MarketWatch برای اولین بار: تسلا در نهایت ارائه در مشک را وعده داده که تنها بزرگتر شدن

پس از سال ها از عدم پاسخگویی بیش از حد پیش بینی های خوش بینانه, تسلا, Inc. در واقع تحویل در اجرایی ایلان وعده در سال 2019 که تنها به آن باز می شود تا به انتظارات بالاتر و جاه طلبی.

تسلا TSLA, +2.49% گزارش سود سه ماهه چهارم جمعه که ضرب و شتم ، این دومین فصل متوالی از GAAP سودآوری برای برقی-ماشین ساز که به نظر می رسد رهبری برای پایدار سودآوری در سال گذشته قبل از دیگری در یک سری از تصادفا آن را نابود کتاب در نیمه اول سال 2019.

پر درآمد پوشش: تسلا قول به فروش بیش از نیم میلیون دستگاه خودرو در این سال

نیمه دوم سال به نظر می رسد که در طلیعه جدید و بهبود یافته تسلا با این حال: این شرکت موفق به واقع رسیدن به مشک اصلی پیش بینی سالانه برای تحویل بدون هر گونه تجدید نظر در طول بقیه سال. تسلا لگد 2020 گفت: آن را تحویل 367,500 وسایل نقلیه در سال 2019 تا 50 درصد از سال 2018 و در هدف با مشک را پیش بینی ژانویه گذشته برای 360,000 به 400,000 تحویل.

تسلا سهام افزایش یافت و نزدیک به 12 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی بازگشت به افزایش ناگهانی بود که آمار برخی از برجستگی های سرعت در اواسط ژانویه به عنوان تحلیلگران رشد نگران آن بالا رفتن سرسام آور ارزیابی. سهام این شرکت را با صعود حدود 95 درصد در 12 ماه گذشته به ارزش بازار بیش از 100 میلیارد دلار در حالی که S&P 500 SPX -0.09% SPX -0.09% تا حدود 24 درصد در آن زمان.

تسلا در حال حاضر به دنبال در سال 2020 به ادامه سودآور باشد بر اساس GAAP و مشک را تحویل هوا را احساس می کند دست یافتنی در 500,000 — آن را 36 درصد افزایش پس از تحویل به دست آورد تقریبا 50 ٪ در سال 2019. اما از آن خواهد شد که برای جلوگیری از برخی از همان pratfalls که آن صدمه دیده است در آغاز 2019 یعنی مبارزه به سطح شیب دار تا به اهداف تولید.

آن مشکلات مرتبط با استرس ساخت و تولید هل برای رسیدن به اهداف برای مدل 3 که صدمه دیده تسلا در سال 2018 و در نیمه اول سال 2019 و یک کارخانه جدید در چین برنامه ای برای کارخانه دیگر در برلین و یک سطح شیب دار تولید در فرمونت کالیفرنیا برای مدل Y مشابه پروژه های بزرگ مقیاس در کتاب برای این سال است. تسلا در حال حاضر در حال اجرا به مسائل بالقوه و همچنین: مدیران اجرایی گفت: دولت چین بود که اجرای یک بسته از آن جدید شانگهای کارخانه به دلیل coronavirus ترساندن یک حرکت آن را به تاخیر می اندازد مدل 3s ساخته شده در شانگهای حدود هفته و نیم (حداقل در این مرحله).

با دو کارخانه جدید ramping تا در این سال به همراه مدل های جدید Y وجود داشته باشد خطر بیشتری برای سرمایه گذاران که امید وجود دارد بدون تکرار از مشکلات تولید که گرفتار تسلا در گذشته منجر به تاکید کردن مشک خوابیده در کف کارخانه.

همچنین نگاه کنید به: وجود تنها یک سهام millennials ترجیح می دهند بیش از آمازون و تسلا

پس از مشک برتر خود را حل و فصل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار در ماه آوریل گذشته مربوط به فعالیت خود را در توییتر او کوبیده خواهد شد پایین و فعالیت خود را تا حد زیادی بحث شده است ، پس از ژوئیه دست تسلا شده است ساخت مناسب پیش بینی و برنامه تحویل. مشک است که هنوز هم در توییتر اما در آنجا ماند و به دور از هر نوع پیش بینی های مالی و یا بحث از رفتن خصوصی — صدای جیر جیر است که او را در آب داغ با SEC اصل — و به جای اتحاد توییتی ویدئوها از راه اندازی موشک SpaceX و رقص در شانگهای کارخانه را باز کردن.

کوتاه-فروشنده جمعیت پوشش شده اند مواضع خود را در چند هفته گذشته و موقعیت کوتاه در تسلا سهام کاهش یافته است و با توجه به جدید ترین های کوتاه-علاقه به چوب خط حساب کردن. آن زمان از کف ارزیابی وجود خواهد داشت ادامه داد: فشار بر تسلا به آن را اثبات کند در واقع تغییر و زندگی و یا حتی outperfom خود را پیش بینی.

اگر تسلا را می توانید نگه دارید در آن زمان سرعت و مشک می توانید نگه دارید خود را در توییتر طغیان تحت کنترل و سپس شاید تسلا می تواند زندگی خود را در حال حاضر مضحک ارزیابی. بزرگترین خطرات در حال حاضر تمام تولید خود را قصد دارد تا سرمایه گذاران نیاز به این امید که تسلا آموخته است درس های بسیاری پس از شکست از یک سال پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>