مسترکارت پیشگام پرداخت جدید تکنولوژی که برای شناسایی مسافران راه آنها راه رفتن

مسافران ممکن است به زودی قادر به خندق عبور اتوبوس و دسترسی به حمل و نقل عمومی با استفاده از فناوری شناسایی آنها توسط راه آنها راه رفتن.

مسترکارت MA +1.52% در حال همکاری با شرکت های حمل و نقل به منظور توسعه یک سیستم جدید که تصدیق مسافر توسط راه رفتن خود را.

پرداخت ارائه دهنده گفت MarketWatch که هر کس منحصر به فرد پیاده روی و آن را بررسی نوآورانه رفتاری بیومتریک مانند راه رفتن چهره ضربان قلب و رگهای برای برش لبه سیستم های پرداخت از آینده است.

آجی Bhalla رئیس سایبر و هوش راه حل برای مسترکارت گفت MarketWatch در مصاحبه: “ما در حال کار با سازمان حمل و نقل که در آن صورت خود را و یا راه رفتن را تصدیق شما.

“راه خود را به نگه دارید گوشی که گوش شما با استفاده از و چگونه انگشتان خود لمس دکمه ها همه منحصر به فرد به شما. ما شده اند آزمایش, ضربان قلب, رگ, تکنولوژی و راه مردم راه رفتن به اعتبار مردم است.”

جزئیات: مسترکارت می گوید آن را “طبیعی پرچین” در coronavirus به همان اندازه از آن چین مربوط به حجم آنلاین

راه رفتن تکنولوژی های غیر معمول ترین. تلویزیون مدار بسته دوربین را شناسایی مسافران نزدیک شدن به حمل و نقل موانع. یک بار سیستم را به رسمیت می شناسد فرد آن خواهد اجازه دهید آنها را تصویب و پس از تطبیق آنها با یک حساب کاربری است که در اعتبار و یا مربوط به یک مدرک معتبر کارت پرداخت.

توسعه سیستم های پرداخت امن است که ارائه سرعت و امنیت یک چالش عمده برای بانک ها و ارائه دهندگان کارت اعتباری به عنوان مهاجرت کاربران آنلاین برای خدمات مالی. کلاهبرداران با استفاده از به طور فزاینده پیچیده فناوری به فرض هویت مشتریان و ارائه دهندگان بالا به دنبال راه حل های فن آوری به ماندن یک قدم جلوتر.

در روز سه شنبه دفتر تحقیقات فدرال تولید گزارش آشکار تا آنجا که $3.5 میلیارد دلار گزارش شده است از دست رفته از مشکوک اینترنت جرم بیش 2019 در ایالات متحده وجود دارد 467,361 شکایات دریافت شده در سال گذشته است.

جزئیات: هکرها ramping تا حمله به حساب های بازنشستگی — چگونه به نگه داشتن خود را امن

حملات پیچیده کسانی که با تمرکز بر کیفیت به جای حجم رشد 430% از جولای سال 2019 در مقایسه با هفت ماه با توجه به مطالعه انجام شده توسط NuData یک شرکت متعلق به مستر.

موارد که در آن یک کلاهبردار دستاوردهای کنترل حساب مشتری افزایش 330 درصد در چهار ماه گذشته از سال 2019.

این است که با وجود جهش بزرگ در فن آوری از مشتریان با استفاده از فقط پایه کلمه عبور برای دسترسی به حساب های خود را به استفاده از خوانندگان اثر انگشت ساخته شده است به بسیاری از گوشی های هوشمند و لپ تاپ و همچنین در صورت شناسایی و برخی از برنامه های این ادعا به شبکیه چشم با استفاده از به رسمیت شناختن.

عروقی مطابق یکی دیگر از نوآوری مسترکارت کاوش است. آن را می تواند شناسایی افراد از الگوهای منحصر به فرد از رگ های خونی است که می تواند دیده می شود نزدیک به سطح پوست.

سخنگوی گفت: “ما به دنبال نزدیک در طیف وسیعی از روش ها برای بیومتریک احراز هویت از جمله راه رفتن و تحلیل ECG [نوار] و ورید الگو برای شناسایی یک کاربر.”

Bhalla توضیح داد که ریتم یک فرد ضربان قلب نیز منحصر به فرد است: “یک کاربر می تواند پوشیدن یک گروه در اطراف مچ دست خود را که اقدامات پالس و به طور مداوم در پروژه شما.”

مسترکارت به دست آورد NuData امنیت در سال 2017 و از آن شده است پیشرفت در شناسایی بیومتریک. ارائه پرداخت شده است کار با دانشگاهیان در دانشگاه آکسفورد در انگلستان در آنچه در آن به توصیف آن به عنوان “برترین جهانی در اولویت است.”

Bhalla گفت: “جهان در حال تغییر است در یک سرعت سریع. هکرها هستند که بدانند چگونه به حمله افراد برای دریافت اعتبار خود را.”

تماشا کنید: مستر مدیر عامل آجی بنگا در نظر گرفتن خطرات در زندگی و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>