مایکل کوهن فرستاده شده از زندان

مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان سابق در حال رفتن به پارک خیابان اصلی.

مایکل کوهن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق شخصی وکیل وارد در میدتاون منهتن آپارتمان صبح روز پنج شنبه پس از آزادی از Otisville Correctional Facility. کوهن را صرف باقی مانده خود را از سه سال حبس در خانه حبس.

کوهن منتشر شد به عنوان بخشی از وزارت دادگستری را فشار برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در میان زندانیان وکیل او گفت:. وکیل جفری Levine در انتظار صدور بیانیه ای بعد در روز.

کوهن و 53 در اصل برنامه ریزی شده برای انتشار در ماه نوامبر 2021. او التماس کرد گناه در سال 2018 در دو جداگانه مورد جنایی. کوهن بستری مالی مبارزات انتخاباتی نقض تخم ریزی از پرداخت ساخته شده به زنانی که به اتهام داشتن امور با مغلوب ساختن پیشی جستن سال قبل از سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

وکیل سابق بازگشت به خانه نشانه پایان طولانی و گیج کننده بودند. وکلای او درخواست باقی مانده از دوران محکومیت خود را خدمت کرده است در صفحه اصلی با توجه به همه گیر در مارس — که به سرعت رد کرد. خود را وکیل ارائه درخواست دیگری در اواسط ماه آوریل است. اگر چه این درخواست بود که گزارش داده شده توسط اداره فدرال زندانها (BOP) BOP عقب نشینی و لغو تصویب آن در مارس 1.

کوهن وکیل, اما مطلع شد شنبه که آخرین BOP سفارش بود, در واقع, لغو — کوهن اجازه داده می شود به بازگشت به خانه پنج شنبه صبح.

در یکی دیگر از اتهام کوهن التماس کرد گناه را به دروغ گفتن به کنگره در مورد املاک و مسکو واقعی پروژه مغلوب ساختن پیشی جستن و شرکت خود را به دنبال در حالی که تهمت بود در تلاش برای حفظ جمهوری خواه نامزدی برای تبدیل شدن به رئیس جمهور است.

هزاران نفر از زندانیان فدرال قرارداد coronavirus و بیش از 50 فوت کرده اند با توجه به BOP خود داده است.

سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس پل Manafort نیز منتشر شد از زندان در هفته گذشته بدون داشتن خدمت حتی نیمی از بیش از هفت سال است. او در آمریکا در سال 2018 محکوم شاهد دستکاری در حالی که در انتظار محاکمه در بانک و مالیات اتهام تقلب. او همچنین بعد التماس کرد گناه را به توطئه برای فریبکاری ایالات متحده و مانع عدالت مربوط به خود را نامعلومی لابی گری برای یک طرفدار روسیه سیاستمدار و حزب سیاسی در اوکراین است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>