مردان متهم به کمک به ex-نیسان رئیس Carlos Ghosn فرار از ژاپن دستگیر

Carlos Ghosn شروع به پریدن کرد به قید وثیقه و فرار به لبنان در یک هواپیمای جت خصوصی است.

دولت ایالات متحده بازداشت دو مظنون به کمک ex-نیسان رئیس Carlos Ghosn ژاپن پس از فرار او مواجه اتهامات جنایی در کشور است.

Ghosn به عنوان نیسان رئیس از سال 2001 تا سال 2018 است. او گفته “درگیر در مالی عمده تخلف از جمله توطئه با دیگران به دروغ به دولت و جبران خسارت در نیسان در گزارش سالانه و تغییر و زیان مالی خود را مدیریت دارایی شرکت نیسان” با توجه به اسناد دادگاه.

Ghosn ساخته شده بین المللی عناوین در ماه ژانویه پس از او شروع به پریدن کرد به قید وثیقه و فرار کرد ژاپن به لبنان گزارش رخنه در خارج از کشور در یک هواپیمای جت خصوصی در یک جعبه برای تجهیزات صوتی است. Ghosn گفته است که او و فرار “اذیت و آزار سیاسی.”

دو مرد دستگیر شده در آمریکا سابق Green Beret, Michael Taylor و پسرش پیتر ادعا کمک Ghosn فرار پس از ملاقات با او چندین بار در خانه اش در ژاپن است. اسناد دادگاه ادعا می کنند که Ghosn مخفی در جعبه ابزار موسیقی که مایکل تیلور انجام یک هتل و بر روی یک هواپیما خصوصی محدود برای ترکیه است.

در ماه ژانویه دولت ژاپن با صدور حکم بازداشت برای تیلور پس از پیدا کردن مایکل بود که مجموعه ای به سفر از بوستون به لبنان-که در آن Ghosn در حال حاضر ماندن

مارشال آمریکا دستگیر مردان در بوستون, ماساچوست منطقه است. دولت گفت این دو چهره اتهامات جنایی در ژاپن و استدلال کرد که تیلور باید بازداشت و نه در اوراق قرضه منتشر شد.

“او ارائه یک خطر زیادی از پرواز. در واقع بسیار برای آن جرم مایکل تیلور متهم است در ژاپن نشان می دهد استعداد خود را برای تفریخ فرار از برنامه های در مقیاس بزرگ و بی احترامی آشکار برای اوراق قرضه شرایط. حتی اگر این دادگاه بود برای پیدا کردن که مایکل تیلور انجام شده و بار خود را به نشان می دهد که او نه یک پرواز خطر وجود دارد هیچ شرایطی خاص و منحصر به فرد به او که حکم وثیقه” دولت نوشت.

این تیلور را در دادگاه ظاهر در Worcester, Massachusetts, توسط, تصویری دوشنبه بعد از ظهر.

در ماه ژانویه Ghosn ناودان توکیو دادستان و نیسان. او گفت: وجود دارد “کینه جو از افراد در نیسان.”

“برای اولین بار از این کابوس شروع می توانم از خودم آزادانه صحبت می کنند و پاسخ سوالات خود” Ghosn, رئیس سابق نیسان و رنو که چهره اتهامات مالی سوء رفتار در ژاپن به خبرنگاران گفت: در بیروت.

سابق نیسان رئیس شده بود تحت نظارت 24 ساعته در توکیو اما نمی خواهد فاش کردن دقیقا چگونه او فرار کرد به گزارش آسوشیتد پرس.

او به اتهام حمل حداکثر 15 سال حبس در ژاپن است.

Ghson گفت که او قربانی “سیستمیک نشت اطلاعات نادرست و تحریف اطلاعات و عمدی خودداری از exculpatory اطلاعات توسط دادستان و توسط نیسان.”

“من فرض گناه قبل از اینکه چشم از جهان و موضوع را به یک سیستم است که تنها هدف این است که به اجبار اعتراف امن گناه درخواست بدون توجه به حقیقت” او گفت:.

اینترپل بین المللی سازمان اجرای قانون صادر می خواستم اطلاع Ghosn در لبنان پس از فرار او. لبنان اما هیچ معاهده استرداد با ژاپن است.

توکیو دادستان نیز قبلا صادر شده حکم بازداشت برای Ghosn همسر کارول.

ABC News’ کاترین Thorbecke کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>