مدیکر و مدیکید بیماران دسترسی به پزشکی از راه دور, اما چالش باقی می ماند

روز دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گام بی سابقه ای به طور موقت چشم پوشی از قوانین برای ملت بزرگترین بیمه گر — مراکز مدیکر و مدیکید خدمات (CMS) — دادن برخی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی توانایی به تلفن-فقط بازدید با بیماران خود را به عنوان coronavirus بحران با شدت گرفتن است.

سیستم مدیریت محتوا را پوشش می دهد حداقل 140 میلیون آمریکایی از طریق مدیکر پزشکی ، سلامت کودکان برنامه بیمه فدرال و بورس – به طور معمول پوشش حوزه از افراد معلول و سالمندان و افراد با درآمد پایین بسیاری از آنها ممکن است قادر به دسترسی به فن آوری های پیشرفته مورد نیاز برای پزشکی از راه دور — به عنوان یک مهم در حال ظهور ابزار در حفظ سلامت مردم در میان مبارزه با ویروس.

“در طول بهداشت عمومی در شرایط اضطراری و افراد می توانند با استفاده از برنامه های تعاملی با قابلیت های صوتی و تصویری برای دیدار با پزشک برای حتی گسترده تر طیف وسیعی از خدمات” سیستم مدیریت محتوا در بیانیه ای گفت. “ارائه دهندگان همچنین می توانید ارزیابی ذینفع که صوتی گوشی های تنها.”

تا با اعلام این CMS به حال مجاز نیست سود خود را به استفاده از ساده ترین روش برای برقراری ارتباط با خود دکتر: تلفن تماس. در حالی که آن را به حال سست مقررات آن را اجازه می دهد تا استفاده از FaceTime و اسکایپ بیماران هنوز هم نیاز به هر دو “صوتی و تصویری قابلیت.” اما نزدیک به 35 میلیون آمریکایی از اینترنت استفاده با توجه به مرکز تحقیقات پیو ترک برخی از کشور فقیرترین قادر به استفاده از پزشکی از راه دور.

“دسترسی به تلفن-خدمات تنها یک عدالت در سلامت و عدالت اجتماعی موضوع,” دکتر گفت: Jared Skillings ارشد از تمرین حرفه ای برای انجمن روانشناسی آمریکا. “بسیاری از بیماران و برخی از ارائه دهندگان خدمات دسترسی ندارند و یا قابلیت استفاده از تلفن های همراه با چت تصویری. آنها همچنین ممکن نیست که سرویس اینترنت و یا سرعت پهنای باند.”

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

به عنوان رمان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر کشور آلوده کردن بیش از 160 ، 000 نفر در ایالات متحده به تنهایی – در اکثر موارد تایید شده از هر کشور در جهان – آمریکایی ها همچنان به تلاش برای “صاف منحنی” توسط خود quarantining در داخل خانه های خود و جسمی فاصله خود از دیگران است.

بنابراین رهبران پزشکی از سراسر کشور تحت فشار قرار دادند برای مقررات اطراف telehealth – خدمات بهداشتی و درمانی از طریق مخابرات و تکنولوژی – برای تغییر تلاش برای اطمینان از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می تواند به درستی مراقبت از بیماران خود را به عنوان به خوبی به عنوان پرداخت برای کار انجام می دهند.

“یکی از روش های مهم راه است که ما می تواند همچنان به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی – که در آن مناسب – استفاده از پزشکی از راه دور,” دکتر گفت: پاتریس هریس رئيس جمهور از آمریکا انجمن پزشکی, توصیه های پزشکی, شیوه از تمام تخصص باید نگاه به پزشکی از راه دور برای ارائه خدمات به بیماران خود را.

به همین دلیل Skillings هریس و دیگر رهبران در زمینه های پزشکی تحت فشار قرار دادند و در ادامه به مدافع – CMS تنظیم کننده دولت و شرکت های بیمه خصوصی برای گسترش سیاست های خود را به جای شرایطی که همزمان دو طرفه صوتی و تصویری قابلیت ها غیر ممکن است.

اما چالش ها هنوز هم باقی می ماند.

