MarketWatch برای اولین بار: Nvidia شوک وال استریت با افزایش داده ها-مرکز فروش

Nvidia Corp دیدم چرخش در پایان یک سال طراحی شده در بخش بزرگی از افزایش فروش خود در بخش پردازنده های گرافیکی به داده ها-مرکز بازار است.

Nvidia NVDA, -0.65% گزارش ثبت اطلاعات فصلنامه-مرکز خرید و فروش $968 میلیون دوشنبه, غیر منتظره و چشم ظاهر شماره. Nvidia هرگز در صدر حتی 800 میلیون دلار در سه ماهه سرور-فروش تراشه قبلا و وال استریت انتظار $825.8 میلیون — Nvidia پریدند که مانع عظیم 17 درصد.

ضرب و شتم یک خوش آمدید, پایان دادن به یک سال است که در آن Nvidia برخورد با “crypto خماری” که ناودان خود را کسب و کار بازی و عجیب و غریب غرفه در سرور کسب و کار به عنوان برخی از hyperscale ارائه دهندگان ابر کاهش خرید. سهام این شرکت به بازگشت همراه با کسب و کار در شش ماه گذشته با سهام تا 73.5% به عنوان S&P 500 شاخص SPX -0.16% افزایش یافته است 15.3%.

Nvidia اجرایی جنسن هوانگ تحلیلگران گفت که پیشرفت های جدید در هوش مصنوعی از جمله در مناطق توصیه موتورهای در قلب جستجو در اینترنت کمک سوخت فروش بیشتر برای هر دو ابر عمومی-ارائه دهندگان خدمات اغلب به عنوان hyperscalers و صنایع خاص. Nvidia گفت: خرید و فروش تراشه های خود را برای این مرکز داده شده است و باقی می ماند در مورد تقسیم در حدود 50 درصد بین این دو بخش.

“همه از این مناطق کلیدی بودند در حال رشد” کولت Kress, Nvidia ارشد امور مالی گفت: در یک مصاحبه کوتاه با MarketWatch. “صنایع هنوز در مراحل اولیه است.”

Nvidia نمی خواهد پروژه عملکرد فراتر از سه ماهه اول اما مدیران خوش بودند مورد حتی بیشتر بالقوه در مرکز داده ها رفتن به جلو. بعد از دیدن بسیاری دیگر از شرکت های سخت افزاری بحث در چند ماه گذشته در مورد lumpiness و بالا و پایین نتایج فروش به hyperscales و مشتریان شرکت های بزرگ سرمایه گذاران ممکن است بخواهید به این روش شناور با احتیاط. اما پس از اینتل قوی نتایج و Nvidia به نظر می رسد به عنوان هر چند رشد در مراکز داده بازگشته است.

برای مطلب: بزرگترین سوال بلندی بیش از تکنولوژی ابر رونق بیش از ؟

در Nvidia بزرگ تعطیلات سه ماهه چهارم, بازی افزایش یافت و 56 درصد سوخت خرید تعطیلات همراه با تک آهنگ بعد در آسیا در اوایل ماه نوامبر است. اما در حالی که آسیا کمک Nvidia در این سه ماهه چین و به سرعت گسترش coronavirus را تحت تاثیر سه ماهه اول سال با این شرکت در حال حاضر برآورد آمار حدود 100 میلیون دلار به درآمد سه ماهه آینده.

“ما هنوز در واقعا در اوایل روز از coronavirus” Kress, گفت:, و اضافه کرد که این شرکت برآورد پتانسیل درآمد از دست رفته تقسیم بین بازی و مرکز داده است.

تنها ناامیدی در سه ماهه شد, خودرو که دیدم تخت درآمد در $163 میلیون دلار به عنوان صنعت همچنان به مبارزه با کندتر فروش در چین و در همان زمان برنامه ریزی برای آینده و با خود رانندگی اتومبیل. “اگر چه صنعت خودرو در تلاش است در کوتاه مدت خود فرصت هرگز بهتر به نظر من” هوانگ گفت.

Nvidia کسب و کار خودرو همواره به عنوان شکر و تخم مرغ در کیک به هر حال تا زمانی که بازی خود را و داده ها-مرکز کسب و کار در حال انجام به عنوان انتظار می رود. پس از یک دوره دو — به خصوص سرور بخش — به نظر می رسد به عقب بر گردیم در مسیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>