دیدار با پروتستان های انجیلی هل دادن در برابر تهمت

Alexandria, Virginia – داگ Pagitt 50-چیزی ساله واعظ از مینه سوتا با یک میل شدید برای نوپرست fedoras و شلوار بنفش, یکی از سخت ترین مشاغل در سیاست آمریکا است.

Pagitt همراه با یک تعداد انگشت شماری از دیگر مسیحیان انجیلی بوده رومینگ ایالات متحده در یک رنگ نارنجی روشن, اتوبوس, تلاش برای متقاعد کردن مومنان است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و نالایق خود را توانا. تور خود را تا کنون گرفته شده او را به تمام اوایل رای متحده و حدود ده نفر دیگر. او می خواهد به ضربه تمام 50 ایالت قبل از ماه نوامبر انتخابات عمومی.

بیشتر:

در یک کلیسای پروتستان در حومه واشنگتن, DC, تنها چند روز قبل از ویرجینیا سه شنبه اولیه Pagitt بین انجیل آهنگ ها توسط یک حرفه ای سابق و وزیر متدیست با بلند خاکستری موی دم اسبی گفت: حدود سه ده شرکت کنندگان در یکی از تظاهرات که او می داند او موعظه به choir – و آن را بسیار دیر شده است.

“این آسان به عنوان یک عضو گروه کر به از دست دادن آهنگ های خود را,” او گفت: جمعیت است. “از آن آسان است به از دست دادن صدای خود را. آن را آسان به احساس dispirited. ما باید تمام گروه کر از ایمان در این کشور که خود را از دست داده song ورق … و ما می خواهیم آنها را به برخاستن و شروع به آواز خواندن یک آهنگ جدید.”

آهنگ او می خواهد ما مسیحیان به آواز خواندن در مورد اعتقادات خود ایمان است. رئيس جمهور در رفتار او می گوید: تا کنون از همگام با تعالیم عیسی مسیح است که آنها را اخلاقی ضروری برای رای دادن او. او می خواهد سفید پروتستان های انجیلی را کنار بگذارند رزرو و انجام غیر قابل تصور – رای دموکرات.

“ما در اینجا برای متقاعد کردن کسی که با پشتیبانی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که آنها نمی باید حمایت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت:” در کلیسا سالن انتظار قبل از شب ، “اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی شود شما برای پشتیبانی نمی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد هیچ چیز ما می توانید انجام دهید که شما را متقاعد می کند که.”

آن باقی مانده است دیده می شود اما اگر کسی در آمریکا مسیحی انجیلی جامعه است گوش دادن و یا می خواهد به شنیدن Pagitt پیام.

Election 2020

رهبران مذهبی دعا با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک تظاهرات برای انجیلی طرفداران در میامی [فایل: Lynne Sladky/AP Photo]

فرهنگی انگیزه

مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود موازین سنتی و ارزش های مسیحی در زندگی شخصی خود برخوردار جامد پشتیبانی در میان سفید آمریکا پروتستان های انجیلی. بیش از 80 درصد از آنها به او رای دادند در سال 2016 و هفت-در-10 گفت: آنها هنوز تایید کار خود را عملکرد است. که در مقایسه با حدود 50 درصد از اصلی پروتستان که گفت: آنها تایید تهمت و 36 درصد از کاتولیک ها.

“پروتستان های انجیلی به نظر می رسید به احتمال زیاد حداقل در میان جمهوری خواهان برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در 2015. اما آنها را تبدیل به خود وفادار پایه به دلیل حمایت آنها از ترس آنچه که او مخالف بیش از نفع چه او از” گفت: Ryan Streeter یک محقق در موسسه انترپرایز آمریکا در واشنگتن, DC. “آنها از لحاظ اقتصادی انگیزه آنها از نظر فرهنگی با انگیزه است.”

در سال های اخیر بسیاری از مسیحیان محافظه کار در ایالات متحده آمده اند به احساس حمایت را به گوشه. تعداد وفادار در حالی که باقی مانده بالا نسبت به دیگر دموکراسی های غربی شده است در کاهش از دهه 1960 است. یکی از تحقیقات پیو نظرسنجی در سال 2019 شمارش 65 درصد از آمریکا به عنوان مسیحیان تعدادی که کاهش یافته است و با 12 امتیاز در دهه گذشته است.

برای بسیاری در جنبش haemorrhaging است نه خود تحمیل.

“این است که فروپاشی آن سازمان است تخریب” دادستان کل ویلیام بر یک تبدیل به کلیسای کاتولیک اعلام کرد در یک به طور گسترده ای سخنرانی در دانشگاه نوتردام در اکتبر 2019. “سکولارها و متحدان خود در میان ‘ترقی خواهان’, باید marshalled تمام نیروی ارتباطات جمعی, محبوب, فرهنگ, سرگرمی, صنعت, صنعت و دانشگاه در هنگام حمله به دین و ارزش های سنتی.”

