شهردار دستور بررسی کنتاکی, شهرستان, پلیس پس از خشونت

لویی شهردار می گوید: Kentucky شهرستان خواهد شد به دنبال یک بررسی مستقل از آن در اداره پلیس به درگیری میان مرگ سیاه مردم در برخورد با اجرای قانون

LOUISVILLE, Ky. — شهر لوئیزویل, کنتاکی, برنامه ای برای رسیدن به یک بررسی مستقل از آن اداره پلیس اعتراض که فوران بیش از مرگ و میر مردم سیاه و سفید در برخورد با پلیس, شهردار گفت.

مقامات برنامه ریزی برای استخدام یک گروه برای انجام یک “جامع بالا-به-پایین” نقد و بررسی از اداره پلیس, شهردار گرگ فیشر گفت.

ارزیابی می آید دو روز پس از تیراندازی به مرگ یک مرد سیاه و سفید در این شهرستان به عنوان پلیس و سربازان گارد ملی سعی در اجرای مقررات منع رفت و آمد. رئیس پلیس اخراج شد و پس از آن آمد به نور است که افسران درگیر در تیراندازی موفق به فعال کردن بدن خود دوربین.

این شهرستان شده است آمار روز از تظاهرات خواستار عدالت برای Breonna تیلور یک زن که کشته شد در خانه اش در لوئیزویل در ماه مارس است. 26-در سال EMT به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار توسط کارآگاهان مبارزه با مواد مخدر که زدم پایین درب جلو او در حالی که تلاش برای به اجرا درآوردن حکم جستجو. بدون مواد مخدر پیدا شد در خانه است. تظاهرات همچنین فوران بیش از مرگ یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس — جورج Floyd — در برخورد با پلیس است.

فیشر گفت: در خارج از نقد و بررسی خواهد شد تمرکز بر روی مسائلی مانند پلیس, آموزش استفاده از نیروی تعصب-رایگان پلیس پاسخگویی و تعامل جامعه. این ارزیابی شامل گوش دادن جلسات به جمع آوری ورودی از یک مقطع از جامعه شهردار گفت.

“به مطمئن شوید که ما باید رویکرد درست و مناسب سیستم در محل برای اجرای قانون و این نوع پلیس-جامعه اعتماد و مشروعیت است که ما نیاز شما را به یک نگاه سخت سیاست های روش و ساختار ما در اداره پلیس به اطمینان حاصل شود که آنها در همسویی با ارزش ها و اهداف کل جامعه ما,” او گفت:. “خارج از چشم انداز به ما کمک می کند آن را تعیین نیاز است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>