خاورمیانه در آستانه بحرانی’ از coronavirus بحران: که

خاورمیانه چهره یک “آستانه بحرانی” در میان آرامش از coronavirus اقدامات پس از افزایش موارد در منطقه تیوی سازمان بهداشت جهانی روز چهارشنبه هشدار داد.

جهانی سلامت بدن تایید وجود بیش از یک میلیون نفر از COVID-19 بیماری در سراسر 22 کشور که چه کسی مدیترانه شرقی منطقه را پوشش می دهد کشش از مراکش تا پاکستان.

“ما در آستانه بحرانی در منطقه” که میانه سر Ahmed al-Mandhari گفت: در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی.

بیش از 80 درصد از تمام مرگ و میر در این منطقه گزارش شده در پنج کشور: مصر و ایران و عراق و پاکستان و عربستان سعودی با توجه به این که.

Al-Mandhari گفت این بود: “در مورد نقطه عطف”.

“تعداد موارد گزارش شده در ماه ژوئن به تنهایی بیشتر از کل تعداد موارد گزارش شده در طول چهار ماه پس از اولین مورد گزارش شده در این منطقه در 29 ژانویه,” او گفت:.

‘مسئولیت های اجتماعی’

Al-Mandhari نسبت به افزایش موارد به افزایش تست, اما همچنین برای بلند کردن اجسام در هفته های اخیر محدودیت در محل قرار داده برای مبارزه با این ویروس را گسترش.

او خواست افراد به “محتاط و هوشیار” به عنوان مستندات و منع رفت و آمد بودند کاسته و به دنبال پروتکل های توصیه شده توسط مقامات بهداشتی.

“کاستن از مستندات به این معنا نیست کاستن از پاسخ و یا کاستن از مسئولیت های اجتماعی” گفت: al-Mandhariاضافه کردن یک خطر وجود دارد تعداد موارد را افزایش فضاهای عمومی بازگشایی “حتی در کشورهایی که وضعیت در حال حاضر به نظر می رسد ثبات”.

به نام او برای همبستگی جهانی در برابر این بیماری همه گیر ترغیب کشورها به “تقویت” خود را به سیستم بهداشت و درمان.

دیگر که مقامات شرکت کننده در این نشست گفت: خاورمیانه دولت نیاز به اعمال تلاش بیشتر در آماده سازی بخش مراقبت ويژه تخت و بخش های اورژانس بوده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>