‘مردان جهان’ ها: آزار و اذیت جنسی تصویری که آلمان را تکان داد

یک ویدیو نشان دادن سوء استفاده روزانه زنان صورت آنلاین در آلمان زنده پخش شد در زمان نخست تلویزیون و سپس ویروسی رفت. مردان شدند “شوکه” با آنچه که آنها را دیدم زنان بدانم که آیا آن را به تغییر هر چیزی.

این فیلم باز می شود در تاریکی نمایشگاه هنر — در ظاهر بی پایان گالری ناخواسته “دیک پورنو” مردان عکس فرستاده اند زنان از آلت تناسلی خود را. آن را در پخش May 13 در طول ساعات پر بیننده در 8:15 بعد از ظهر در کانال تلویزیون خصوصی Pro7.

“این ممکن است ترسناک ترین اما همچنین لازم ترین نمایشگاه در جهان” نویسنده و روزنامه نگار سوفی Passmann می گوید بینندگان.

دو مرد آلمانی, کمدین, Joko Winterscheidt و بایرن مونیخ Heufer-Umlauf داده شده بود دست به انجام هر کاری که دوست داشت با یک پانزده دقیقه زمان حافظه. دو مرد شناخته شده برای جلب مخاطبان جوان خود را با شوخی و مانع از تعجب مخاطبان خود را با انتخاب خود را: آنها به زمان به فمینیستی سوفی Passmann.

26-در سال Passmann است که به خوبی شناخته شده در آلمان برای او تفسیر در رسانه های اجتماعی و نقش خود را به عنوان یک میزبان رادیو و نویسنده سال گذشته از او به چاپ کتاب “پیر مردان سفید”که در آن او در مصاحبه با مشاهیر مرد در مورد فمینیسم. با خم کردن حس شوخ طبعی و گاز گرفتن تفسیر او را به عنوان پیشرو در صدای او نسل به خصوص کسانی که تغذیه با وضع موجود.

Sophie Passmann (picture-alliance/Geisler-Fotopress/C. Hardt)

روزنامه نگار و نویسنده سوفی Passmann تبدیل به یک صدای پیشرو در آلمان

به عنوان میزبان Passmann راهنماهای بینندگان از طریق 15 دقیقه تصویری بخش مصرف آنها را از طریق نمایشگاه که شامل misogynistic یوتیوب نظرات و تهدید پیام های متنی. کل نشان می دهد به پایان می رسد با یک نمایشگاه لباس زنان به تن زمانی که آنها مورد تجاوز قرار گرفته بودند — در میان آنها شنا کت و شلوار یک, مدل لباس و لباس خواب.

ادامه مطلب: چرا مردان ارسال زنان کیر میدارد’ بدون اجازه?

آگاهی به وبگاه

پس از نمایش پخش هشتگ #Maennerwelten (یا مردان جهان) trended برای روز در توییتر در آلمان است. ویدیو یوتیوب را به دست آورد بیش از 3.8 میلیون بازدید از آن ارسال شده بود و همچنین آپلود با زیرنویس انگلیسی.

آن را از شما خواسته زنان در سراسر آلمانی زبان به جلو آمده و با داستان های خود را در رسانه های اجتماعی ارسال خود تصاویری از سوء استفاده از آنها می خواهم دریافت شده از مرد غریبه.

کاربر توییتر Eleviisa گفت که او گزارش داد کسی که او را فرستاده ناخواسته عکس از آلت تناسلی خود را اما که پلیس را دنبال نمی کند مورد به این دلیل که او نمی flash او در زندگی واقعی است.

بسیاری از مردان ابراز تعجب در چه بود نشان داده شده است.

“به سادگی باور نکردنی… به عنوان یک مرد در اواخر 20s, من احساس می کنم چیزی جز شرم و انزجار” یک مرد نوشت: در یک نظر بر روی یوتیوب.

مسائل مربوط به آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی قبلا بحث گسترده در آلمان در طول #Aufschrei (اعتراض) جنبش در سال 2013 به دنبال #MeToo جنبش در آزار و اذیت و آزاری که در راه اندازی 2017.

بنابراین ناظران شگفت زده شدند در بزرگ طنین Passmann ویدئو.

“من فکر می کنم که آنچه در این فیلم انجام شده است که بسیاری از مردان را درک کرده اند که هر یک از آنها می داند که حداقل یک زن که تا به حال این تجربه” Ricarda Lang زنان, سیاست, سخنگوی سبزها گفت: DW.

او اشاره کرد که مشکلات باقی می ماند که نیاز به راه حل در سطح سیاسی.

“متاسفانه ما هنوز هم بیش از حد اغلب موقعیت هایی که در آن خشونت های دیجیتال گرفته شده است به طور جدی توسط مقامات,” او گفت:. “اول از همه ما نیاز به تجهیزات و پرسنل و همچنین آموزش برای پلیس در چگونه برای مقابله با خشونت و به خصوص خشونت های دیجیتال.”

بیشتر بخوانید: #MeToo و دیگر هشتگهای برای برابری

Joko Winterscheidt and Klaas Heufer-Umlauf receiving a Rose d'Or award (picture-alliance/dpa)

Joko Winterscheidt و بایرن مونیخ Heufer-Umlauf محبوب با جوان آلمانی

تغییر بحث

پس از “مردان جهان” تصویری پیام در حال حاضر این است: آن زمان برای بیشتر مردان به عمل آورند.

Nils Pickert یک نویسنده و عضو ضد تبعیض سازمان PinkStinks آلمان گفت که فراخوانی برای اقدام در خصوص اعمال به مردانی که تشخیص مشکل اما نمی صحبت کردن را به دوستان خود.

“اگر ما می خواهیم در نهایت اطمینان حاصل شود که وجود دارد کمتر از عاملان به عمل با تعجب زمانی که قربانیان گریه کردن پس از آن ما را یک گام به جلو” او گفت: DW.

اما فرهنگی دانشمند Madita Oeming خواست برای طیف گسترده ای از تجربیات در نظر گرفته شود به خصوص کسانی که بیشتر در معرض خطر خشونت.

صدای زنان از رنگ زنان معلول, زنان ترانس و دیگران در همجنسگرایان+ جامعه بودند قابل ملاحظه ای غایب از “مردان جهان” تصویری او گفت: DW اشاره کرد که حتی یک جمله ذکر جوامع به حاشیه رانده شده اند ساخته شده تفاوت.

“در این مورد آن است که نه تنها یک ماده از نمایندگی بلکه از تقاطع. جنسیتی بازدید حتی سخت تر هنگامی که در ترکیب با دیگر اشکال تبعیض” Oeming تاکید کرد.

‘مردان جهان یک نمایشگاه دائمی’

نسبت به پایان این ویدئو Passmann می گوید بینندگان که او و مرد میزبان که با راه اندازی این ویدئو در حال آگاه باشید که خود را در 15 دقیقه از ساعات پر بیننده نمی خواهد جهان را تغییر دهید.

“از آنجا که متاسفانه ‘مردان جهان یک نمایشگاه دائمی است که نمی توان محدود به چند دقیقه در تلویزیون و یا در یک اتاق چند اما همچنان در طول و پس از این نمایش” Passmann گفت.

“ما احتمالا باید به قرار داده تا با این گه در حالی که برای دیگر — اما ما مجبور به قبول آن است.”

شما می توانید داستان های بیشتر در مورد آلمان اینجا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>