مایک بلومبرگ وعده 40 میلیون دلار برای مبارزه با کروناویروس در آفریقا و در سراسر جهان

سابق شهر نیویورک شهردار در حال همکاری با سازمان بهداشت جهانی است.

سابق شهر نیویورک شهردار و دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار مایک بلومبرگ اعلام کرد روز سه شنبه 40 میلیون دلار تعهد به حمایت از “اقدام فوری” برای مبارزه با گسترش این کروناویروس در آفریقا و پایین و کشورهای با درآمد متوسط در سراسر جهان است.

بلومبرگ Philanthropies سابق شهردار خیریه سازمان را با استفاده از 40 میلیون دلار به صندوق استقرار تیم های واکنش سریع برای تشخیص و درمان بیماری و آموزش کارکنان بهداشتی درمانی در مبارزه با این بیماری در کشورهای کمتر توسعه یافته. این سهم نیز حمایت از آزمایشگاه شبکه های کار با ویروس و تلاش برای اندازه گیری اثربخشی استراتژی مهار در جوامع در سراسر جهان است.

بلومبرگ همکاری را با سازمان بهداشت جهانی و حیاتی استراتژی بزرگ بهداشت عمومی در سازمان است که همکاران با شهر و دولت های محلی در مسائل مربوط به سلامت. او همچنین کار با سابق CDC مدیر دکتر توماس فریدن که در خدمت به عنوان کمیسر شهر نیویورک وزارت بهداشت بلومبرگ در طول دوره به عنوان شهردار.

“جان میلیون ها نفر بستگی گرفتن coronavirus پاسخ راست و بنابراین اقتصادی و اجتماعی در سلامت جوامع در سراسر جهان است. ما نیاز به سرعت انتقال ویروس ها و به حداقل رساندن تاثیر شیوع این بیماری در همه کشورها” بلومبرگ در بیانیه ای گفت.

بلومبرگ آخرین سهم خود را به شرح زیر اعلام هفته گذشته از ابتکار برای حمایت از شهرداران و شهرستانها در سراسر کشور دست و پنجه نرم کردن با کروناویروس یک سیستم مجازی برای اتصال مقامات محلی با یکدیگر و کارشناسان بهداشت عمومی در دانشگاه جانز هاپکینز بلومبرگ دانشکده بهداشت و بلومبرگ شهرستان هاروارد رهبری ابتکار عمل. آن گروه شناخته شده به عنوان Coronavirus محلی پاسخ ابتکار تشکیل خواهد شد از راه دور برای اولین بار روز پنج شنبه. بیش از 180 شهرستانها شرکت انتظار می رود.

بلومبرگ ساخته شده مقابله با کروناویروس و انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ اولیه تمرکز بر انتخابات ریاست جمهوری در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس قبل از او متمایل مسابقه پس از عملکرد ضعیف در سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>