مرکل کاهش تهمت دعوت برای فرد G7 اجلاس

یک سخنگوی دولت تایید کرده است که آنگلا مرکل خواهد شد حضور نداشت یک فرد در اجلاس رهبران جهان است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پیشنهاد او برگزار خواهد شد در ایالات متحده با وجود نگرانی های بیش از coronavirus.

رهبران از G7 برنامه ریزی شده بود برای دیدار با ویدئو کنفرانس در اواخر ماه ژوئن پس از همه گیر scuttled طرح جمع آوری فرد در کمپ دیوید آمریکا عقب نشینی ریاست جمهوری.

بیشتر:

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته اما نشان داد که او می تواند نگه دارید گردهمایی بزرگ بعد از همه “در درجه اول در کاخ سفید” اما همچنین به طور بالقوه بخش هایی از آن در کمپ دیوید در ایالت مریلند.

مرکل کاهش یافته است به گفته سخنگوی.

“از امروز با توجه به کلی همه گیر وضعیت او نمی تواند به توافق شخصی او مشارکت, برای سفر به واشنگتن” سخنگوی گفت: تایید زودتر گزارش سیاسی وب سایت.

“صدراعظم فدرال با تشکر از رئیس جمهور تهمت خود را برای دعوت به اجلاس G7,” او اضافه شده است.

G7 ساخته شده است تا از ایالات متحده, ایتالیا, ژاپن, کانادا و فرانسه و آلمان و انگلستان و همچنین اتحادیه اروپا است. عضو نوبت سازماندهی سالانه گردهمایی با شرکت کنندگان به طور معمول ارسال بزرگ هیئت با رهبران خود به قله و روزنامه نگاران از همه جهان تشکیل برای پوشش نشست خود را به عنوان به خوبی.

کاخ سفید گفته است که با قرار دادن بزرگ دیپلماتیک تجمع پشت در دستور کار به عنوان یک “نمایش قدرت” زمانی که اقتصاد جهانی به تدریج دوباره در حال ظهور از مستندات اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

مرکل برای اولین بار به یک شرکت هیچ حالی که دیگر رهبران جهان ابراز مبهم پاسخ مثبت است.

روز جمعه در کاخ سفید گفت: تهمت و نخست وزیر بوریس جانسون سخن گفته بود و “توافق بر اهمیت برگزاری G7 در فرد در آینده نزدیک”.

کانادا نخست وزیر جاستین ترودو که به میزبانی 2018 نشست گفت: هر فرد در جمع را به اولویت ایمنی در حالی که یک کاندیدای ریاست جمهوری گفت: رئیس جمهور امانوئل پاکسازی سال گذشته میزبان بود “مایل به رفتن به کمپ دیوید اگر شرایط بهداشتی دهد”.

شورای اروپا سر چارلز میشل در ضمن گفت از طریق یک سخنگوی این است که او را به حضور “اگر شرایط بهداشتی دهد”.

ما در بدترین آمار کشور برای coronavirus عفونت داشتن ثبت نام بیش از 1,745,000 موارد و برخی از 102,000 مرگ و میر.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>