مرکل آتش سوزی بیش از کمیسر راست تورینگن شکست مفتضحانه

مسیحی Hirte — یکی از چهره های کلیدی برای آنجلا مرکل CDU در شرق آلمان ترک کرده است و بیش از تبریک خود را به یک نماینده مجلس که به طور خلاصه دولت تبدیل شد برتر. توماس Kemmerich برنده با کمک از سمت راست.

کلید رهبر آنگلا مرکل دموکرات مسیحی (CDU) در آلمان شرقی و پا را در روز شنبه تحت فشار از صدراعظم.

مسیحی Hirte بود که کمیسیون برای سابقا کمونیست ایالت های شرقی مرکل در دولت و معاون CDU در ایالت تورینگن, پایین پا, زیر, سیاسی, داد و بیداد در منطقه است.

“صدراعظم مرکل به من اطلاع داد در طول یک مکالمه است که من دیگر نمی تواند کمیسر سابق شرق … بنابراین من خواسته بود را رد کرد,” Hirte در بیانیه ای گفت.

Hirte شد بنا به گزارش اخراج برای داشتن تبریک به منتخب دولت برتر از تورینگن توماس Kemmerich یک عضو از بازار آزاد لیبرال حزب دموکرات آزاد آلمان (FDP).

گزارش از ارفورت صندلی تورینگن دولت مجلس, اخبار کانال ntv و گفت: RTL CDU منطقه ای رئیس مایک Mohring خود گفته بود prasidium که او در نظر گرفته شده برای رفتن به یک تعطیلات اسکی.

رسوایی سیاسی

Kemmerich شد در مرکز مهم سیاسی ناراحت در روز چهارشنبه زمانی که او به ضرب و شتم وقت Bodo Ramelow از حزب چپ توسط یک تک رای از Thuringian قانونگذاران. حزب چپ حال ظهور به عنوان محبوب ترین حزب در انتخابات منطقه ای ماه اکتبر گذشته بود و ماه را صرف تهیه یک ائتلاف مقابله با جناح چپ سوسیال دموکرات (SPD) و حزب سبز.

پیشنهاد ائتلاف امضا شده در روز سه شنبه هموار کردن راه برای چهارشنبه رای برتر که Ramelow بود و انتظار می رود را به نفع خود به راحتی. اما راست جایگزین برای آلمان (AfD) شوکه همه از آلمان که در آن رای دادند Kemmerich به جای آن خود را نامزد مستقل. با حمایت از حزب خود و CDU است که اغلب به تشکیل ائتلاف با FDP, Kemmerich دریافت 45 رای به Ramelow 44.

محکومیت روند سریع بود و با صدای بلند با حزب چپ را متهم به FDP از وارد شدن به رختخواب با “فاشیست” و بسیاری از مشخصات بالا سیاستمداران در آلمان decrying انتخابات یک دولت برتر با صریح کمک قومی-ملی AfD که آشکارا بیگانه, Islamophobic و ضد همجنسگرایان.

این منتقدان شامل صدراعظم مرکل که متهم به CDU در تورینگن رها “ارزش” از حزب اگر چه هنوز روشن نیست که اگر منطقه ای CDU قانونگذاران می دانستم که جلوتر از زمان که AfD نیز رای Kemmerich.

به طور گسترده ای محبوب bedfellows

تظاهرات خود به خودی بلافاصله بریدن در خارج از ساختمان پارلمان در پایتخت دولت ارفورت و در مقابل FDP فدرال دفتر مرکزی آن در برلین است.

Kemmerich نیز ناودان برای پذیرش یک تبریک دست از Björn Höcke یک AfD سخنگوی چه کسانی شده است به چندین ضد سامی رسوایی.

آن را بیشتر به ذکر است که Kemmerich انتخابات شد با توجه به این واقعیت است که FDP به سختی پاک 5% پشتیبانی مانع مورد نیاز برای ورود به پارلمان منطقه ای. Kemmerich اعلام کرد استعفای خود را پس از اعتراض.

همانطور که برای Hirte او فرود در آب گرم پس از اینکه یکی از اولین تبریک Kemmerich در انتخابات خود را با وجود خود را گرفتن وجود دارد با حمایت از AfD در نظر گرفته no-go منطقه برای CDU که همواره حاضر به کار با راست.

SPD که قوانین در برلین در یک ائتلاف با CDU هستند بنا به گزارش آنهایی که گفته مرکل که Hirte مورد نیاز برای اخراج می شود. آنها را متهم به حزب دموکرات مسیحی در ایالت تورینگن در کشور از دانستن که AfD را برای رای دادن به Kemmerich.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>