میشیگان مسلمانان پیدا کردن راه های جدید برای جشن عید فطر در میان همه گیر

عید فطر در ایالت میشیگان در این سال در حال رفتن به بسیار متفاوت گفت: Mahmoud Al-Hadidi, یک پزشک و رئیس جامعه مسلمانان میشیگان شورای.

وجود خواهد داشت هیچ جرم نماز در مساجد هیچ جمعی صبحانه, هیچ, کارناوال و هیچ شب ، حتی جمع های خانوادگی محدود خواهد شد.

بیشتر:

“معمولا ما یک حزب بزرگ در خانه من با 400 تا 500 نفر” Al-Hadidi به الجزیره.

“I’m not gonna انجام می شود که در این سال” Al-Hadidi گفت. “من قصد دارم با خانواده من و ما را به ماندن در خانه.”

اما محدودیت هایی در توده گردهمایی های اجتماعی در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus رود به گذشته از طریق حداقل 28 مه نه ضعیف روح تعطیلات. و ساکنان جنوب شرقی میشیگان صفحه اصلی به یکی از بزرگترین جوامع مسلمان در ایالات متحده می گویند که آنها را در بر داشت راه های خلاقانه برای استقبال از سه روز تعطیلی به مناسبت پایان روزه ماه رمضان, در حالی که پیوستن به اجتماعی فاصله گرفته است.

“ما مصمم به جشن و خوشحال با وجود تمام شرایط ما وفق” Al-Hadidi اضافه شده است.

هزاران نفر در حال انتظار برای تنظیم در روز یکشنبه صبح به صورت زنده در روز عید, خطبه خواهد شد که در پخش تلویزیونی محلی و جریان در رسانه های اجتماعی. در روز بعد ماشین قادر خواهد بود به خط خارج چندین مساجد برای لذت بردن از موسیقی زنده و برای دریافت هدیه کیسه های برای کودکان در این سال اولین درایو از طریق عید رویداد.

Michigan last year

هزاران نفر از حضور در ماه رمضان هنگام سحر باعث جشنواره در میشیگان, میشیگان در سال گذشته [فایل: کارلوس Osorio/AP Photo]

مانند بسیاری از مسلمانان در سراسر جهان کسانی که از جنوب شرقی میشیگان یک جامعه از بیش از 250.000 سنتی جشن عید با بازدید از دوستان و بستگان در خانه های خود و یا حضور در اجتماعات بزرگ که در آن مردم خوردن و معاشرت با هم.

“به طور معمول ما رفتن به مسجد برای نماز و صبحانه و در شب ما بیرون رفتن برای شام” لاما Samman Nasry الجزیره گفت: “ما صرف بیشتر از روز را خارج از خانه.”

Samman Nasry – ساکن دیترویت حومه فرانکلین که با این نسخهها کار به عنوان یک مدیر در اورژانس درمانگاه و مادر چهار فرزند – گفت که او خواهد بود یکی از ده ها خواهد شد که داوطلب به دست ارائه غذا و امید برای کمک به گسترش برخی از شادی.

“این رفتن به یک ساکت تر, جشن,” او گفت:. “این خواهد بود که یک نوع متفاوت از جشن قطعا.”

میشیگان شده است یکی از سخت ترین ضربه متحده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با بیش از 53,000 موارد COVID-19 و بیش از 5 ، 000 مرگ و میر – چهارم-بالاترین مرگ و میر در کشور با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز آمار.

دولت نیز تحمیل شده یکی از دقیقترین stay-at-home سفارشات که باعث شد گروه کوچکی از معترضان برخی از مسلح به نشان می دهد در دولت کاپیتول.

در روز پنج شنبه, میشیگان, فرماندار, فرماندار گرچن Whitmer اعلام کرد مراحل را برای بازگشایی دولت در اقتصاد و ارائه جدول زمانی برای از سرگیری برخی از کسب و کار و اجازه می دهد برخی از گردهمایی های اجتماعی.

“ما گام های مهمی به جلو برای تعامل مجدد اقتصاد ما با خیال راحت و مسئولانه در طول چند هفته گذشته. در حال حاضر ما در حال رفتن به گرفتن برخی از زمان به اطمینان حاصل شود که این اقدامات جدید در حال کار” Whitmer گفت: در طول پنج شنبه اخبار جلسه.

روز جمعه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تلقی خانه از عبادت به عنوان “ضروری” نامیده می شود و در استانداران سراسر کشور به آنها اجازه می دهد برای بازگشایی این آخر هفته با وجود خطر گسترش coronavirus.

“این مکان است که جامعه ما با هم نگه دارید و ما مردم ایران گفت:” در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید است.

“مردم خواستار رفتن به کلیسا و کنیسه رفتن به مسجد,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که اگر فرمانداران پایبند نیست درخواست خود او را “نادیده گرفتن” آنها را. هنوز معلوم نیست چه قدرت او را به انجام این کار, و چگونه فرمانداران از جمله میشیگان – پاسخ خواهد داد.

در ضمن Firas Bazerbashi یک پزشک می گوید: اکثر ساکنان در میشیگان به طور کامل آگاه از خطرات بهداشتی و چشم پوشی عرفی جامعه نو. او افزود که پس از هفته قرنطینه مردم آموخته اند که به جای بازديد خانواده با تماس های تلفنی و زوم جلسات با وجود تمدید نیاز به جسمی نزدیک به خانواده است.

“از آن خواهد شد قابل ملاحظه ای متفاوت” Bazerbashi به الجزیره. “این واقعا سخت بود جدا شده از خانواده و دوستان و در حال قطع از جامعه است.”

“ما از نظر ذهنی آماده به COVID عید, اما آن است که هنوز هم بسیار چالش برانگیز است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>