مک کانل تایید جمهوری خواه مجلس سنا بررسی مولر پروب

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل — تنها چند روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند ارشد جمهوری خواه به دریافت در هیئت مدیره — به یک full-بویژه حمایت از تهاجمی جمهوری خواه مجلس سنا بررسی ضد حمله به اینکه آیا پس از آن نامزد و مبارزات انتخاباتی خود تبانی با روس ها در سال 2016.

“جمهوری خواهان مجلس سنا در حال گام برداشتن به موضوع جدید احضاریه به طیف گسترده ای از مقامات دولت اوباما با برخی از ارتباط با نقض” مک کانل گفت: در یک طبقه سخنرانی سهشنبه, مرجع خطاهای ساخته شده با نظارت سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین رسمی و دادستان سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که وزارت دادگستری منتقل شده است به اخراج. “مردم آمریکا را شایسته پاسخ در مورد چگونه چنین موارد نقض حقوق بشر اتفاق می افتد و ما قصد دریافت پاسخ آن.”

قابل توجه حرکت توسط رهبر جمهوریخواهان که یک بار به حمایت از مولر پروب و یک حامی قوی خارجی نظارت قوانین پس از رئیس جمهور توییتی بیش از آخر هفته “میچ من شما را دوست دارم اما این است که 100 ٪ درست است. زمان در حال اجرا است. دریافت به سختی و به سرعت حرکت می کند و یا از آن خواهد شد خیلی دیر است. از حزب دموکرات هستند باطل اما گرفتار شدم. آنها باید پرداخت یک قیمت بزرگ برای آنچه آنها انجام داده اند به کشور ما است. اجازه ندهید که آنها را دور با این!”

رئیس جمهور در سفر به کاپیتول هیل سهشنبه در قسمت چکش به خانه که بسیار پیام در یک بسته-درب ناهار با جمهوری خواهان مجلس سنا با توجه به چهار نوروزی.

شرکت کنندگان گفت: پس از آن که مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق این گروه به “سخت” در فدرال محققان او زمانی تقبیح عنوان “فاسد” کسانی که رهبری این کاوشگر به عنوان شناخته شده “تیراندازی طوفان.” او همچنین آنها را تشویق به وحدت و مبارزه با عقب از آنجا که — او گفت: — دموکرات ها ادامه خواهد داد به چوب با هم به او حمله کرد.

بعد از ناهار رئیس جمهور موضوع تا خود با خبرنگاران در انعکاس یک بارها تکرار شده و پاره ای در مبارزات انتخاباتی گفت: “بالای FBI آنها پلیس کثیف. آنها کج. مردم بد و هیچ کس مورد آزار قرار گرفته بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن.”

مشاور ویژه رابرت مولر را نزدیک به دو سال تحقیق دریافتند هیچ توطئه بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روس ها اما آن را متوقف کوتاه از تبرئه رئیس جمهور در انسداد عدالت است.

“اگر ما تا به حال اعتماد به نفس پس از تحقیق کامل از حقایق است که رئیس جمهور به وضوح مرتکب نشده انسداد عدالت ما را به دولت است. بر اساس حقایق و استانداردهای قانونی قابل اجرا با این حال ما قادر به رسیدن به آن قضاوت” در این گزارش بخوانید.

جمهوریخواهان قصد دارند شخم از طریق پروب.

“دولت مورد برابر (تهمت) ناعادلانه بود و تحریف شده به عنوان به خوبی. وحشی تئوری های روسی تبانی اما پس از بررسی name مولر تحقیقات به یاد داشته باشید که یکی است ؟ آن کسانی که وحشی اتهامات که فرو ریخت” مک کانل گفت. “مهم نیست که چه واشنگتن دموکرات سعی کنید به ادعای شما نه دیوانه و یا یک نظریه پرداز توطئه اگر شما یک الگوی تناقض نسبت به این رئیس جمهور. شما می خواهم که به کور به دیدن یکی است.”

کمیته قضایی مجلس سنا به رهبری تهمت متحد رئیس لیندزی گراهام روز دوشنبه اعلام کرد که آن را به دنبال مجوز به صدور احضاریه برای اوباما-عصر اطلاعات و اجرای قانون مقامات سابق FBI مدیر James Comey, مدیر سابق اطلاعات ملی جیمز کف زننده و سابق جمهوریخواه.

