مرکل در حزب به مبارزه با بحران هویت در پی رهبر حزب خروج

آنجلا مرکل دموکرات مسیحی روبرو هستند اجتناب ناپذیر دوره اختلافات و بی ثباتی پس از استعفای Annegret Kramp-Karrenbauer. جناح جوانان حزب ماندن از نزاع در حال حاضر.

با آینده خروج از Annegret Kramp-Karrenbauer به عنوان رهبر حزب دموکرات مسیحی (CDU) در حال خیره به پرتگاه عدم قطعیت به عنوان صدراعظم روش آنچه او می گوید خواهد شد و تا پایان عصر خود-تعریف تصدی. چه بدتر متعاقب آن بحران هویت می تواند در سال های گذشته اگر تجربه سوسیال دموکرات (SPD) آلمان بزرگ دیگر-چادر میانه است که هر چیزی به رفتن.

انتقالی دوره باید به یک لحظه خوب برای صدای جوان در حزب را هی. که چه SPD پیدا کرده است: Kevin Kühnert 30 ساله که سر SPD جوانان جناح های Jusos کوتاه برای جوان سوسیالیست — اغلب مجبور بحث در حزب خود را با ساخت اظهارات تحریک آمیز مانند نشان می دهد که خودروسازان آلمانی می تواند مصادره شده.

Kühnert نفوذ خود را در صفوف و روشن است. زمانی که قبلی SPD رهبری, Andrea Nahles, استعفا داد و در ماه ژوئن سال 2019 در آن نامزد Kühnert مورد علاقه ساسکیا Esken و نوربرت والتر-Borjans که تعجب بسیاری از موفقیت او هل دادن حزب در یک کمی کمتر میانه جهت — و به طور بالقوه تهدید کننده ائتلاف با مرکل.

JU را انتخاب سختی

مشابه اختلال نمی تواند تشخیص در CDU جوانان سازمان است. هر چند اعضای Junge اتحادیه (جوان اتحادیه) به طور کلی ادعا حتی محافظه کارانه تر نمایش ها از رهبری این حزب آنها تا کنون آرام در مورد این مسئله از چه جهت CDU باید پست-مرکل. JU رهبر Tilman Kuban, به عنوان مثال ارائه شده است یک نظر که او فکر می کند باید موفق Kramp-Karrenbauer.

از بسیاری از درخواست ها برای اظهار نظر که DW ارسال به JU نمایندگان پس از Kramp-Karrenbauer اعلام خروج تنها دو نفر پاسخ داده شد — و تنها یک جواب خواهد صحبت در تاریخ ثبت است. که فیلیپ Heissner عضو JU رهبری کمیته که در حال حاضر به یک مبارزه انتخاباتی برای هامبورگ شهر-دولت و مجلس است.

Heissner پیشنهاد کرد که پشتیبانی در میان جوانان محافظه کاران توزیع شده است در میان نامزدهای احتمالی: برجسته ترین بودن وزیر بهداشت ینس Spahn و فریدریش مقرر سابق CDU رهبر پارلمانی که دقت خود را از دست داده پیشنهاد در برابر Kramp-Karrenbauer در دسامبر سال 2018 است.

اما Heissner نگهداری عمومی بی طرفی در این سوال که باید بعد CDU رهبر. “من می خواهم آن را به ینس Spahn یا فریدریش مقرر,” او گفت:. “البته Spahn است که یک جوان به طوری که او ممکن است نشان دهنده یک نسل جوان که به عنوان ما در اتریش به خوبی کار می کند اما مقرر انجام می دهند بهتر است در پای صندوقهای رای است.”

“ما تا به حال بسیار کامل روند نه بیش از حد طولانی پیش به دنبال یک رهبر حزب و هر کس گفت که ما تا به حال سه بسیار خوب نامزدهای” Heissner گفت. “در حال حاضر وجود دارد بسیار شناخته شده آنهایی که در سمت چپ و من فکر می کنم آنها هر دو به خوبی برای آن است.”

یک نماینده از ایالت نوردراین-وستفالن در کشور گفت: JU نداشت ترجیح داده مى شود. حتی تحت پوشش گمنامی او تمایلی به نام خاص هر بالقوه رهبر.