در حالی که سیستم مدیریت محتوا و گسترش دسترسی به عصب و تست روانشناسی توسط این امکان پزشکی از راه دور برای اولین بار آن را هنوز هم پوشش نمی دهد معمولی خدمات درمانی از طریق تلفن به گفته دکتر استفان Gillaspy, APA مدیر تامین مالی مراقبت سلامت.

این طور موقت زدایی – که نادیده گرفته جلسات درمان – درست یک روز پس از رئیس جمهور تهمت پیشنهاد کرد که وجود خواهد داشت افزایش افسردگی و گفت: “شما در حال رفتن به افسردگی روانی برای مردم است. شما در حال رفتن به باید تعداد زیادی از خودکشی.” و در عین حال دسترسی به تلفن-تنها درمان برای آمریکایی ها تحت پوشش سیستم مدیریت محتوا در دسترس نیست.

“در حال حاضر است که باعث می شود هیچ حس برای همه نوع از جمعیت های آسیب پذیر, افراد مسن, افرادی با درآمد مردمی معلول” گفت: Skillings. “من به شما بهترین مثال من شنیده ام یکی از بهترین دوستان و همکاران — او گفت:” چرا باید افرادی که بینایی را مجبور به انجام یک چت تصویری?’ که باعث می شود هیچ حس.”

علاوه بر این مقررات چشم پوشی است تنها به طور موقت.

سیستم مدیریت محتوا است که فدرال اجرا شود اما بیمه – از جمله پزشکی از راه دور از سیاست تنظیم شده است در سطح دولت است. هر دولتی و خصوصی هر شرکت بیمه سیاست های مختلف است. برای اضافه کردن به پیچیدگی ده ها میلیون آمریکایی بیمه نیست و ده ها میلیون نفر بیشتر در خود بیمه شده قصد دارد که به سیاست های مختلف از کسانی که به طور کامل بیمه هستند.

از آنجا که وجود ندارد یک پاسخ متناسب با همه سیاست های کشور بیماران می تواند یک زمان سخت به رسمیت شناختن است که سیاست امر به آنها پیشبرد مشکل پیدا کردن مراقبت مناسب آنها نیاز دارید.

و به دلیل آن است که اساسا تا به ایالات متحده برای اتخاذ این قوانین و مقررات این نتیجه در تکه تکه تصویب سیاستها و آن را مشکل تر برای چند دولت ارائه دهندگان به گفته دکتر لایحه آسیاب افسر ارشد پزشکی در BrightSpring خدمات بهداشتی درمانی بزرگ و چند حالت دهنده های فکری و یا ناتوانی رشدی و رفتاری خدمات بهداشتی و درمانی.

“به عنوان این می رود به جلو افرادی که آسیب پذیر ترین در حال حاضر نیز به افرادی که بیشتر تحت تاثیر این بحران گفت:” Skillings. “و بنابراین ما نیاز به مطمئن شوید که ما را به مراقبت — ما نیاز به مراقبت از همه — اما ما نیاز به به خصوص مطمئن شوید که ما از آنها مراقبت بیش از حد.”

کسب و کار telehealth

در حالی که اتاق های اورژانس تقلا برای رسیدگی به هجوم بالقوه COVID-19 بیماران بسیاری از غیر اضطراری پزشکان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی شاهد کاهش قابل توجهی در تعداد بیماران آنها منجر به توسعه نگرانی در مورد ساخت به پایان می رسد دیدار. ارائه دهندگان مانند زنان و اطفال اند گفت: تعداد بیماران آنها کاهش یافته است به طور قابل توجهی. بعضی از آنها کاهش می یابد و بیمار خود را بار از 40 روز به پنج.

هریس می گوید: “این بیماری همه گیر است که تأثیر شیوه های سراسر هیئت مدیره تأثیر شیوه های سرپایی در سراسر هیئت مدیره تنوع تخصص و یک تنوع از تنظیمات از شیوه های بزرگتر به یکی کوچک.”

از ديدگاه بهداشت عمومی هریس معتقد است این است که در بهترین منافع بیماران در بسیاری از موارد گفت: “ما اصرار هر کس به در خانه بمانند مگر اینکه آنها باید فوری و یا اورژانس نیاز دارند.” او می گوید: رفتن به مطب محدوده خطر عفونت برای بیمار و ارائه دهنده و آن را موجب صرفه جویی در تجهیزات لازم پزشکی – مانند ماسک – برای ارائه دهندگان خدمات به طور مستقیم برخورد با کروناویروس.

