پیام در یک بطری پرتاب به راین با خانواده موجود در نیوزیلند

هشت سال پس از پرتاب یک بطری حاوی یک پیام به راین یک خانواده شده است تماس زلاند جدید که می گویند که آنها در بر داشت پیام 18,000 متر دور. خانواده در حال حاضر می خواهد به ایجاد ارتباط با آنها.

یک خانواده از آلمان در شهر بن که پرتاب یک پیام در یک بطری به رودخانه راین هشت سال پیش روز شنبه گفت که آنها دریافت کرده اند کلمه ای که بطری سفر 18,000 کیلومتر (11,200 مایل) به نیوزیلند.

این Gogos خانواده دریافت نامه ای امضا شده توسط اسکات, جولیا لی و آلیس شادی, Auckland.

“عزیز Sila, فریدا, Maja و جان ما در بر داشت این پیام در یک بطری و در حال ارسال آن را به عقب از اوکلند, نیوزیلند” این پاسخ به عنوان خوانده شده. “آن سفر کرده است یک راه طولانی!”

جستجو برای بطری کاشفان

در حال حاضر این خانواده در تلاش است برای پیدا کردن زلاند جدید که کشف بطری. مسیحی Gogos پدر خانواده, نوشته شده در Facebook “آنچه یک سفر برای یک بطری کوچک!”

“متاسفانه یاب نیست ترک جزئیات تماس,” او اضافه شده است.

“لطفا برای کمک به ما برای پیدا کردن اسکات, جولیا لی و آلیس شادی از Auckland ما واقعا می خواهم برای تشکر از آنها!”

“ما ارسال کردن پیام در بطری هفت یا هشت سال پیش” مادر جولیا Gogos گفت: آلمان DPA news agency.

“ما کودکان Maja و سیلاس در حال حاضر 12 و 14 سال,” او اضافه شده است. “آنها بسیار هیجان زده در مورد این نامه است.”

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

dpa کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>