فلزات سهام: طلا و گسترش افزایش تغذیه رمپ تا محرک پولی در میان شیوع کروناویروس

قیمت طلا در معاملات آتی به رهبری بالاتر در دوشنبه گسترش دستاوردهای پس از فدرال رزرو پرده برداری تهاجمی دور از محرک از جمله نامحدود خرید Treasurys و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار.

طلا تا به حال در ابتدا زمین به دست آورد به عنوان جهانی سهام معامله شده پایین تر در ادامه نگرانی فوق العاده ای اقتصادی آمار انتظار می رود از جهانی COVID-10 بیماری همه گیر. طلا تمدید دستاوردهای اما ایالات متحده به عنوان معیار شاخص بورس صعود کرد در پی تغذیه حرکت می کند.

ببینید: تغذیه اعلام نامحدود QE و مجموعه های جدید برنامه های وام دهی

“فقط بیش از یک هفته پس از تغذیه کاهش نرخ پایین تر و با بازارهای جهانی سهام بار دیگر به شدت پایین تر بانک مرکزی آمریکا به مداخله قاطعانه again…by اعلام باز به پایان رسید نامحدود برنامۀ تزریق پول خرید ما اوراق و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار یک تزریق پول بی نهایت اگر دوست دارید” گفت: Michael Hewson رئیس تحلیلگر بازار در CMC Markets انگلستان است.

“با دلار فراگیر همه قبل از آن و افزایش شدت به خصوص در برابر ظهور اقتصاد بازار آن را نیز به نظر می رسد فدرال رزرو مقامات تصمیم گرفته اند که آنها نیاز به انجام کاری رادیکال به سرعت پیشرفت از دلار آمریکا و همچنین سعی کنید و قرار دادن یک طبقه تحت بازارهای سهام گفت:” در بازار تفسیر.

دلار تضعیف شد و پس از تغذیه از حرکت با یخ شاخص دلار DXY, -1.04%, اندازه گیری باک در برابر سبد شش رقبا پایین 1% دوشنبه ارائه پشتیبانی برای طلا. یک ارز ضعیف تر می تواند یک مزیت برای کالاها قیمت دلار را, آنها را ارزان تر به کاربران از ارزهای دیگر.

طلا برای تحویل مارس GCJ20, +3.34% در Comex رز $48.90 یا 3.3% به $1,533.50 در هر اونس برسد که پس از قرار دادن در یک هفته کاهش برای فعال ترین قرارداد 2.1% با توجه به FactSet داده است.

ممکن است نقره ای SIK20, +3.79% شروع به پریدن کرد و 51 سنت یا 4.2% افزایش به $12.895 هر اونس پس از یک هفته کاهش 14.6%. قیمت در روز شنبه و در پایین ترین میزان از ژانویه 2009.

فدرال رزرو “باز کرده است همه شیپور خاموشی و آنها را نورد از هر حرکت ممکن است” گفت: نعیم اسلم رئیس تحلیلگر بازار در AvaTrade. “طلا معامله گران استقبال کرده اند ، فدرال ریزرو حرکت ایجاد انفجاری به سمت بالا حرکت می کند در قیمت طلا.”

در یک به روز رسانی بازار اسلم گفت که او شده است گفت: در تمام طول که قیمت طلا به زیر 1500 دلار یک “معامله” اما “مهم است که به نگه داشتن در ذهن که اگر زمان حرکت نتواند بازار را آرام اعصاب و سپس ما یک مشکل واقعی به دلیل تغذیه است که به طور کامل از تمام گلوله—حداقل یک بازار می داند.”

“اگر وحشت می آید و پس از آن انتظار می رود قیمت طلا به رنج می برند و دوباره به خصوص اگر فروش طول می کشد به همان شکل به عنوان آخرین هفته,” او گفت:.

طلا مواجه شده است و برخی از اصطکاک به عنوان یک دارائی به عنوان بسته های پول سرمایه گذاران مجبور شده اند در زمان به فروش شمش در میان مداوم جهانی تار و مار در بازارهای مالی که زدم بیشتر بازار به خرس-بازار نشد. به طور کلی قدرت در دلار نیز در وزن قیمت فلزات گرانبها به عنوان موارد از بیماری های عفونی که برای اولین بار شناسایی شده در آسیا در ماه دسامبر شتاب.

آمریکا موفق به پیشبرد یک لایحه در بسته محرک اقتصادی به مذاکرات روز دوشنبه میان حزب جمهوری خواه و دموکرات.

آلمان در ضمن ممکن است اجازه بیش از €350 میلیارد دلار در بدهی های جدید, با توجه به گزارش, به عنوان صدراعظم شد قرنطینه پس از آمدن به تماس با یک پزشک بود که قرارداد این بیماری است.

“طلا در ادامه به واکنش نشان می دهند به بازار مالی selloffs و در زمان پشتیبانی به عنوان دولت و مقامات پولی’ تلاش برای مدیریت اقتصادی و مالی انشعابات COVID-19” نوشته استفان Innes, رئیس استراتژیست بازار در AxiCorp در دوشنبه پژوهش توجه داشته باشید.

در میان دیگر فلزات ممکن است مس HGK20, -3.71% ریختن 3.3 ٪ به $2.099 یک پوند. مارس PLJ20, +0.58% یش 0.3% کاهش به $624.30 هر اونس رسید اما در ماه ژوئن پالادیوم PAM20, -0.99% ریختن 0.3% کاهش به $1,535 در هر اونس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>