بازار عکس: چرا ‘خرید-the-شیب’ است بازار سهام به طور پیش فرض تنظیمات — و چه آن را برای که برای تغییر

سرمایه گذاران ساخته شده شفاف این هفته که آنها آماده نیست به رها کردن “خرید-the-dip” در پاسخ به بازار سهام pullbacks با وجود هشدارهای که محاکمه و درست رویکرد ممکن است به زودی به دیدار با آن مطابقت دارد.

در واقع یکی از مشخصات بالا هشدار آمد از Mohamed El-Erian ارشد اقتصادی و مشاور در آلیانز و رئیس سابق اجرایی در Pimco. او ساخته شده امواج اوایل این هفته بود که او هشدار داد که چین شیوع کروناویروس می تواند کاتالیزور که در نهایت snaps سرمایه گذاران از خرید-the-شیب ذهنیت است. El-Erian گذاشته استدلال قانع کننده در یک بار مالی ستون مهمان هشدار داد که پتانسیل برای آبشاری اقتصادی جهانی خرید اینترنتی از یک مدت طولانی شیوع را به چالش توانایی جهانی بانک های مرکزی بسیاری از آن در حال حاضر استفاده می شود تا سیاست های پولی خود را مهمات به ارائه یک backstop.

که ممکن است درست است. اما در حال حاضر سرمایه گذار ایمان در بانک مرکزی backstop به نظر می رسد خیلی خوب است.

به عنوان نگرانی در مورد تاثیر coronavirus در اقتصاد جهانی افزایش یافت تحریک شدید فروش در سهام انتظارات برای فدرال رزرو کاهش نرخ بعد از این سال افزایش یافت, با توجه به تغذیه آتی بازار است. تلاش های بانک خلق چین به ارائه محرک و نقدینگی نیز در خدمت به تسکین اعصاب تحریک شدید دوباره بجای اول برگشتن در سهام که دیدم هر سه عمده ایالات متحده معیار حرکت به عقب به خاک رکورد توسط پنج شنبه.

“من فکر می کنم سرمایه گذاران آموخته اند که بیش از یک مدت زمان بسیار طولانی است که بانک مرکزی و بانک فدرال در خصوص وجود دارد خواهد بود برای صرفه جویی در روز” گفت: Michael Arone رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در خیابان دولت جهانی مشاوران که $2.8 تریلیون دلار در دارایی های تحت مدیریت در یک مصاحبه.

این ذهنیت می رود که قبل از بحران مالی به حداقل 1987 سقوط زمانی که مفهوم استعاری “تغذیه قرار دادن” شروع به گرفتن نگه دارید.

اما برخی از ناظران بازار سهم El-Erian را شک و تردید در مورد دوام یک “خرید-the-dip” چارچوب مبتنی بر بانک مرکزی سخاوتمندانه. پس از همه, در حالی که مرکزی-بانک تلاش ها با هدف backstopping تقاضای شیوع بیماری های ویروسی از طریق تاثیر آن در کارخانه های تولید در چین پیامدهای برای طرف عرضه اقتصاد است.

ببینید: سیتی, برترین استراتژیست است نگران با عجله از مشتریان مایل به خرید این شیب

در روز شنبه توجه تحلیلگران در مونترال مستقر در غرفه بازارهای جهانی هشدار داد که اگر گسترش ویروس نیست و شامل اختلال در زنجیره تامین می تواند تضعیف outperformance از رشد سهام شده اند که ذینفع اولیه از مرکزی-نقدینگی بانک تلاش.

که به دلیل شیوع بیماری را مجبور چین به نگه داشتن چند کارخانه بسته پس از پایان سال جدید قمری تعطیلات آخر هفته گذشته. علاوه بر این ووهان و بیشتر هوبئی استان است که تولید جهانی hub برای صنعت فن آوری غرفه تحلیلگران اشاره کرد.

که می تواند یک مشکل در حال حاضر برای یک روایت که دیده S&P 500 با تجمع در پشت باریک مجموعه ای از رشد سهام. “این توجیه که رشد سهام’ درآمد در حال رشد بودند” آنها گفت. “در حال حاضر [coronavirus] تأثیر است توانایی highflying سهام فن آوری به سادگی به تولید اجناس خود را بسیار کمتر آنها را به فروش و رشد درآمد.”

جزئیات: شیوع کروناویروس جدید خطر برای ایالات متحده چشم انداز تغذیه گزارش می گوید

سهام ظاهر شده بود سقف خرید با توجه به ویژگی های شاخص در پایان ماه ژانویه ترک آنها را در معرض یک عقب نشینی است. Coronavirus شیوع ارائه یک کاتالیزور با سهام شتاب به فروش در Jan. 31. اما این تردستی از هفته گذشته دوباره بجای اول برگشتن در زمان حتی برخی صعودی بازار ناظران با تعجب.

