فرماندار میشیگان شوهر التماس به قایق در آب

صاحب یک قایق شرکت خدمات گفت: شوهر میشیگان فرماندار کاهش یافته است نام او را در حالی که شفاعت به قایق خود را در آب برای آخر هفته روز یادبود

ELK RAPIDS, Mich. — میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer شوهر خواست یک کسب و کار به قایق خود را در آب در زمان برای آخر هفته روز یادبود با توجه به رسانه های اجتماعی, پست, در حالی که او علنا گفتن cooped تا ساکنان به مقاومت در برابر هجوم آوردند به تعطیلات محبوب مناطق در طول coronavirus بیماری همه گیر.

شخصی Facebook پست از NorthShore حوض صاحب نی نی Dowker دیگر در دسترس است. اما دیترویت نیوز گزارش داد که Dowker کارکنان در هفته گذشته در زمان تماس از Whitmer شوهر, مارک مالوری.

“امروز صبح من کار زمانی که دفتر به نام من وجود دارد یک نجیب زاده در خود نگه دارد که می خواستند قایق خود را در آب قبل از آخر هفته” Dowker ارسال شده با توجه به اخبار است. “بودن یادبود آخر هفته و این واقعیت است که ما شروع به کار سه هفته دیر به این معنی که هیچ شانسی برای این است که رفتن به اتفاق می افتد.

“خوب ما پرسنل دفتر توضیح داده شده بود این مرد و او پاسخ داد: ‘من به فرماندار این تفاوت؟'” Dowker ارسال شده است.

Whitmer یک دموکرات و مالوری اموال خود را در Elk Rapids منطقه در شمال میشیگان پایین شبه جزیره.

NorthShore حوض پس از آن گفت: در Facebook که مالوری بود احترام و درک چرا شرکت نمی تواند بلافاصله قایق خود را در آب, این خبر گزارش شده است.

“ما عمل است نه به بحث در مورد فرماندار و یا خانواده او را شخصی تقویم/برنامه. و ما در حال رفتن به آن را یک عمل از پرداختن به هر شایعه ای است که گسترش آنلاین” Whitmer سخنگوی تیفانی براون گفت.

فرماندار برداشته شده اعمال محدودیت بر ساکنان میشیگان سفر به خانه دوم و یا گرفتن یک سفر جاده ای. اما او را تشویق نمی کند آن گفت: coronavirus بسیار مسری است.

“کوچک سنبله می تواند این سیستم بیمارستان در تنگه وخیم خیلی سریع” Whitmer گفت. “این دقیقا به همین دلیل ما از همه درخواست برای ادامه انجام بخشی خود را.”

جمهوریخواه دولت سناتور. تام برت گفت: Whitmer شوهر نبود زیر پیام خود را.

“در ارتش ما یک سنت است که رهبران در خط چو گذشته پشت سر هر کس دیگری در این واحد گفت:” بارت یک جنگ عراق کهنه. “خانواده او در تلاش است به قطع مردم در خط.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>