مرکل: لوفت هانزا نجات تصمیم ‘به زودی’

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: وجود خواهد داشت یک تصمیم “به زودی” در یک پتانسیل نجات برنامه برای هواپیمایی غول لوفت هانزا. حامل به دنبال سرمایه آن را به عنوان تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

حامل است به دنبال ضربه بزنید اقتصادی آلمان صندوق تثبیت به کمک آن از طریق coronavirus گیر با یک سفر طولانی رکود می رود و حتی به عنوان مستندات آرام هستند در سراسر اروپا است. اما دراین برگزار شد تا به دلیل گزارش داد اختلافات در درون دولت در مورد آنچه هر بسته خواهد بود.

“شما باید انتظار یک تصمیم به زودی, اما آن را به آماده شود برای اولین بار,” مرکل گفت در برلین در شب چهارشنبه کاهش به نظر هر بیشتر در گزارش می دهد که دولت فدرال تا به حال ساخته شده است یک پیشنهاد جدید به لوفت هانزا کارفرمایان است.

در اوایل روز چهارشنبه مجله خبری اشپیگل گزارش داد که وزرای مسئول هر گونه تصمیم گیری تا به حال قرار دادن نکات تکمیلی در بسته ی نجات. یک مقام دولتی در راه خود را به فرانکفورت به مهر و موم معامله با شرکت هواپیمایی مدیران این مجله گزارش داد.

شرکت هواپیمایی گفت: در 7 مه بود که مذاکره €9 میلیارد دلار ($9.7 میلیارد دلار) کمک مالی به دولت است.

در زمان لوفت هانزا گفت: این بسته شامل یک رای غیر سرمایه جزء شناخته شده به عنوان یک اصطلاح سکوت مشارکت امن وام و افزایش سرمایه که ترک دولت با سهم تا 25 درصد به علاوه یک سهم. که میزان مالکیت خواهد حفاظت از خطوط هوایی آلمان ملی حامل از هر تصاحب خصمانه.

ادامه مطلب: Coronavirus پذیرفت و هواپیما به صحرا

این سوال که آیا دولت باید به نمایندگی لوفت هانزا در تصمیم گیری بدن در ازای سرمایه تزریق شده تقسیم مرکل ائتلاف بزرگ پوشا مرکز-راست و مرکز سمت چپ.

نرم افزار-کسب و کار سیاستمداران از صدراعظم محافظه کار دموکرات مسیحی را رد کرد, نمایندگی گفت: دولت نباید دخالت با مدیریت شرکت هواپیمایی.

حدود 90 درصد از لوفت هانزا پرواز به طور منظم باید مبتنی شده برای چند هفته در میان همه گیر این شرکت تخمین زده می شود از دست دادن در این منطقه از یک میلیون یورو و یک ساعت در حال حاضر.

rc/msh (AFP dpa رویترز)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>