بار و برخی دیگر محافظه کاران بر این باورند مسیحیان شده اند بی جهت مهار در مبارزه خود را در برابر ترقی خواهان و در مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را ببینید یک جنگنده خیابانی با چند محدودیت مایل به پانچ در یک شیوه ای چند شده اند مایل یا قادر به در گذشته است. خدا آنها بر این باورند که ساخت امریکا بزرگ دوباره از طریق ناقص رگ.

این نقش که مغلوب ساختن پیشی جستن کاملا آگاه چگونه حیاتی پروتستان های انجیلی هستند به او ادامه داد: انتخابات موفقیت را در آغوش دارد از صمیم قلب. او gleefully پرتاب قید صحت سیاسی و دفاع و پشتیبانی انجیلی مواضع در مسائل اعم از نماز در مدرسه به فراجنسیتی حقوق به محل سرمایه اسرائیل.

در یک مسئله خاص, سقط جنین, تهمت, در حالی که رئیس جمهور حداقل ثابت کرده است که بی دریغ. او اولین رییس جمهور آمریکا به حضور سالانه مارس برای زندگی در واشنگتن دی سی در ماه گذشته است و منصوب کشت محافظه کار قضات از جمله دو دیوان عالی کشور. او همچنین ممنوع کمک های خارجی دلار از رسیدن به سازمان های که ارائه سقط جنین و برقرار قوانین در داخل کشور است که جلوگیری از درمانگاه های تنظيم خانواده از مراجعه بیماران به سقط جنین ارائه دهندگان.

آن است که جای تعجب نیست پس از آن که برجسته پروتستان های انجیلی اند و نه تردید به خم شدن زانو های خود را قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن. برجسته رهبران مانند جری فالول Jr و فرانکلین گراهام باید او را به نام “رویای رئیس جمهور” و گفت: “خدا را دست مداخله” برای او انتخاب شده است.

ترک در بنیاد

حمایت شده جهانی آن حباب ایجاد بیش از در ماه دسامبر زمانی که یکی از این جنبش تاثیر گذار ترین صدای مسیحیت امروز اعلام کرد در مدت کوتاهی پس از مجلس نمایندگان آمریکا رای به استیضاح تهمت که آن زمان برای او را به رفتن.

“خوراک توییتر خود به تنهایی – با آن همیشگی رشته mischaracterizations نهفته است و دشنامها – این است که یک مثال کامل از یک انسان است که از نظر اخلاقی از دست داده و اشتباه” سردبیر آن علامت Galli نوشت: در سرمقاله. “از آن زمان به تماس بیل با بیل کندن می گویند که مهم نیست که چگونه بسیاری از دست ما پیروزی در این سیاسی بازی پوکر ما در حال بازی با یک انباشته عرشه ناخالص فساد اخلاقی و بی کفایتی.”

در پاسخ به برخی از 200 انجیلی رهبران امضا نامه lambasting سرمقاله گفت: “ادبانه سوال روحانی صداقت و مسیحی شاهد ده ها میلیون ها نفر از مؤمنان که به طور جدی خود را در تعهدات مدنی و اخلاقی.”

Election 2020

رای مشترک مدیر اجرایی داگ Pagitt صحبت با روزنامه نگاران در خارج از اتوبوس او و همکارانش با استفاده از تور این کشور در تلاش برای متقاعد کردن انجیلی مسیحی رای دهندگان به حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن [حسن نیت ارائه میدهد عکس از داگ Pagitt]

آن است که رهبران مانند کسانی که نقل مکان کرد دانیل Deitrich از خم جنوب ایندیانا به مرحله را در اسکندریه در Paggit ایمان و امید عشق تور. به مدت سه سال او به جمعیت گفت او شده است انتظار برای رهبران مذهبی به صحبت کردن در برابر رئیس جمهور است. او شده است او گفت: “عمیقا غمگین” با سکوت.

بنابراین او نوشت: یک آهنگ. “سرود برای 81%” که او می خواند برای جمعیت آن شب هم یک ادای احترام به کلیسای او را دوست دارد و یک تماس را به توبه برای کسانی که قادر به رئیس جمهور. او نوشته شده و یک نسخه بر روی یوتیوب در اواسط ماه ژانویه و در حال حاضر آن بیداد می کرد تا بیش از 634,000 views. در میان شعر:

آنها شروع به قرار دادن بچه ها در قفس
پاره مادران از نوزادان خود را
و من به شما به طرف آنها صحبت می کنند
اما همه شنیدم سکوت
و یا بدتر از شما توجیه آن
آواز جلال تسبیح بالا بردن پرچم

ترس خود را به نفرت تبدیل شده بود
اما شما تعمید آن با زبان
پاره از صفحات کتاب خوب
شما weaponised دین
و شما تعجب می کنم که چرا من را ترک
برای پیدا کردن عیسی در طرف اشتباه از دیوار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>