مکزیک جمهور در جلسه دفاع از “ال Chapo’

رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador روز دوشنبه خود دفاع آخر هفته دست دادن با مادر از پروردگار مواد مخدر Joaquin “ال Chapo” Guzman, تماس او را “احترام بانوی پیر” و به دنبال بازیگران منتقدان خود را به عنوان اصلی تهدید برای کشور است.

در 30 ثانیه تصویری ارسال شده در توییتر در روز یکشنبه لوپز Obrador می تواند دیده می شود با نزدیک شدن ماریا Consuelo Loera خودرو پارک شده بر روی یک جاده خاکی در حومه بدیرگواتو های کوهستانی شهرداری در شمال غربی ایالت سینالوآ.

بیشتر:

احاطه شده توسط تماشاچیان لوپز Obrador گفت Loera او نیاز به خارج شدن از خودرو آنها دست تکان داد و پس از مختصری ارز, او به او گفت که او تا به حال “دریافت نامه اش”.

Guzman شد برای سال رئیس کارتل سینالوآ قدرتمند جنایی سازمان مقصر مرگ هزاران نفر از مردم در مکزیک اعم از اعضای باند رقیب عمومی شهروندان و پلیس و اعضای نیروهای مسلح.

منتقدان در رسانه های اجتماعی پرسید که چه نوع از پیام برخورد ضبط توسط بخشی از همراهان که به طور منظم به همراه رئیس جمهور در تعطیلات آخر هفته بود به ارسال.

سوال در مورد جلسه خود را به طور منظم صبح کنفرانس خبری لوپز Obrador مصر بود و به سرعت سرزنش “دشمنان” برای تلاش برای ایجاد یک “رسوایی” از آن است.

“گاهی اوقات به دلیل این کار من من به دست دادن با یقه سفید جنایتکاران که حتی از دست خود را احترام. چگونه من رفتن به استقبال بانوی پیر که از دست او گشوده ، ” او گفت.

در این ویدئو لوپز Obrador نیز می تواند دیده می شود صحبت کردن به یکی از El Chapo وکلا خوزه لوئیس گونزالس مزا.

لوپز Obrador گفت Loera یک “احترام بانوی پیر” به او نوشت و برای درخواست کمک در گرفتن اجازه از مقامات ایالات متحده به دیدار او پسر است که در حداکثر امنیت ما زندان است.

“این بستگی به دولت ایالات متحده آمریکا سفارت. من باور دارم که برای انسان دوستانه دلایل او باید مجاز به رفتن با مراقبان sanitarians, پزشکان,” او گفت:.

نادیده گرفتن coronavirus راهنمایی

جناح چپ رهبر گفت: “محافظه کار” مخالفان در تلاش بودند تا با استفاده از برخورد به او صدمه دیده است.

متهم آنها را از نفاق او گفت: فساد او را شناسایی به عنوان میراث خود را یک تهدید بسیار بزرگتر به کشور, از 92 سال “که سزاوار احترام من”.

پس از سوال خبرنگاران در مورد این دیدار لوپز Obrador وعده داده شده به انتشار نامه ای از Loera گفت: “ما چیزی برای پنهان کردن وجود دارد چیزی است که می تواند شرمسار ما است.”

Guzman حمل تن مواد مخدر در سراسر جهان و دو بار خجالت دولت مکزیک با فرار از زندان.

دستگیر و برای بار سوم در سال 2016 او تحویل به ایالات متحده در سال 2017 و محکوم به زندگی در زندان توسط قاضی در سال گذشته پس از محکومیت خود را در چندین اتهام مواد مخدر.

کارتل سینالوآ باعث لوپز Obrador دولت خجالت قابل توجهی در ماه اکتبر سال گذشته زمانی که نیروهای امنیتی به طور خلاصه احاطه شده و اسیر مواد مخدر بدنام خداوند پسر Ovidio گوزمان در کولیکن پایتخت, Sinaloa.

کارتل افراد مسلح پاسخ داد طولانی مدت با انفجار گلوله در خیابان ها پس از Ovidio بازداشت.

برای جلوگیری از خونریزی دولت دستور داد Ovidio انتشار جرقه گسترده انتقاد از لوپز Obrador امنیتی سیاست و عصبی برخی از رهبران نظامی.

لوپز Obrador دیدم گوزمان را در یک سفر به یک منطقه روستایی از Sinaloa که در آن دولت با ایجاد یک جاده جدید که به تصویب نزدیکی El Chapo را زادگاه. رئیس جمهور گفت که او رفت و به دیدار Loera پس از شنیدن او می خواست به او خوش آمد می گوید.

66 سال است که مسخره مشاوره از دولت خود را به شرکت در تماس فیزیکی در طول coronavirus بحران رد این پیشنهاد که او نباید دست دادن با یک زن مسن در خطر سرایت.

او گفت: آن را “بی احترامی” را به دست او – حتی به عنوان دو دولت فرمانداران لوپز Obrador به تازگی ملاقات کرد و گفت: در طول تعطیلات آخر هفته آنها coronavirus.

“من یک ربات است,” او گفت:. “من احساسات.”

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>