گراهام R-S. C. است honchoing فراگیر پروب از بررسی توسط مولر — چه کسی رئیس است ستایش در گذشته — و یک شیرجه عمیق به مشکلات قابل توجهی در داخل FBI در مورد چگونه آن رفت در مورد اخذ اجازه از یک راز دادگاه تحت نظارت بر اطلاعات خارجی عمل برای نظارت, پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور ارشد کارتر صفحه.

رئیس گفت که او امیدوار است به یک گزارش مقدماتی آماده در ماه اکتبر که محل آن را مستقیما در میانه مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

و گراهام است که نه تنها در تلاش های خود را که می تواند عمده پیامدهای سیاسی در پاییز.

سنا امنیت رئیس کمیته Ron Johnson, R-Wis., امیدوار است برای به دست آوردن حمایت اکثریت خود را در پنل شنبه به منظور صدور احضاریه برای اسناد از ستاره آبی, استراتژی های دموکراتیک شرکت است که به دنبال نفوذ در دولت اوباما به نمایندگی از اوکراین غول های انرژی Burisma. این تحقیقات در نظر گرفته شده است رئیس گفت: به دنبال هر گونه اقدامات نادرست توسط معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن پسر شکارچی که حفظ بی گناهی خود را.

جانسون با همکاری بهداشت ، چاک Grassley R-آیووا خواهد شد که gavel در قوه قضائیه کمیته اگر خواهان نگه دارید و بر روی اکثریت خود را در این سال انتخابات است.

بهداشت ، رهبر اقلیت چاک شومر به نام این تحقیقات بخشی از یک “دیوانه تئوری توطئه” و بخشی از تلاش برای “بازنویسی تاریخ روسیه دخالت در انتخابات 2016 برای مطابقت با فانتزی در رئیس جمهور سر.”

“ما در حال صحبت کردن در مورد برخی از وحشی نظریه زیرا رئیس جمهور تهمت دو روز پیش خواستار آن زمانی که هر کس می داند رئیس جمهور امادگی برای حقیقت این است که در حداقل به عنوان نمونه با هیدروکسی کلروکین نظرات شب گذشته” شومر گفت: ارجاع رئیس جمهور اعلام کرد که او یک ضد مالاریا مواد مخدر به عنوان یک پیشگیری کننده در برابر COVID-19 یک اثبات نشده رژیم درمانی.

این پر سر و صدا, عمومی پشتیبانی توسط مک کانل بود یک لحظه قابل توجه برای رهبر اکثریت که به طور کلی باقی مانده است در طول بازو زمانی که رئیس جمهور به شدت انتقاد کرد در اجرای قانون و جامعه اطلاعاتی در گذشته است.

مک کانل نیست و برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن کاندیداتوری در سال 2016 تا بعد در مسابقه حمایت از سابق فلوریدا رژیم صهیونیستی است. جب بوش در عوض تا سه شنبه سخنرانی مشخص شده چیزی از تکامل که شاید به نمایندگی از به رسمیت شناختن است که سیاسی سرنوشت دو مرد در حال حاضر به طور جدایی ناپذیری مرتبط.

“من فقط فکر می کنم که همه متوجه می شود که ما و اقبال مرتب کردن بر اساس ظهور و سقوط هم گفت:” مک کانل رئیس معاون بهداشت ، جان Thune از داکوتای جنوبی. “یکی از چیزهایی که ما را به مطمئن شوید که ما در این است که ایران در دستور کار ما و مطمئن شوید که وجود دارد نه جدایی بین کاخ سفید و جمهوریخواهان در کنگره است.”

و با پوزخند به نظر می رسد که به اذعان تجربه منحصر به فرد بسیاری از سناتورهای رفته اند از طریق یادگیری به مقابله با mercurial جمهور Thune ادامه داد: “این احتمالا یک تکامل در طول زمان به برخی از درجه است و بخشی از آن هم گرفتن عادت کرده اند به هر یک از دیگر سبک ها تفاوت در راه ما انجام کارهای. اما شما می دانید, در پایان, آن را همه چیز در مورد گرفتن نتایج و من فکر می کنم که ما در حال رفتن به قضاوت ما موفقیت ها و نتایج ما.”

اما شومر ناودان جمهوری خواهان برای تمرکز بر تحقیقات به جای coronavirus بیماری همه گیر.

“رئیس جمهور این است که به tweeting مجنون تئوری های توطئه و خواستار آن است که آب خود را حامل کاپیتول هیل آنها را نگاه مشروع به جای تمرکز بر تست ظرفیت و سیاست های خود را با خیال راحت به بازگشایی کشور ما است.”

ABC News’ آلیسون Pecorin کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>