مرد مکزیکی می میرد در یخ بازداشت; 10 از اکتبر

42-ماه-پیر مرد مکزیکی کشته در جنوب تگزاس در بیمارستان در حالی که برگزار شد در انتظار اخراج خود را

هوستون — 42-ماه-پیر مرد مکزیکی کشته در جنوب تگزاس در بیمارستان در حالی که برگزار شد در انتظار خود را اخراج مقامات اداره مهاجرت روز دوشنبه گفت:.

ایالات متحده مهاجرت و گمرک شناسایی این مرد به عنوان رامیرو هرناندز Ibarra و گفت: او روز شنبه پس از بستری پنج شنبه. یخ گفت: هرناندز اولیه علت مرگ عوارض مربوط به شوک سپتيک اما ارائه اطلاعات بیشتر است.

هرناندز 10 فرد به مرگ در یخ بازداشت پس از اکتبر شروع دولتی سال مالی. هشت نفر کشته شدند در حالیکه در سال مالی.

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس مهاجرت طرفداران با انتقاد از مراقبت های پزشکی یخ را فراهم می کند به مردم آن بازداشت و به نام یخ به انتشار برخی از آن بیش از 37,000 بازداشت شدگان است. حدود 47 درصد از این افراد در حال برگزار شد در غیر کیفری نقض قانون مهاجرت با توجه به آژانس های اخیر آمار.

همانطور که از هفته گذشته یخ در حال تایید کرد هر گونه موارد COVID-19 در امکانات آن است. این آژانس قرار داده است بیمار بازداشت شدگان تحت نظارت و دیگران در قرنطینه در چند تا از آن زندان و از جمله حدود 60 نفر محدود به یک خوابگاه در کاج دشت تسهیلات در مناطق روستایی لوئیزیانا با توجه به یک وکیل که صحبت کرده به بازداشت شدگان وجود دارد.

یخ هرناندز می گوید تا به حال بارها و بارها عبور از مرز ایالات متحده و مکزیک و داوطلبانه بازگشت به مکزیک هشت بار. او اخیرا گرفته شده به یخ را بازداشت در ماه دسامبر و پس از او بازداشت و زندانی برای خشونت خانگی در هیدلگو زندان شهرستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>