“به طور معمول آنچه شما می خواهید برای دیدن است که بازار از سقف خرید به کف فروش رسیده و سپس شما را وادار به این معنا که همه از فروش صورت گرفته است” اجازه می دهد بازار به تجمع دوباره گفت: Quincy Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی با $1.519 تریلیون دلار در دارایی های تحت مدیریت در یک مصاحبه. “ما نمی رسیدن به کف فروش رسیده است.”

به بازار آمد خروش دوباره در نشانه گسترش ویروس کند بود و همچنین یک دور خوش بین اقتصادی ایالات متحده از جمله یک تک به تک توسط موسسه مدیریت عرضه تولید سنج, او اشاره کرد.

روز سه های عمده بودند در خاک رکورد. سهام به بازگشت برخی از کسانی که دستاوردهای اما میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.94% هنوز وارد 3% هفتگی افزایش یابد در حالی که S&P 500 SPX -0.54% پیشرفته 3.2% — بزرگترین هفتگی پیشرفت برای هر دو اندازه گیری پس از ماه ژوئن با توجه به داو جونز در بازار داده است. شاخص Nasdaq Composite COMP -0.54% افزایش 4% بزرگترین هفتگی افزایش از ماه نوامبر سال 2018 است.

جمعه را شکست آمد با وجود قوی ژانویه شغل گزارش با برخی از تحلیلگران را متقاعد بازار به طور کامل راضی در مورد طولانی خطرات ناشی از کروناویروس و در نتیجه بی میلی به رفتن به تعطیلات آخر هفته. یک ضعیف تر از حد انتظار خواندن سفارشات کارخانجات در آلمان همچنان نگرانی ها در مورد اقتصاد جهانی و به ویژه منطقه یورو به عنوان دیده می شود در معرض هر گونه ضربه به تقاضا است.

در پایان این آخرین قطعه از پازل را به احتمال زیاد خواهد بود که مصرف کننده ایالات متحده که باقی مانده است یک ستون از اقتصاد است.

“اگر آنها شروع به جلو و عقب اگر آنها شروع به نوبه خود پس از آن که برای رفتن به یک نشانه آن است که این ویروس را تحت تاثیر اقتصاد در یک مقیاس بسیار بزرگتر از افراد در اصل پیش بینی” ویکتوریا فرناندز رئیس استراتژیست بازار در Crossmark جهانی سرمایه گذاری با $5.1 میلیارد دلار دارایی های تحت مدیریت گفت MarketWatch.

“من فکر نمی کنم که رفتن به اتفاق می افتد. من فکر می کنم ما در حال رفتن به دیدن همه چیز شروع به نوبه خود در اطراف بیش از چند ماه است,” او گفت: با فعالیت های جهانی تا حد زیادی rebounding از چه احتمال دارد به سه ماهه اول بکشید.

در تقویم اقتصادی جهان در هفته پیش رو ارائه خواهد شد برخی از بینش به چه مصرف کنندگان احساس با ژانویه خرده فروشی دلیل در روز جمعه همراه با یک ضریب اطمینان مصرف کننده خواندن. پیش از آن, مارس مصرف کننده شاخص قیمت است که به علت در روز پنج شنبه.

سرمایه گذاران نیز از شنیدن تعدادی از مسئولین فدرال ریزرو در طول هفته با برجسته کردن احتمال اینکه رئیس جروم پاول را شش ماهه شهادت قبل از مجلس نمایندگان و سنا کمیته در روز سه شنبه و چهارشنبه. همچنین تغذیه هیئت مدیره نامزد جودی شلتون و کریستوفر والر با توجه به نظر می رسد قبل از کمیته امور بانکی سنا روز پنج شنبه.

درآمد نجومی در ضمن حرکت به آن کشش نهایی. در خوبی پوشیده, مد, شرکت ها تمایل به ضرب و شتم پیش بینی های موفقیت در کاهش بار جلوتر از نتایج. تا کنون در فصل جاری با 64 درصد از شرکت ها در شاخص S&P 500 با داشتن نتیجه در گزارش درآمد, در مجموع, در آینده 4.6 درصد بالاتر برآورد — یک شکل است که در زیر پنج سال به طور متوسط با توجه به FactSet. از کسانی که گزارش کرده اند و 71 درصد در صدر سود به ازای هر سهم پیش بینی که آن هم زیر پنج سال به طور متوسط.

درآمد ارائه یک کمی بهتر تصویر با 67 درصد از شرکت های با شکوه فروش برآورد — بهتر از میانگین پنج ساله با توجه به FactSet هر چند متوسط ضرب و شتم نرخ 0.7 درصد کمتر از متوسط است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>