در حالی که هریس می گوید: به تعویق انداختن فیزیکی سالانه چک آپ خوب است او گفت که بسیاری از بیماران باید قادر به مراقبت از آنها نیاز به از طریق پزشکی از راه دور.

با توجه به AMA پزشک استفاده از مجازی بازدید از دو برابر شده و از 14 درصد در سال 2016 به 28 درصد در سال 2019. در حالی که اطلاعات هنوز منتشر نشده است در افزایش tele-بازديد از coronavirus شیوع آما گفته است که انتظار افزایش قابل توجه و تکیه بر telehealth در طول بیماری همه گیر.

در گذشته ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می تواند تنها با استفاده از HIPAA سازگار خدمات مخابراتی است که محافظت از هر دو بیمار و ارائه دهنده از طریق فن آوری رمزنگاری پیشرفته.

اما در 17 مارس مغلوب ساختن پیشی جستن آرامش قوانین اجازه می دهد FaceTime و اسکایپ.

“بحران در حال رفتن به رفتن دیگر” گفت: Skillings. “و به خاطر این مورد است که ما فقط به دنبال در شرایط اضطراری. در این مرحله ما در حال تلاش برای نگاه چگونه می تواند ما را در ارائه مراقبت به طور بالقوه برای چند هفته یا حتی چند ماه.”

آن را هنوز هم پیچیده

آشنایی با بیمه بهداشت و درمان است دشوار و Skillings هشدار خطر وجود دارد با تکیه بر قوانین و مقررات تعیین شده توسط دولت فدرال است.

“یکی از چیزهایی که ارائه دهندگان همچنین نیاز به دانستن است که حتی اگر دولت فدرال امواج برخی از خود مقررات متحده هنوز حفظ حریم خصوصی محدودیت هایی که برخی از آنها در محل” گفت: Skillings.

متحده گرفته اند انواع روش ها در برخورد با کروناویروس – آیا این بدان معناست که صدور اقامت در خانه سفارشات و یا محدود کردن تجمعات به بیش از 10 نفر. Telehealth متفاوت است. برخی از ایالات آمریکا دفاع و پشتیبانی استفاده از پزشکی از راه دور مانند اوهایو که در آن رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine مجاز پزشکی برای پوشش خدمات سلامت روان بازديد از طریق ویدئو و یا تلفن-تنها جلسات. متحده مثل مریلند, New Mexico, داکوتای شمالی و رود آیلند سیاست های مشابه.

فرمانداران از کالیفرنیا و ایلینویز و ماساچوست گرفته اند اقدامات اجرایی برای رسیدگی به پرداخت اختلاف بین tele-بازديد و در شخص بازدیدکننده داشته است در حال حاضر نیاز به تله بازدیدکننده داشته است به پرداخت ارائه دهندگان همان فرد بازدیدکننده داشته است.

اما چند کشور از جمله آلاباما, آیداهو و وایومینگ گرفته شده به منظور تسهیل در مراحل گسترده پزشکی از راه دور دسترسی به گفته رهبران پزشکی.

شرکت های بیمه فقط مانند متحده صادر مختلف راهنمایی در مورد پزشکی از راه دور. اسکات Serota مدیر عامل آبی صلیب آبی سپر (BCBS) فراهم می کند که پوشش به بیش از 106 میلیون آمریکایی گفت: در بیانیه ای که BCBS است “همچنین دفاع پزشک و نظام سلامت تصویب … تصویری, چت و/یا e-بازدیدکننده داشته است.”

“یک عضو می توانید هر یک از این توابع و قادر به استفاده از ‘جایگزین’ بازدید” دکتر وینسنت نلسون معاون امور پزشکی و موقت افسر ارشد پزشکی در آبی صلیب آبی سپر انجمن گفت: ABC News. “اما ارائه دهنده خود را نیز نیاز به توانایی و متفاوت خواهد بود بر اساس فرد صلیب آبی و سپر آبی شرکت است.”

