MarketWatch برای اولین بار: HP کاندیداهای زیراکس در حالی که کسب و کار در ادامه به کاهش

HP Inc. ادعا آن است که باز به صحبت کردن به کپی غول زیراکس, Inc. در مورد برخی از مرتب کردن بر اساس ادغام مقابله, اما آن نیز گام گذاشتن در یک هزینه سهام بیع متقابل طرح در امید پیروزی بیش از آن سرمایه گذاران در آینده پروکسی مبارزه است.

روز دوشنبه HP HPQ, -2.64% اعلام کرد یک بیع متقابل با افزايش آن زمان سهام خرید مجدد مجوز طرح به صرف 15 میلیارد دلار — کمی کمتر از نیمی از آن زمان بازار ارزیابی $32.1 میلیارد و سه بار در آن زمان پیشنهاد repurchases از 5 میلیارد دلار اعلام کرد در ماه اکتبر گذشته. HP و گفت: صندوق بیع متقابل با پول نقد و با در نظر گرفتن بدهی بیشتر یکی از بسیاری از مسائل است که آن را با زیراکس را XRX, -4.07% بهبود خریداری پیشنهاد از $24 سهم.

در عین حال در همان زمان مدیران گفت MarketWatch در یک تماس جلوتر از درآمد است که آنها را به صحبت کردن به زیراکس و تصریح کرد: این نظر خود را در کنفرانس تلفنی با تحلیلگران دوشنبه.

“HP رسیدن به زیراکس برای کشف اگر وجود دارد یک ترکیب است که باعث ایجاد ارزش برای HP سهامداران است که افزودنی به HP استراتژیک و برنامه های مالی” HP اجرایی انریکه Lores به گفته تحلیلگران. اما در نهایت آن را هنوز هم به نظر می رسد تحلیلگران و سرمایه گذاران که HP است که حاضر به انجام معامله با زیراکس به عنوان خریدار به هر قیمت.

“این صدا نیست مثل شما را باز به حال خریداری شده توسط زیراکس در هر قیمت به 30 دلار در یک سهم یا بیشتر به سادگی به دلیل تحت هر گونه افزایش قیمت شما هنوز هم همان نارضایتی گفت:” برنشتاین تحلیلگر تحقیقات Toni Saggonaghi در تماس است.

“ما نیاز به مطمئن شوید که حاصل ساختار سرمایه را حس می کند برای کسب و کار که در آن ما خواهد شد عامل” Lores گفت.

سرمایه گذاران حداقل در ظاهر به رو توسط برنامه هایی برای بزرگ بیع متقابل اما به عنوان شرکت تماس رفت و در آن سهام zig-zagged در گسترش تجارت است. HP بسته تا 3.4% در بعد از ساعات جلسه.

HP نیز منتشر شده مالی خود را در سه ماهه اول نتایج نشان داد که یک کسب و کار در کاهش عمدتا به دلیل چاپ که در آن خرید و فروش کاهش یافته است 10 ٪ در کل واحد و 7 درصد در لوازم کسب و کار عمدتا ساخته شده از جوهر است که بزرگترین تکه از HP سود. درآمد در پرینتر چاپگر کسب و کار شده است به تدریج کاهش در سال گذشته و در کل سال مالی 2019 درآمد 20 میلیارد دلار کاهش 3.9% از 20.8 میلیارد دلار در سال مالی 2018. و در سه ماهه اول درآمد در چاپ به کاهش دوباره 7 ٪ به $4.7 میلیارد دلار است.

چشم انداز حتی با تمام HP را بازسازی تلاش است برای فروش در برخی از نقاط آن به طور کلی نمونه کارها به ادامه کاهش به خصوص در منابع.

“وجود دارد می تواند بخش هایی از مجموعه ما است که ما همچنان به انتظار کاهش منابع که یکی از آنها” HP رئیس امور مالی استیو Fieler به گفته تحلیلگران.

قبلا از ترزا: HP سرمایه گذاران باید girding برای یک پروکسی نبرد با زیراکس Carl Icahn

برخی از تحلیلگران اشاره در نگرانی در مورد بدهی نصب در کامپیوتر و چاپ های غول پیکر, آن را به عنوان تلاش می کند برای نجات خود از ادغام معکوس با کوچکتر زیراکس. HP مدیران گفت: آنها در حال ایجاد یک پایتخت جدید طرح ساختار با یک بدهی به EBIDTA نسبت در محدوده 1.5 تا 2 بار در حالی که توهین به آن عنصر زیراکس ارائه می دهند که به آنها گفته خواهد شد که بیشترین بدهی به EBIDTA نسبت در S&P 500 شاخص های سخت افزاری.

“با توجه به ماهیت کسب و کار ما است که با یک عمل منفی چرخه تبدیل نقدی و همچنین به عنوان یک کلان چرخه این سطح از بدهی ایجاد می کند قابل توجهی خطر غیر ضروری,” Lores گفته تحلیلگران هنگامی که توصیف این شرکت مسائل با زیراکس ارائه دهد.

بزرگترین مسئله البته ارزش است.

“قرار داده و پیشنهاد خود را تا به تعدادی از مشکلات اساسی….زیراکس پیشنهاد نمی کند و منعکس کننده ارزش شرکت ما و یا طرح است که ما امروز اعلام کرد,” Lores گفت.

در چند هفته آینده, سرمایه گذاران خواهد بود شنیدن خیلی بیشتر از هر دو شرکت به عنوان HP نشست سالانه مورد انتظار را در ماه آوریل که در آن زیراکس ارائه جدید تخته سنگ از مدیران HP مدیره. HP به نظر می رسد girding برای مبارزه در آن جلسه اما آن را عملی آن را نیز می تواند اعتصاب نوعی از مقابله با زیراکس جلوتر از زمان.

اگر به بن بست می کشد به جلسه سرمایه گذاران مواجه خواهد شد با یک تصمیم دشوار. آنها می توانند اقامت با وضعیت موجود که شامل HP اخیر سنت از ساختار کسب و کار در مورد یک بار در سال و در حالی که امیدوار کننده این خواهد بود که این تغییر است که باعث تفاوت. گزینه دیگر این است که ادغام دو کاهش کسب و کار و جای خود غلت بزنید در یک bucketload بیشتر بدهی با یکی دیگر از مدیریت جدید و تیم جدید هیئت مدیره لود شده با انتصاب از فعال سرمایه گذار Carl Icahn است که در پشت خصمانه shenanigans و بعید است که برای جلوگیری از بازسازی.

نه نتیجه برای تلفن های موبایل خشنود و این واقعیت است که HP مدیران بحث در مورد صحبت کردن به زیراکس اما به نظر نمی رسد مایل به واقع saunter پایین که جاده مجموعه حتی سردرگمی بیشتر برای سرمایه گذاران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>