MarketWatch اول: بارگذاری باعث می شود بسیاری از وعده های بزرگ برای سال 2020 — در حال حاضر آن را فقط به زندگی می کنند تا به آنها

Uber Technologies, Inc. مدیر اجرایی دارا Khosrowshahi ساخته شده برخی از وعده های بزرگ و پنج شنبه و سرمایه گذاران در حال شمارش را بر او به طریق آمده در سال پیش رو.

Uber UBER +0.76% دوباره از دست داده و بیش از 1 میلیارد دلار در سه ماهه چهارم آن را به عنوان در هر سه ماهه از آن زندگی عمومی اما از دست دادن هنوز کوچکتر از تحلیلگران و سرمایه گذاران انتظار می رود. مهم ترین Khosrowshahi وعده داده است که Uber تا به حال خود را تغییر دست و دل باز راه در سال 2019 خواهد بود و رسیدن به سودآوری در پایان 2020 — بر اساس تنظیم دوره پیش رو قبلا تنظیم برنامه. در بعد از ساعات معاملات بارگذاری سهام شروع به پریدن کرد بیش از 5% نشان دادن سرمایه گذاران شور و شوق برای Uber که Khosrowshahi وعده به زودی وجود داشته باشد.

“به نظر من این نتایج اعتبار سنجی استراتژی ما در سال 2019,” Khosrowshahi گفت: در یک کنفرانس پنج شنبه بعد از ظهر. “ما همچنان به بی وقفه در اجرای برنامه های ما برای هر یک از کسب و کار ما در سال 2020 است.”

Uber قبلا پیش بینی شده است که این امر دستیابی به Ebitda سودآوری تا پایان سال 2021 اما Khosrowshahi در حال حاضر پیش بینی کرد که موفقیت در سه ماهه چهارم این سال است. او می گوید آن است که ممکن است به دلیل بارگذاری شروع یک تسمه سفت برنامه در نیمه 2019, خروج سود سرمایه گذاری و تخمگذار کردن حدود 1000 نفر از کارکنان. برای مثال بارگذاری خود را فروخته مواد غذایی-تحویل کسب و کار در هند به محلی راه اندازی Zomato, بازگشت, برای 9.9 درصد سهام آن شرکت است.

“در نیمه دوم سال 2019 ما شروع فرایند ساده ما رد پا با تمرکز فکر در سودآور رهبری جهانی در اصلی ما کسب و کار” Uber رئیس امور مالی نلسون چای گفت.

این حرکت ادامه برگرد که Khosrowshahi زمانی شروع شد که او به جای بنیانگذاران تراویس Kalanick به عنوان مدیر عامل در سال 2017. تحت Kalanick حال بارگذاری را تهاجمی frat پسر فرهنگ سازمانی تکامل یافته بود به یکی که همچنین نگاه راه دیگر در آزار و اذیت جنسی. در حال بارگذاری و دیگر سوار-نقطه شرکت های گرفتار شده مسائل و اتهامات در مورد آن رانندگان از جمله تجاوز جنسی و سرقت و تصادفات منجر به مرگ.

پر درآمد پوشش: Uber سهام تبدیل بالاتر پس از پیش بینی سود تا پایان 2020

Khosrowshahi ساخته شده است که بسیاری از حرکت ها برای تغییر فرهنگ به عنوان شرکت مورد بحث در آن IPO براده اما حتی پس از بارگذاری از دست داده و مجوز آن در لندن در اواخر سال گذشته “پس از یک الگوی شکست قرار می گیرد مسافر ایمنی و امنیت در خطر است.” یک مسئله بزرگ شد Uber عدم شناسایی غیر مجاز رانندگان که عکس های خود را در دیگر رانندگان پروفایل.

“تیم بسیار متمرکز بر اجرای ایمنی در سراسر جهان و من فکر می کنم لندن, لندن تیم به خصوص متمرکز شده است بر روی آن” Khosrowshahi گفت: در پاسخ به یک تحلیلگر سوال به دنبال هر گونه به روز رسانی در مورد این مسئله. او همچنین اشاره کرد که بارگذاری خواهد شد که آن روز در دادگاه در لندن که دو سال پیش از آن موفق به کسب مجوز خود را به کار گیرند در پایتخت انگلستان.

“من فکر می کنم که ما ایمنی و سطح خدمات ما سطح هستند در سراسر هیئت مدیره به طور قابل توجهی به طور قابل توجهی بهبود یافته در مقابل جایی که آنها دو سال پیش است.”

با روز پنج شنبه در این گزارش سرمایه گذاران و مسافران باید از برگزاری این شرکت به یک استاندارد بالاتر است. Khosrowshahi ممکن است دریافت یک کمی از تصویب در روزهای آغازین خود را به عنوان او به دنبال بازسازی این شرکت را در تصویر خود را به جای Kalanick اما با پیش بینی های جسورانه از یک مجموعه اجرایی او به طور کامل نونما در دو سال گذشته او در حال حاضر باید نشان دهد پیشرفت نسبت به این وعده ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>