبرگ گفت.

“من تشخیص می دهم که NDAs به خصوص زمانی که آنها استفاده می شود در زمینه آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی و ترویج فرهنگ سکوت در محل کار و کمک به فرهنگ زنان احساس نمی امن و یا پشتیبانی,” او اضافه شده است. “ضروری است که زمانی که مشکلات رخ می دهد محل کار نه تنها آدرس خاص حوادث فرهنگ و شیوه های است که منجر به آن حوادث است. و پس از آن رهبران باید عمل کنند.”

پس از ABC News قطع -1.00% گزارش پرونده های حقوقی وی از سوی مامورین که میلیاردر ایجاد کرده خصمانه محیط کار در شرکت خود را با جنسیتی, نظرات کارمندان سابق گفت: خروجی آنها نمی تواند صحبت می کنند و علنا با توجه به موافقت نامه های محرمانه و نگرانی در مورد قصاص. بلومبرگ که کاهش یافته است به آزادی زنان از این توافق نامه در آن زمان را رد کرده و این اتهامات در پرونده های حقوقی.

روز چهارشنبه پس از بحث مدیران آورده بلومبرگ گذشته اظهارات در مورد زنان تاجر کرد و گفت: “تحمل این نوع رفتار که #MeToo جنبش در معرض” و هایلایت های مختلف زنان او قرار داده شده در موقعیت های رهبری در شرکت خود بنیاد و شهرستان دولت.

وارن در zeroed در NDAs.

در برخی موارد hush موافقت نامه شامل غیر disparagement بند که بار کسی از گفتن چیزهای منفی در مورد دیگر افرادی که با تشکیل این توافقنامه است.

“آنچه که ما نیاز به دانستن دقیقا چه چیزی در کمین وجود دارد. او بدست برخی از تعدادی از زنان ده که می داند به امضای توافقنامه nondisclosure هر دو برای آزار و اذیت و تبعیض جنسیتی در محل کار,” او گفت:. “آقای شهردار آیا شما مایل به انتشار تمام کسانی که زنان از آن عدم اطلاع توافق بنابراین ما می تواند بشنود سمت خود را از داستان؟”

بلومبرگ پاسخ داد که “تعداد بسیار کمی از عدم اطلاع توافق نامه” بدون تعیین دقیق تعداد.

“هیچ یک از آنها متهم من از انجام هر کاری به غیر از شاید آنها نمی مانند یک شوخی به من گفت:,” او گفت:. “وجود توافق بین دو طرف است که می خواستم به نگه داشتن آن را آرام و آن را به آنها. آنها با امضای این توافق نامه و ما با آن زندگی می کنند.”

بلومبرگ به توافق محرمانه به دور از اول برای جلب توجه ملی. بحث مربوط به رئیس جمهور تهمت را به اتهام ارتباط با بالغ ستاره فیلم Stormy Daniels تا حد زیادی متمرکز بر پرداخت او دریافت از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل مایکل کوهن. این توافق ظاهرا مسدود شده و او را از بحث در مورد رابطه خود را publicly.

تهمت را رد کرده است امر و گفت: “نمی دانم در مورد پرداخت در آن زمان رئیس جمهور داده است اظهارات متناقض در رسوایی.

بسیاری از زنان نیز گفت: آنها نیاز به ثبت نام عدم افشای توافق به عنوان بخشی از شهرک های آنها رسیده با Harvey Weinstein مربوط به اتهام تجاوز جنسی و آزار و اذیت. المپیک مدال طلا McKayla Maroney همچنین گفت که او امضا کرده به عنوان بخشی از یک راه حل زیر سوء استفاده جنسی توسط ایالات متحده آمریکا تیم ژیمناستیک, دکتر, لری Nassar که به عنوان محکوم به اتهام سوء استفاده جنسی و پورنوگرافی کودکان و محکوم به 125 سال در زندان است.

