مهاجران چهره مسکن تبعیض در آلمان

است آن را آسان تر برای کسی که به طور معمول با یک نام آلمانی به اجاره یک آپارتمان در آلمان ؟ بله مطالعه می گوید. یکی از سه می شود مستاجرها از خانواده های مهاجر چهره تبعیض در کشور است.

“یک اتاق و آشپزخانه و حمام 40 متر مربع به صورت اجاره بلافاصله به آلمان.” Hamado Dipama خوشحال بود که او این پیشنهاد را در باواریا شهر آوگسبورگ. قبل از او تا به حال حتی به پایان رسید خواندن او تلفن را برداشت و به نام مالک می باشد. اما مرد از بورکینافاسو نیست بسیار دور است. به عنوان به زودی به عنوان صاحبخانه شنیده خود را به نام او گذاشت. “تنها به آلمانی” — Dipama تا به حال نادیده گرفته شده از کلمات. هنگامی که یک دوست آلمانی خود را به نام همان صاحبخانه کمی بعد او بلافاصله رو مشاهده قرار ملاقات.

چه اتفاقی افتاد به Hamado Dipama است و نه استثنا در آلمان بر اساس یک مطالعه جدید توسط فدرال ضد تبعیض ، این بررسی نشان داد که بیش از یک سوم از مردم از مهاجر پس زمینه به دنبال یک آپارتمان را تجربه کرده اند تبعیض به دلیل ریشه های خود را. لیست اجاره همیشه توجه داشته باشید که غیر آلمانی ها باید اعمال نمی شود همانطور که در مورد Hamado Dipama. به دلیل ریشه 53 درصد گفته بودند که در مرحله بعد از آپارتمان روند درخواست. یکی از چهار گفت: آنها پرداخت می شود بیشتر اجاره یا فروش بالاتر از قیمت یک ملک از آلمانی متقاضیان است.

بیشتر بخوانید: آلمان افزایش قیمت مسکن جرقه خواستار اصلاحات

‘ممنوع شده توسط قانون’

چنین اشکال تبعیض نباید حتی ممکن است. “تبعیض در بازار مسکن است که توسط قانون ممنوع می گوید:” برنارد Franke رئیس فدرال ضد تبعیض ، “کسانی که مبتلا باید از حقوق خود می دانند و در صورت امکان اقدام علیه تبعیض” او گفت: DW.

People line up to see a house in Germany (imago/Friedrich Stark)

آلمان را در بازار مسکن را تشدید تبعیض

آلمان به طور کلی درمان برابر قانون منع تبعیض در بسیاری از زمینه های زندگی از جمله مسکن است. قانون لیست شش زمینه از تبعیض: سن و ناتوانی منبع جنسیت و ایدئولوژی و هویت جنسی. تقریبا نیمی از اجاره پناهجویان هرگز شنیده نمی شود, قانون, با توجه به مطالعه و حتی تعداد کمتری از مردم را در عمل از هر نوع می گوید: Franke اضافه کرد که این قوانین در گسل بیش از حد کلی و درمان برابر قانون “است و بسیاری از موارد استثنا.”

قوانین ضد تبعیض به خوبی شناخته نشده است

بسیار تنگ بازار مسکن در آلمان یک مشکل است می گوید: اولریش اشنایدر مدیر کل آلمانی Paritätischer Wohlfahrtsverband رفاه انجمن. “بسیاری از مردم احساس آنها در رحمت صاحبخانه” اشنایدر گفت: DW. راه حل ساده است او افزود: “ما به سادگی نیاز به آپارتمان — اگر مسکن بودند فراوان سوال از تبعیض خواهد بود عملا وجود ندارد.”

برخی از 41 درصد از افراد مصاحبه گفت که آنها پیدا کردن ایده اجاره آپارتمان خود را به یک مهاجر از نگرانی و 83 درصد گفت: آنها مشکوک به تبعیض نژادی در واقع مکرر در بازار مسکن. “این نشان می دهد که با وجود آگاه بودن از مشکل مردم را رزرو مربوط به مهاجران بیشتر به طوری که آنها مقابله با این وضعیت در حوزه خصوصی خود را گفت:” برنارد Franke.

بیشتر بخوانید: راهنمایی برای شکار آپارتمان و حرکت در آلمان

مشکل ساختاری

“در آلمان وجود دارد بزرگ تعصبات در برابر خارجی ها و یا افرادی که از منشاء خارجی گفت:” اولریش اشنایدر که ویژگی های این مطالعه یافته به یک سازه اجتماعی مشکل است. آنها دقیقا سازه قادر می سازد که یک حزب مانند جایگزین برای آلمان به گسترش آن راست ایده های او استدلال کرد.

برای پایان دادن به مشکل بر بازار مسکن “صاحبخانه باید بدانید آنچه که آنها مجاز به انجام و آنچه که آنها مجاز به انجام و مسکن متقاضیان باید از حقوق خود آگاهی بیش از حد” گفت: Bernhard Franke.

Hamado Dipama از بورکینافاسو, خار کردن توسط صاحبخانه به خاطر او بود که آلمانی بود و آگاه از حقوق خود و او ایستاده بود تا برای آنها. یک آوگسبورگ دادگاه محلی بر این اساس جریمه صاحبخانه €1,000 ($1,100) در ماه دسامبر سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>