مریلند کالج لغو کلاس های بعد از نژادپرستانه گرافیتی در بر داشت

مقامات در مریلند دانشگاه لغو کلاس ها به صورت یک روز پس از گرافیتی تهدید دانش آموزان سیاه پوست با مجازات کشف شد ناخوانا در ساختمان علمی

SALISBURY, Md. — مقامات در مریلند دانشگاه لغو کلاس ها به صورت یک روز پس از گرافیتی تهدید دانش آموزان سیاه پوست با مجازات کشف شد ناخوانا در ساختمان علمی.

پیام داشت و نوشته شده است در سراسر یک دیوار و یک درب در ساختمان علمی روز چهارشنبه در سولزبری دانشگاه, اخبار رسانه ها گزارش شده است. FBI اتحاد پیوست این تحقیقات توسط دانشگاه پلیس ایالت مریلند پلیس Wicomico شهرستان کلانتر دفتر و Salisbury, اداره پلیس به رسانه ها گفت.

کلاس تنظیم شد رزومه جمعه. Salisbury رئيس دانشگاه چارلز A. موجود زنده لغو پنجشنبه کلاس توضیح در بیانیه ای که دانشگاه مورد نیاز جامعه “این فرصت را به گرد هم می آیند به روند” آنچه اتفاق افتاده از یکدیگر حمایت کنند و بفهمند که چگونه به جلو حرکت کند.

خدمات پشتیبانی از جمله مرکز مشاوره و دفتر تنوع و شمول باز مانده است و این دانشگاه برگزار شد جلسه برای رسیدگی به نگرانی ها و پرسش بیانیه ای گفت:. پلیس نیز افزایش یافته اند حضور خود را در دانشگاه موجود زنده اضافه شده است.

این دومین اخیر نمونه ای از این نقاشی های دیواری که در بر داشت در پردیس, اخبار رسانه ها گزارش شده است. در ماه نوامبر Salisbury, دانشگاه پلیس نامیده می شدند برای بررسی پیام های نوشته شده در داخل دو راه پله که شامل نژادی تهمت و مراجع به 2012 تیراندازی در ایالت کنتیکت که در آن 26 نفر کشته شدند توسط یک فرد مسلح در یک مدرسه ابتدایی.

پلیس ساخته نشده و هر گونه بازداشت یا علنا نام یک مظنون در هر دو مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>