MarketWatch برای اولین بار: GoPro شده است بدون رشد شرکت تقریبا پس از آن IPO

پس از GoPro, Inc., توسعه دهنده اقدام دوربین رفت و در سال 2014 درآمد آن به اوج خود رسید در سال 2015 در $1.6 میلیارد. در این چهار سال پس از آن GoPro سرمایه گذاران هرگز دیده می شود فروش بازگشت به آن سطح و در آن قیمت سهام کاهش یافته است در حدود 88 درصد از بازار خود را در اولین.

در روز چهارشنبه ارزش سهام سقوط کرد یکی دیگر از 12 درصد در بعد از ساعات معاملاتی. GoPro GPRO +5.06% یک بار دیگر موفق به ارائه انتظارات بالا برای تعطیلات مشغول چهارم تقریبی 40 میلیون دلار درآمد حاصل کسری است که این شرکت تا به حال یک زمان سخت توضیح داد. جیم سووا یک تحلیلگر در Citicorp خواست در این شرکت در کنفرانس چرا فروش قوی در جمعه سیاه و سایبر دوشنبه اما هنوز هم در آمد کمتر از حد انتظارات. او تعجب اگر قیمت گذاری تبلیغاتی عامل بود.

“ما فوق العاده تبلیغات در طول دوره . . . صف در سراسر هیئت مدیره نبوده است بهتر است در هر یک از کد” GoPro اجرایی نیک نشین گفت. “بنابراین ما انتظار می رود برای دیدن کمی عملکرد بهتر از ما بود. من فکر می کنم آن را یک میزبان از دلایل اما راستش هیچ چیز قطعی است که ما مشخص کرده ایم که توضیح دهد که چرا ما آمد تا کمی کوتاه است.”

Woodman که 73% رای گیری کنترل این شرکت بوده است مخرج مشترک باقی مانده در راس پس او اول آمد تا با ایده برای GoPro action camera. در واقع او ساخته شده است برخی از تصمیم گیری های دشوار مانند لغو محصول هجوم به مناطق جدید و تخمگذار کردن کارکنان در سال 2018 است. او به طور داوطلبانه به اسمی و دستمزد در سال 2018 از $1 با توجه به براده SEC و به چشم پوشی از حقوق و دستمزد و پاداش نقدی. اما با وجود اين تلاش این شرکت است که هنوز هم عملکرد ضعیفی.

دفعات بازدید:همچنین: آن زمان برای GoPro بنیانگذار نیک نشین برای رفتن

رشد گرا سرمایه گذاران به دنبال GoPro عملکرد مالی پس از IPO ممکن است بخواهید برای بررسی درآمد این شرکت مسیر. پس از رسیدن به اوج در $1.62 میلیارد دلار در سال 2015 درآمد کاهش یافته است به $1.16 میلیارد دلار در سال 2016 رسیده $1.17 میلیارد دلار در سال 2017 کاهش یافت و به $1.14 میلیارد دلار در سال 2018 و نشان داد یک چشم انداز مثبت به $1.19 میلیارد دلار در سال 2019. این شرکت همچنان سود بر اساس GAAP سالانه اگر چه آن گفت: سرمایه گذاران را امیدوار به سود بر اساس غیر GAAP برای سال 2020 است.

آن رئیس امور مالی خود را که او نیز منصوب افسر ارشد عامل صحبت در مورد این شرکت را عامل پیشرفت در چند سال گذشته است.

“ما خوشحالیم که با تاثیر مثبت ما عملیاتی ابتکار به حال ما عملکرد مالی به عنوان نشان داده شده توسط بهبود مستمر به خط پایین ما گفت:” برایان مک گی, GoPro را CFO. “به دنبال بازگشت در سال 2016 ما تا به حال غیر GAAP از دست دادن خالص $201 میلیون دلار است که بهبود هر سال پی در پی به از دست دادن خالص $96 میلیون و 32 میلیون دلار در سال 2017 و 2018 به ترتيب و در نهایت بازگشت به سودآوری در سال 2019 با غیر GAAP درآمد خالص از $35 میلیون نفر است.”

حتی با این پیشرفت تدریجی GoPro در حال حاضر تبدیل به پوستر فرزند — عنوان این ستون یک بار به Zynga Inc. ZNGA, -2.47% — برای همه چیز که اشتباه است با بنیانگذار کنترل. این شرکت را نگه می دارد تلاش تاکتیک های مختلف مانند بهبود نرم افزار خود و یا رفتن به سرگرمی, کسب و کار, اما آن را به طور مداوم می آید تا کوتاه. اگر GoPro بودند بنیانگذار کنترل آن را بعید است که افغانی هنوز هم می شود مدیر عامل شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>