Tilman Kuban and Annegret Kramp-Karrenbauer (picture-alliance/dpa/H. Tittel)

JU رهبر Tilman Kuban (سمت چپ) با خروجی CDU رهبر Annegret Kramp-Karrenbauer

هیچ “گزینه های کلاسیک’

Niels denefleh یک تحلیلگر سیاسی در راسموسن جهانی اتاق فکر گفت: DW که اساسی شکاف در CDU است حداقل به عنوان جدی به عنوان یکی از در SPD. مرکل پارتی پاره شده بین کاربران که می خواهند به نگه داشتن مرکز به عنوان سبزی ساخت تا از حمایت قابل توجهی در شهرهای بزرگ و کسانی که در تلاش برای سر کردن ملی درخواست جایگزین برای آلمان (AfD) به خصوص در CDU سنتی روستایی سرزمین.

“هر کس اجرا می شود, در پایان, خواهد شد که برای پاسخ به دو سوال: آیا من می توانم شکاف? یا من باید منجر به یکی از دو جهت؟” Boehnke گفت.این CDU را از همکاری با AfD در ایالت شرقی تورینگن که کمک به پایان دادن به Kramp-Karrenbauer سلطنت و نشان داد چقدر سخت است که — به خصوص در کشورهای در حال ظهور سیاسی چشم انداز است. به عنوان چیز ایستاده, قدیمی, سنتی میانه رو متمایل CDU و SPD نیاز به حداقل دو شرکای ائتلاف به حکومت. در کشورهای که در آن AfD است به خصوص قوی مانند تورینگن دولت اقلیت ممکن است طبیعی جدید.

“چه اتفاقی افتاد در ایالت تورینگن در کشور به راحتی می تواند تکرار در سطح فدرال” Boehnke گفت. “شما لازم نیست که به گزینه های کلاسیک از یک مرکز حزب با یک حزب دیگر به عنوان یک کوچکتر ائتلاف شریک است. من فکر می کنم ما قطعا دیدن سه حزب ائتلاف که باعث می شود آن را بسیار ناپایدار تر از همه دیگر ائتلاف دولت ما را دیده اند در سال های اخیر است.”

در حال حاضر جو مانند گسترده تر CDU باقی می ماند متعهد به خط خود را از قبل از تورینگن: که حزب چپ سوسیالیست باید به عنوان یک تابو به عنوان AfD. اجماع این است که حتی اگر چپ سابق دولت برتر از تورینگن Bodo Ramelow شد متوسط به اندازه کافی دیگر از اعضای این حزب هستند بیش از حد افراطی.

عجیب تر مخل صدای در CDU مسن تر هستند بویژه نر آمار و ارقام. مقرر یک تاجر است که نفع بیشتر زدایی است 64. و پس از آن وجود دارد 57 ساله سابق اطلاعات داخلی رئیس هانس-گئورگ Maassen که تبدیل شدن به پیشرو در شکل Werteunion (ارزش های اتحادیه), پر سر و صدا در آورد جناح با برخی از اعضای که سرگرم این ایده از یک ائتلاف با AfD.

های برخی از لفاظی و نقاط صحبت کردن با AfD این Werteunion بازی بخشی خود را در تضعیف Kramp-Karrenbauer رهبری است. اما تنها با 3,700 اعضای Werteunion کمتر نفوذ در CDU از آن در حضور رسانه ها ممکن است نشان می دهد.

اما آن را به استفاده از یک موضع روشن: بر خلاف JU اعضای Werteunion بدون استخوان را در مورد کسانی که آنها دوست دارند بهترین از این زمان به احتمال زیاد رهبری نامزدها: مقرر. که لزوما منظور بهبود شانس خود را گفت: Boehnke که شک و تردید است که مقرر شده دوستان به اندازه کافی در زمان, پارتی سلسله مراتب است. “او نیاز به یک قانع کننده تیم,” او گفت:. “اگر شما مردم می خواهم که شما بهتر است به اطراف نگاه کنید برای متقاعد کردن دوستان است.”

DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>