جمعی استعفا در فرانسه فیلم آکادمی پس از Polanksi ردیف

کل هیئت مدیره از کسر آکادمی که جوایز فرانسه معادل جوایز اسکار استعفا داد و پنج شنبه فقط دو هفته قبل از آن جشن مراسم پس از بیش از 200 بازیگران, تولید کنندگان و مدیران و شخصیتهای خواستار “اصلاحات عمیق”.

آکادمی آمده بودند زیر آتش پس از کارگردان رومن پولانسکی فیلم یک افسر و یک جاسوس در صدر فهرست نامزدهای امسال جوایز سزار خواهد بود که دست در فوریه 28.

بیشتر:

پولانسکی شده است می خواستم در آمریکا به صورت قانونی تجاوز به یک دختر 13 ساله در سال 1978 است و شخصیت غیر قابل قبول در هالیوود است.

“به افتخار کسانی است که در سینما اتفاق می افتد در سال 2019 برای پیدا کردن آرامش و اطمینان حاصل شود که جشنواره فیلم باقی مانده است که فقط یک جشنواره مدیره… به اتفاق آرا تصمیم به استعفا” آکادمی در بیانیه ای گفت.

“این تصمیم جمعی را اجازه می دهد کامل تجدید مدیره” به آن اضافه شده است.

یک جلسه عمومی برگزار خواهد شد و پس از آینده مراسم اعطای جوایز به انتخاب هیئت مدیره جدید و مدیریت که در کار اجرای اصلاحات و نوسازی آن ،

Polanski

تعدادی از گروه های فمینیستی را خواست کسر رای دهندگان به فکر شغل پولانسکی این فیلم با عنوان J’accuse در فرانسه و به نام اعتراض در خارج از مراسم اهدای جایزه که در پاریس برگزار می شود’ Salle Pleyel سالن اجتماعات [فایل: چارلز Platiau/رویترز]

بیش از 200 بازیگران, تولید کنندگان و مدیران و شخصیتهای فیلم را محکوم کرد “اختلال” در آکادمی و “پیچیدگی” در حساب های خود را در یک نامه سرگشاده در روز چهارشنبه.

آنها همچنین گفتند که موسس اساسنامه Cesars تغییر کرده است در یک مدت زمان طولانی است که آکادمی را نزدیک به 5000 عضو نمی تواند یک رای و یا می گویند در تصمیم گیری خود را.

آکادمی هیئت مدیره در پاسخ گفت: آن را درخواست مرکز ملی سینما, فرهنگ, وزارت, سازمان, انتصاب یک میانجی برای نظارت بر “اصلاحات عمیق” از اساسنامه آن و حکومت.

آکادمی قبلا اعلام کرده بود اقدامات لازم برای افزایش حضور زنان در آن عضویت و نمایندگی.

گنجاندن پولانسکی فیلم در Cesars’ کوتاه محکوم شد توسط فرانسه برابری وزیر زنان گروه فیلم و منتقدان اما کسر آکادمی گفت: آن را نمی تواند انتظار می رود به “موقعیت اخلاقی” در هنگام بررسی فیلم.

تعدادی از گروه های فمینیستی را خواست کسر رای دهندگان به فکر شغل پولانسکی این فیلم با عنوان J’accuse در فرانسه و به نام اعتراض در خارج از مراسم اهدای جایزه که در پاریس برگزار می شود’ Salle Pleyel سالن.

“هنگامی که ما در بسیج, همه چیز اتفاق می افتد!”, فمینیستی جمعی Nous Toutes (همه ما) در توییتر نوشت.

گروه دیگری Osez Le Feminisme (جرات فمینیسم) گفت: “تصور کنید چه در آینده. یک رای گیری جدید پنل بدون نر اعتماد به نفس کدورت و جنسیتی. آیا ما در نهایت جلوگیری از کف متجاوزان و paedophiles در اجرا؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>