در اینجا چیزی است که کارکنان و رای دهندگان — نیاز به دانستن در مورد این توافق نامه:

آیا عدم اطلاع و موافقت نامه چگونه کار می کنند ؟

این نوع توافق نامه می تواند توسط بسیاری از نام های, گفت دانا Ballman یک استخدام وکیل و نویسنده کتاب “ایستادن برای خودتان بدون اخراج شدن.” “عدم اطلاع hush محرمانه — بدون توجه به آنچه شما آن را تماس, آنها احتمالا همان چیزی که” Ballman گفت.

این موافقت نامه به طور کلی نوار یک یا چند عضو از افشای شرایط حل و فصل. به طور کلی آنها را توصیف آنچه که اطلاعات یک فرد می تواند و نمی تواند مورد بحث عموم و طی چه مدت زمانی به توافق معتبر است.

مجبور داوری بند است که بند دیکته اختلافات حل و فصل شود باید خصوصی و محرمانه داوری به جای پخش در دادگاه.

در برخی موارد hush موافقت نامه شامل غیر disparagement بند که بار کسی از گفتن چیزهای منفی در مورد دیگر افرادی که با تشکیل این توافقنامه Ballman گفت.

در حالی که نمونه های اخیر درگیر موارد آزار و اذیت جنسی و یا حمله به آنها استفاده می شود برای انواع شهرک. Ballman گفت: مصرف کنندگان به احتمال زیاد به روبرو می شوند آنها را در مسئولیت محصول شهرک و یا به عنوان بخشی از قطع بسته است.

شروع یو پی اس و مخترعان ممکن است استفاده از این موافقت نامه ها برای جلوگیری از آنها را از افشای اطلاعات اختصاصی در حالی که محققان ممکن است استخدام آنها را در میان شرکت کنندگان در مطالعات. چهره های عمومی ممکن است استفاده از آنها را برای کارکنان داخلی از جمله خانهدار و حتی نگهداری از کودکان.

آنچه شما باید بدانید قبل از امضای قرارداد NDA?

برای شروع با احتیاط overbroad توافق, استخدام وکیل دبرا کاتز قبلا گفته MarketWatch. اگر یک NDA به نظر می رسد کمتر مانند تلاش برای محافظت از محرمانه شرکت اینتل و بیشتر در راستای muzzling کارمند از صحبت کردن در مورد ناشایستگی است که باید پرچم قرمز افزایش, او گفت:.

یک علامت هشدار دهنده به گفته کاتز: “موافقت نامه است که در ابد به طوری که کارمند می تواند ترک و برای بقیه عمر خود را زندگی می تواند مانع از همیشه گفتن هر چیزی منفی که در مورد کارفرما.”

یک NDA است که مانع از یک کارمند از آوردن غیر قانونی تبعیض یا آزار و اذیت و ادعا می کند به کمیسیون فرصت های شغلی برابر یا SEC غیرقابل اجرا خواهد بود.

بررسی NDA را منحل خسارت ارائه کاتز اضافه شده است. منحل خسارت مشخص کردن یک مقدار پول نقد که کارمند باید پرداخت پستها در طول نقض یک NDA, او گفت:, و هیچ منطقی وکیل باید مشاور مشتری خود را به موافقت با چنین شرط که به شدت نامتناسب به مقدار حل و فصل.

نگاه کردن به صورت اجباری-شرط داوری یا یک بند دیکته اختلافات حل و فصل شود توسط خصوصی و محرمانه داوری به جای پخش علنی در یک دادگاه قانون استخدام وکیل پائولا Brantner رئیس جمهور و مدیر شرکت سرب و کار راه حل های که قبلا گفته MarketWatch. کارکنان کمتر احتمال دارد به نفع خود در داوری اجباری از آنها در دادخواهی با توجه به 2014 دانشگاه کرنل نظرسنجی از وکلای مدافع.

توافق های شفاهی تعداد دفعات مشاهده نیست گفت: Brantner بنابراین اگر توافق کتبی انحراف از آنچه شما گفته شده روشن کردن اختلاف. یک NDA که شما مانع از آوردن غیر قانونی تبعیض یا آزار و اذیت و ادعا می کند به کمیسیون فرصت های شغلی برابر یا کمیسیون بورس و اوراق بهادار خواهد بود غیرقابل اجرا کاتز گفت: پس از شکایت به مقامات هنوز بازی منصفانه.

