شهردار میامی می فرستد پیام coronavirus به spring breakers

فرانسیس سوارز شده است خود quarantining پس از عقد قرارداد COVID-19.

شهردار میامی فرانسیس سوارز که به تازگی آزمایش مثبت برای رمان coronavirus COVID-19 مشترک یک قطعه از مشاوره به افراد جوان که در حال نادیده گرفتن اجتماعی فاصله reecommendations و جمع آوری در سواحل فلوریدا.

سوارز, 42, آزمایش مثبت بود برای COVID-19 روز جمعه گذشته, چهار روز پس از حضور در یک رویداد برای رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro سفر به جنوب فلوریدا. او گفت: “نمایش” جمعه است که “این بسیار ممکن است” که او “دست تکان داد” و “تا به حال نزدیک گفتگو” با برزیل رسمی که آزمایش مثبت برای COVID-19 به احتمال زیاد در معرض خود را به ویروس.

سوارز جدا شده از خانواده خود را برای یک هفته در حالی که بهبود او از آنچه که او ادعا می کند که شبیه علائم خفیف سرد است. او گفت که آن را بسیار مهم برای spring breakers و افراد جوان در آمریکا به این بیماری همه گیر به طور جدی به عنوان کشور چهره یک نقطه بحرانی در زمان به “صاف منحنی.”

“توصیه من برای spring breakers است به احترام اجتماعی فاصله. اگر شما می توانید به خانه بروید و آن را احتمالا ارزش رفتن به خانه به خاطر هیچ یک از کسب و کار در میامی در حال باز کردن در حال حاضر” سوارز گفت. “وجود دارد نه میخوام هر فرصت را به حزب و یا جمع.”

“توصیه من به آنها این است که به طور جدی از این,” سوارز ادامه داد. “مسئول چیزی که برای انجام شده است به ماندن در خانه به احترام اجتماعی فاصله. ما باید به طور جدی از این پس ما می توانیم پیش از این.”

Ultra Music Festival الکترونیکی جشنواره موسیقی برگزار شد در میامی بود که برنامه ریزی شده برای مارس 20, 21 و 22, لغو شد توسط سوارز به دلیل نگرانی بیش از ویروس.

“که در جشنواره موسیقی مردم اند … که از 105 کشور های مختلف,” او گفت: “این نمایش است.”

“آنچه مردم درک نمی کنند این است که به عنوان شهردار, من نمی باید قدرت را به نزدیک سواحل” سوارز گفت:, و اضافه کرد که “خوشبختانه” فلوریدا میامی-Dade County شهردار سواحل بسته.

اگرچه 80 درصد از مرگ و میر مرتبط با رمان coronavirus ها در بزرگسالان بیش از سن 65, اطلاعات جدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان می دهد که افراد جوان هنوز هم در معرض خطر بالای عفونت است. این خبرگزاری گزارش داد که از 508 نفر در ایالات متحده که در بیمارستان بستری شدند برای عفونت 17 درصد در سن 55 تا 64 با 18 درصد 45 تا 54 و 20 درصد 20 تا 44.

هر قسمت از ABC برنده جایزه نشان می دهد بحث “نظر” در حال حاضر در دسترس به عنوان یک پادکست! گوش دادن و اشتراک به صورت رایگان در اپل پادکست, گوگل, پادکست, TuneIn, Spotify در Stitcher یا ABC News app.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>