MarketWatch برای اولین بار: AMD نشان می دهد که آن را در حال استراحت در laurels خود با بلند پروازانه نقشه راه

Advanced Micro Devices, Inc. نشان داد که سرمایه گذاران در آن بزرگ سالانه تحلیلگر جلسه روز شنبه که آن را به استراحت بپردازد که در آن بهترین عملکرد را در S&P 500 در سال گذشته و ارائه یک مورد قانع کننده برای ادامه به اعتماد مدیر اجرایی Lisa Su.

AMD AMD -3.99% که تعداد نیمه هادی غول Intel Corp. INTC, -2.93% به عنوان شدیدترین رقیب تنظیم برخی از اهداف تهاجمی گذاشته و محصول جاده-نقشه طرح بحث در مورد تراشه جدید معماری است که درایو برنامه های خود را برای ادامه رشد قوی هستند.

اما بزرگترین شگفتی این بود که این شرکت انتظار ندارد برای دیدن مقدار از درآمد آمار از شیوع کروناویروس حداقل در حال حاضر. مدیران خود را حفظ قبلی پیش بینی برای سه ماهه اول درآمد 1.8 میلیارد به علاوه یا منهای 50 میلیون دلار و اعتراف کرد که فروش احتمالا در آمده در پایان کم از آن هدایت محدوده. سهام خود را شروع به پریدن کرد به عنوان بالا به عنوان 6 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی. بسیاری از شرکت های فناوری در حال دیدن بزرگتر بازدید به درآمد به دلیل کاهش تقاضا از چین است.

“ما بهترین دید که تاثیر در سه ماهه اول خواهد بود متواضع” Su گفته تحلیلگران. او همچنین اشاره کرد که این شرکت دیده می شود برخی از کاهش تقاضا در چین, اما آن را نیز دیده می شود بیشتر در تقاضا در زیرساخت های جانبی. “زیادی وجود دارد قرار می دهد و طول می کشد,” او گفت:.

سو گفت: سرمایه گذاران است که این شرکت با هدف قرار دادن پنج سال افزایش درآمد سالانه نرخ رشد 20 درصد است که یک تکه از آن رشد خواهد آمد از فروش آن تراشه به مراکز داده در داخل شرکت ها و ارائه دهندگان خدمات, همچنین شناخته شده به عنوان hyperscalers. در سال 2019 AMD کل درآمد رشد 50 ٪ به $6.7 میلیارد عمده کودتا برای یک بار-شرکت مشکل. تحلیلگران در حال حاضر پیش بینی شده است که رشد درآمد را شروع کرم, این سال, اما هنوز هم رشد دو رقم با نرخ رشد 29.4% پیش بینی شده برای سال 2020 و 18.2% برای 2021 با توجه به FactSet.

“مرکز داده می شود 30 درصد از درآمد حاصل از 15 ٪ در حال حاضر” گفت: AMD رئیس امور مالی Devinder کومار. در گذشته AMD شکسته است از درآمد حاصل از آن داده ها-مرکز فروش و قرار است فروش به داده ها-مرکز مشتریان در این بخش از شرکت تعبیه شده و نیمه سفارشی ساخته شده است تا بیشتر از بازی های ویدئویی کنسول طرح است.

این شرکت همچنین در حال کار بر روی طیف گسترده ای از محصولات آینده آن را به عنوان هدف برای ادامه به دستاوردهای بزرگ به عنوان یک عملکرد بالا محاسبات بازیکن Su گفت. چندین تراشه جدید معماری در آثار هستند از جمله CDNA معماری برای محاسبه متمرکز پردازنده های گرافیکی با تمرکز بر آموزش و ماشین آلات RDNA برای بازی متمرکز پردازنده های گرافیکی و بی نهایت معماری برای Cpu (واحد پردازش مرکزی) برای رایانه های شخصی. بسیاری از این معماری در حال انتظار نمی رود که به شکل پایه ای از تراشه جدید طرح حداقل تا سال 2022.

اما تکه تکه رقیب اینتل آمده است به خود تحت سو و تیم او. این شرکت در حال حاضر به شدت سودآور پس از سال ها از ضرر و زیان و محصول miscues. کاهش از نرخ رشد آن را دیدم در سال 2019 است برای رفتن به یک بیت از یک comedown برای سرمایه گذاران اما AMD دارای یک چشم انداز قوی برای آینده و در نهایت قادر به رهبر مسئول است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>