چه اتفاقی می افتد زمانی که شما شکستن ؟

در Daniels مورد این فیلم بازیگر فیلم در ظاهر به دنبال به توافق انداخته به طوری که او می تواند به او بگویید داستان. اما کارشناسان در آن زمان پیشنهاد کرد که Daniels رویکرد ممکن است به خصوص پربار برای مصرف کننده به طور متوسط.

دانیلز که نام واقعی است استفانی کلیفورد استدلال NDA نامعتبر بود چرا که برگ برنده خود را تا به حال نه آن را امضا کردند; تنها دانیلز و مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن تا به حال آن را امضا کردند.

او مارس 2018 طرح دعوی در دادگاه در برابر تهمت و کوهن به باطل NDA پرتاب شد از دادگاه فدرال توسط یک قاضی در ماه مارس 2019; قاضی گفت: هیچ چیز از چپ به طرح دعوی به عنوان رئیس جمهور وکلا در حال حاضر گفت: آنها را نمی خواهد به دنبال مجازات از دانیلز برای شکستن NDA.)

“است که به ندرت در نظر گرفته شده واقعی دفاع از آنجا که اکثر کارفرمایان را به سرعت تولید یک امضا کپی” Ballman گفت. “اما اگر نقض از طرف دیگر است که ممکن است معنی او دیگر موظف به پیروی کنند.”

اولین و مهمترین شکستن یکی از این موافقت نامه ها اغلب دارای پیامدهای مالی — و بسیاری از موافقت نامه های خاص “منحل خسارت” بند Ballman گفت. اگر کسی وارد یک NDA به عنوان بخشی از حل و فصل تحت تاثیر حزب می تواند شکایت برای دریافت پول و احتمالا برای اضافی خسارت.

دانیلز او پس از آن-وکیل مایکل Avenatti سی ان ان گفت, حال گفته شده است تهدید به 1 میلیون دلار جریمه برای هر ظاهر در رابطه با امر ادعایی.

در برخی از ایالت ها, نقض توافقنامه محرمانه به معنی عدم نقض حزب دیگر به دنبال توافق دستورات. نقض یک NDA می تواند منجر به اخراج شدن اگر آن را بخشی از یک کارفرما قرارداد. در موارد نادر می تواند نتیجه در زندان هم اگر یک دادگاه در می یابد که نقض تشکیل سرقت اطلاعات اختصاصی.

من باید جلوگیری از امضای یک hush توافق ؟

Weinstein رسوایی باعث شد بسیاری از سوال استفاده از عدم اطلاع توافق نامه به ویژه در زمینه آزار و اذیت جنسی.

مصرف کنندگان باید آگاه باشند از حقوق خود را قبل از امضای چنین توافق نامه. ملی روابط کار هیئت مدیره معتقد است که غیر disparagement مقررات منع کرده است که کارکنان از انتقاد مدیران شرکت برای عموم در حال ناعادلانه کار عمل. فدرال مدنی-حقوق قانون جایگزین شهرک که به دنبال جلوگیری از تشکیل پرونده به اتهام آزار و اذیت جنسی که بدان معنی است که شما ممکن است هنوز قادر به پرونده آزار و اذیت جنسی دعوی حتی اگر شما امضا NDA.

در نهایت یک مصرف کننده باید به دنبال مشاوره حقوقی و دقت وزن چه اطلاعاتی را باید محرمانه باقی می ماند تحت این توافق و چه اثرات است که می تواند داشته باشد.

“بر خلاف NDAs که مجوز احزاب را به انجام کسب و کار با هم و یا حفاظت از حقوق اختصاصی NDAs که پنهان کردن آزار و اذیت خودداری اطلاعات مهم از حرفه ای و عمومی” آنی هیل دستیار استاد در دانشگاه مینه سوتا نوشت: با توجه به Weinstein اتهامات.

این داستان در اصل منتشر شد Feb. 20, 2020, و به روز شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>