مایکل بلومبرگ واجد شرایط برای بحث دموکراتیک مرحله نهایی مسابقات بافندگی

بلومبرگ شد رای گیری در سراسر کشور در 19% جلسه آستانه تعیین شده توسط دموکرات ها ،

سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار واجد شرایط برای چهارشنبه دموکراتیک مناظره ریاست جمهوری پس از نشست حزب دموکرات آخرین مدرک تحصیلی معیار.

یک نظرسنجی ملی توسط NPR/PBS Newshour/Marist که منتشر شد در اوایل امروز نشان داد که بلومبرگ شد رای گیری در سراسر کشور در 19% جلسه آستانه تعیین شده توسط دموکرات ها برای او قادر به شرکت در این هفته بحث است.

“مبارزه ما این است که از دیدن ناگهانی از پشتیبانی در سراسر کشور و مقدماتی برای فوریه 19 بحث این است که این آخرین نشانه آن است که مایک طرح و توانایی شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است طنین با بیشتر و بیشتر آمریکایی ها گفت:” بلومبرگ است مدیر کمپین کوین Sheekey در بیانیه ای در روز سه شنبه.

Skeekey ادامه داد: “مایک است که به دنبال به جلو به پیوستن به دیگر نامزدهای دموکرات در مرحله ساخت مورد که چرا او را بهترین نامزد برای شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحد کردن کشور است. این فرصت را به بحث در مورد خود را قابل اجرا و دست یافتنی برنامه ای برای چالش های پیش روی این کشور است که بخش مهمی از مبارزات انتخاباتی روند.”

این اولین باری خواهد بود که بلومبرگ که خود کمک های مالی مبارزات انتخاباتی خود خواهد رفتن پا به پا با دیگر نامزدهای دموکرات و بسیاری از آنها مشتاق هستند تا او را در.

“ما نمی خواهد ایجاد انرژی و هیجان ما نیاز به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در صورتی که نامزد [مایکل بلومبرگ] دنبال حمایت و تصویب سیاست های نژادپرستانه مانند توقف و frisk که مجبور جوامع از رنگ در شهر را در ترس زندگی می کنند … ما نمی خواهد شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با یک نامزد که مخالف متوسط پیشنهادات در طول باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری برای افزایش مالیات بر ثروتمندان در حالی که دفاع از کاهش مدیکر و امنیت اجتماعی گفت:” ورمونت سناتور برنی ساندرز در طول یک شام در Clark County Nevada در شب شنبه.

ماساچوست, Senator Elizabeth Warren, نمی, گوشت چرخ کرده او کلمات یا زمانی که او صحبت می کرد در یک رویداد برگزار شده در دبیرستان تربیت بدنی در ویرجینیای شمالی در هفته گذشته.

“یک ویدئو درست از آب در آمد دیروز که در آن مایکل بلومبرگ است گفت: در اثر این سقوط مالی سال 2008 باعث شد به این دلیل که بانک ها مجاز نیست به تبعیض علیه سیاه و قهوه ای مردم است. که بحران را نداشته اند بازداشتند اگر بانک ها به حال شده است قادر به بزرگتر نژادپرستان. و هر کسی که فکر می کند که نباید رهبر حزب ما” گفت: Warren.

بلومبرگ و مبارزات انتخاباتی خود را با این حال به نظر می رسد unphased با تمام توجه دیگر دموکرات نامزد شده اند به او.

“از مایک خود را راه اندازی کمپین 13 هفته پیش او را ملاقات با رای دهندگان در 25 ایالت و 62 شهرستانها. ما جمعیت همچنان به رشد و ائتلاف ما همچنان به گسترش,” بلومبرگ است مدیر کمپین کوین Sheekey در بیانیه ای گفت: صبح روز سه شنبه. “وجود دارد یک میل در هر گوشه از این کشور برای ثابت رهبر برای کسی که ایستاده تا قلدر و منافع خاص و کارها انجام می شود. که فرد مایک بلومبرگ و ما نگاه به جلو به بیشتر آمریکایی ها دیدن که در شب چهارشنبه.”

دیگر نامزدها که خود نیز واجد شرایط هستند معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن سناتور ایالت مینه سوتا ctq, ورمونت, Senator Bernie Sanders, سابق, South Bend, شهردار پیت Buttigieg و ماساچوست سناتور الیزابت وارن.

بحث را در پاریس تئاتر در لاس وگاس در شب چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>