مکزیک و انگلیس پس از قتل وحشتناک از اینگرید Escamilla

ده ها تن از فعالان flocked به مکزیک کاخ ریاست جمهوری در روز جمعه در اعتراض به خشونت علیه زنان شعار “نه یک قتل بیشتر” و پاشش یکی از آن بزرگ مزین درب با خون قرمز رنگ و واژه “کشتار جنسیتی دولت”.

گرم در روز ولنتاین تظاهرات به رهبری زنان ناشی از خشم در روزهای اخیر بیش از کشتن 25 ساله اینگرید Escamilla در مکزیکو سیتی و انتشار عکس های گرافیکی از مثله جسد در روزنامه ها.

یکی از معترضان اسپری رنگ “اینگرید” در صورتی حروف در یکی دیگر از کاخ درب در ادای احترام. بسیاری از شرکت کنندگان اشاره کرد که مرگ او تنها آخرین نمونه در یک موج بی رحمانه به قتل زنان شده اند که لقب “femicides”.

بیشتر:

به طور متوسط 10 زنان کشته می شوند یک روز در مکزیک و در سال گذشته مشخص شده جدید به طور کلی قتل ضبط داده های رسمی نشان می دهد.

“این فقط اینگرید. وجود دارد هزاران نفر از femicides” گفت: Lilia فلرنکیو Guerrero, که دختر بود با خشونت کشته در سال 2017. “این ما را پر می کند با خشم و غضب.”

او به نام رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador بود که در داخل کاخ به عنوان تظاهرات ادامه داد: برای انجام بیشتر برای جلوگیری از خشونت است.

دیگران graffitied شعارهایی از جمله “آنها در حال کشتن ما” در ساختمان دیوار و خارج روشن و شعله های آتش از قوطی های قابل اشتعال رنگ اسپری.

Mexico City demonstration

تظاهرکنندگان در مقابل کاخ ریاست جمهوری درب با کلمات خواندن, ‘اینگرید” و “کشتار جنسیتی دولت’ در مرکز شهر مکزیکو سیتی, مکزیک [آندرس مارتینز Casares/رویترز]

در داخل این کاخ با شکوه که در آن Lopez Obrador زندگی با خانواده رئیس جمهور در تلاش برای اطمینان بخشیدن به فعالان در هنگام صبح خود را در کنفرانس خبری.

“من نمی دفن سر خود را در شن و ماسه … دولت من نماینده همیشه مراقبت از حصول اطمینان از ایمنی زنان,” او گفت:, بدون شرح, برنامه های جدید.

معترضان همچنین اندرز روزنامه که عکس های منتشر شده از Escamilla جسد شعار “مطبوعات همدست است”.

La Prensa, یک روزنامه که زد وحشتناک تصویر در پوشش آن دفاع از آن رکورد از گزارش جرم و جنایت و قتل افراد آن گفت: دولت ترجیح میدهد برای حفظ آرامش. این مقاله همچنین گفت که باز به بحث و گفتگو در تنظیم استانداردهای خود را فراتر از الزامات قانونی.

“ما درک می کنیم که امروز آن را ندارد کافی است و ما وارد یک روند عمیق تر بررسی” کاغذ گفت: در صفحه اول بیانیه ای در روز جمعه.

روزنامه Pasala پر بود تقریبا کل آن تلخیص پوشش با عکس زیر روز ولنتاین مضمون تیتر: “این کوپید گسل”. این پوشش موجب خشم نه تنها در گوری صفحه نمایش است اما همچنین jocular تن بیش از یک جنایت که Escamilla را شریک داخلی بازداشت شده است.

Pasala سردبیران نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>