پس بیمه توسط دولت تنظیم می شود, آنچه در نظر گرفته شده است مناسب telehealth درگیری متفاوت خواهد بود در یک دولت توسط دولت صورت معنی BCBS است سیاست های مختلف بر اساس هر دولت است. این BCBS تگزاس سیاست اجازه می دهد تا برای “2-راه های زنده تعاملی تلفن یا دیجیتال و تصویری مشاوره” در حالی که در ایلینوی سیاست سختگیرانه تر اجازه می دهد برای تلفن-تنها بازدیدکننده داشته است گفت: این اجازه می دهد تا برای “2-way live interactive, ارتباط تلفنی و تصویری دیجیتال مشاوره” – به معنی صوتی و تصویری باید به طور همزمان.

مقابله با کمک پزشکی از راه دور

شلوغ روز ، این که چگونه نینا تنگ – یک تیم اول دانشگاه یا دانشکده ورزشکار یک کارشناسی محقق در دانشگاه کلمبیا علوم آزمایشگاهی pre-med ارشد در کالج بارنارد – لذت صرف وقت خود را.

اما به عنوان یک آمریکایی سعی کنید برای کاهش خطر عفونت با ماندن در خانه آنها نیاز به پیدا کردن راه هایی برای مقابله با انزوای این بیماری همه گیر.

تانگ گفت: او شده است منزوی در آپارتمان او در شهر نیویورک برای بیش از دو هفته تنها با گرفتن یک نفس هوای تازه اگر او نشسته در پنجره. او دیده نشده و هر کسی – خارج از FaceTime – پس مارس 21 روز دوم هم اتاقی ترک شهرستان. او گفت این است که “در زمان های سخت است.”

او گفت که او تا به حال مسائل با سلامت روان در گذشته – در بهار گذشته او تا به حال یک زمان سخت در برخورد با اضطراب و افسردگی است. از آن پس او را به دیدن یک درمانگر هفتگی که در آن او احساس راحت “صحبت کردن در مورد هر چیزی که من تجربه بود.”

در حال حاضر در طول این بحران او جلسات درمانی منتقل شده اند به چت تصویری.

“ما سعی می کنیم به تصویری جلسات” تانگ که دارای بیمه درمانی خصوصی گفت: ABC News. “و ما که برای آخرین دیدار ما. وجود دارد یک زن و شوهر از جلسات که در آن یا من در اتصال به اینترنت یا من فقط نمی تواند به اتصال به اینترنت پس ما فقط باید تماس های تلفنی.”

اما telehealth کامل نیست برای تنگ کرد و گفت: این جلسات باید احساس “بسیار متفاوت است.” او خودش را می یابد “عدم تمایل به بحث در مورد چگونه این وضعیت را با coronavirus مانند خود quarantining است تحت تاثیر قرار” او.

تانگ گفت: اضطراب ناشی از ترس از بدون علامت و سپس عبور از coronavirus بر روی شخص دیگری.

“من نمی خواهم به عنوان یک حامل,” او گفت:. “و مسئول شخص دیگری بیماری و یا بالقوه مرگ است.”

سلامت روان کارشناسان نشان می دهد احساس اضطراب و ترس و افسردگی طبیعی است.

“این هیچ جای تعجب است که اضطراب در جریان است تا در حال حاضر گفت:” Skillings از APA.

Skillings می گوید برای حفظ یک برنامه منظم با بیدار شدن از خواب و خوردن و خوابیدن در همان زمان هر روز. او توصیه می کند ورزش روزانه و پیدا کردن زمان برای تعامل اجتماعی با مردم – آیا این بدان معناست که داشتن یک مجازی یک ساعت یک مبارک در تماس تلفنی با یک دوست یا یک عضو خانواده و یا ارسال یک مد افتاده توجه داشته باشید در پست الکترونیکی.
نینا تنگ آمده است به یک راه حل مشابه به عنوان به خوبی.

“من سعی می کنم و بسیار سازمان یافته روز, که در آن من می توانم حداقل نقطه به چیزهای مختلف است که من انجام شده است که من می توانم احساس افتخار از بعد” او گفت:.

“افرادی وجود دارند که باید آن را بدتر از من” تانگ اضافه شده است. “و بنابراین من فکر می کنم وجود دارد عجیب و غریب تعادل بین تلاش برای اعتبار راه است که من احساس اما پس از آن نیز تلاش برای نگه داشتن در ذهن است که من احتمالا خوشبخت پایان برخی از مردم که در حال رفتن را از طریق همان چیز است.”

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>