مردان استخدام وکیل بیش از اتهام سوء استفاده توسط دانشگاه دکتر

آن آربور میشیگان. — چند مرد ادعا سوء استفاده جنسی توسط مرحوم دانشگاه میشیگان دکتر را حفظ کرده اند شرکت های حقوقی هستند که به نمایندگی از شاکیان که شکایت دانشگاه ایالتی میشیگان و دانشگاه ایالتی اوهایو در موارد مشابه وکلای روز دوشنبه گفت:.

استفان Estey که کالیفرنیا شرکت استخدام شده است و “چند” گفت: تشابه اتهامات در مورد دکتر ریچارد اندرسون در میشیگان که عمومی شد هفته گذشته و اواخر دکتر ریچارد اشتراوس در ایالت اوهایو “ترسناک هستند زیرا همه می دانستند که پزشکان انجام کارهای بد است.”

دیوید Mittleman یک وکیل برای بیش از 100 قربانیان زندانی سابق دانشگاه ایالتی میشیگان ورزشی دکتر لری Nassar گفت: خود میشیگان شرکت حفظ شده است توسط چهار مرد که گفته می شود حمله توسط Anderson در طول معاینه پزشکی از جمله دو نفر از ورزشکاران است.

“ما فقط در مراحل بسیار ابتدایی,” او گفت:.

معلوم نیست که اگر دانشگاه میشیگان را ببینید قدر از پرونده های حقوقی مواجه ایالتی اوهایو که در حال بررسی و ایالتی میشیگان که حل و فصل با صدها نفر از قربانیان برای 500 میلیون نفر است.

وکیل مایکل Nimmo بخشی از یک کلرادو-شرکت مبتنی بر نمایندگی اندی Hrovat اول سابق انواع پستانداران گوشتخوار دله ورزشکار به عموم متهم اندرسون از تخلف گفت: روشن است که مشتری خود را به یک ادعا است. Nimmo وجود دارد گفت: قوانین فدرال و ایالتی است که از Hrovat و تمام دانشجو-ورزشکاران بودند که مورد آزار قرار گرفته توسط اندرسون.

“ما قصد داریم به بررسی است که به حد کمال,” Nimmo گفت.

دانشگاه میشیگان مقامات هشدار داده بودند بیش از چهار دهه پیش که اندرسون بود نوازش کردن بیماران در طول امتحانات, اما او ادامه داد: کار وجود دارد با وجود تنزل و رفت و در را به اتهام سوء استفاده دوباره به عنوان یک پزشک با مدرسه ورزشی بخش با توجه به اسناد و مدارک از یک تحقیقات پلیس آسوشیتد پرس به دست آمده از طریق یک-درخواست سوابق.

کاوشگر آغاز شد و در اکتبر سال 2018 بر اساس نامه ای از یک کشتی گیر سابق به مدیر ورزشی Warde دستی در اواسط ماه جولای. آن را ساخته شده تا هفته گذشته رسم انتقاد از وکلا و اولین زن به عموم متهم Nassar سوء استفاده جنسی.

مدرسه منسوب سکوت به یک در حال انجام بررسی های محلی دادستان و گفت: اولین بیانیه منتشر شده روز شنبه یک روز پس از, دادستان تصمیم گرفت بدون هزینه امکان پذیر شد. اما دادستان اصرار تصمیم خود شد و ابلاغ به دانشگاه پلیس محققان در پاییز گذشته.

سردرگمی ساخته شده است زیرا در این مورد ارائه شد به عنوان یک درخواست رسمی برای محاکمه. که گام باعث یک مستند فرآیند مورد استفاده برای بررسی بیشتر توسط دادستان رسمی با Washtenaw County پیگرد دفتر دادستان گفت: AP.

در این فرایند رسمی یک نوشته “انکار یادداشت” ارسال به سازمان اجرای قانون و به طور خودکار ذخیره شده در دفتر دادستان است.

بررسی دادستان پیشنهاد به پلیس که یک درخواست رسمی نبود نیاز به دلیل درگذشت اندرسون در سال 2008 گفت: رئیس معاون دادستان استیون هیلر.

“من با شما موافقم که این تصمیم باید memorialized به عنوان اتفاق می افتد با بیش از 6000 درخواست برای محاکمه دفتر ما بررسی هر سال” هیلر گفت. “انجام این کار به طوری که حذف این امکان برای miscommunication. که انجام شد در این بسیار غیر معمول مورد. این دفتر در حال حاضر اقدامات برای اطمینان حاصل شود که نوشته شده memorialization ایجاد شده است برای هر تصمیم گیری ساخته شده پس از بررسی حتی زمانی که تصمیم گیری می کند مربوط به یک درخواست رسمی برای محاکمه.”

اسناد منتشر شده به AP در روز جمعه شامل ایمیل های بین کنراد Siller, اولین دستیار دادستان و دانشگاه میشیگان کارآگاه پلیس علامت غرب و سرهنگ پل دریددر.

Siller گفته محققان در آوریل 25 به ارائه تحقیقات از طریق “ترجمه شده از انگلیسی” یک سیستم مدیریت اسناد الکترونیکی. غرب فرستاده گزارش خود به Siller چهار روز بعد.

در ماه ژوئن غرب فرستاده Siller درخواست برای به روز رسانی.

“من باید مدیریت ریسک تماس با من مایل به دانستن چه وضعیت است که در آن خود را برای مقاصد بیمه,” او نوشت.

Siller پاسخ داد که او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است مورد بررسی کل گزارش را نگه داشته و مشغول مداوم قتل.

در ماه سپتامبر غرب ارسال یک ایمیل دیگر به Siller با یک دلبستگی او گفت موجود “اطلاعات بیشتر” در مورد.

تنها ایمیل دیگر منتشر شد به AP بود از غرب به Siller در Jan. 21 نشان می دهد غرب معتقد است که دادستانی هنوز بررسی کار خود را.

“من شده اند با گرفتن درخواست های بیشتر از بازماندگان از این به عنوان به خوبی به عنوان دانشگاه مشاور عمومی را در مورد این دکتر اندرسون گزارش” غرب نوشت. “آیا شما آن را بررسی رتبهدهی نشده است؟”

هیچ پاسخ از Siller گنجانده شد در اسناد منتشر شده به AP.

هیلر گفت: دادستان که بررسی مورد به یاد خواستار محقق از طریق تلفن در پاییز برای به اشتراک گذاشتن تصمیم خود را که بدون اتهام مجاز خواهد بود.

“همانطور که ما حرکت رو به جلو و در مشورت با دادستان و همه ما موافق ارزش وجود دارد در اتخاذ یک بیشتر فرایند رسمی برای اطلاع رسانی در زمانی که رسمی اتهامات جنایی نیست واصل” سخنگوی دانشگاه ریک فیتزجرالد گفت.

همانطور که از پنج شنبه در مدرسه گزارش داد که 22 نفر به نام به حال یک خط تلفن به گزارش تعامل با زمانی مدیر دانشگاه خدمات بهداشتی و پزشک برای تیم فوتبال. فیتزجرالد روز دوشنبه گفت او نیست که یک شکل جدید است.

“ما در حال کار که برای دریافت اطلاعات به روز شده اما ما هنوز داریم که اطلاعات,” او گفت:.

Eggert گزارش از لنسینگ و Foody از شیکاگو است.

آسوشیتد پرس نویسندگان Kantele Franko در کلمبوس, اوهایو و لری Lage در آن آربور کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>